Canon EF 50mm f/1.2L USM

EF 50mm f/1.2L USM

Vďaka tomu, že je vybavený najširšou clonou spomedzi všetkých objektívov v danej triede, poskytuje výnimočne rýchly model EF 50 mm f/1,2L USM zdokonalený výkon pri slabom osvetlení; a je ideálny pre riadenie hĺbky poľa a snímanie v interiéri bez blesku.

Výhody

  • Konštrukcia a optika série L
  • Veľká clona f/1,2
  • Rýchle, tiché automatické zaostrovanie pomocou USM
  • Povlaky Super Spectra
  • Kruhová clona pre vynikajúci bokeh v pozadí
  • Poskytuje informácie o vzdialenosti pre systém blesku E-TTL II
  • Mäkké puzdro a clona objektívu

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon EF 50mm f/1.2L USM

Kvalita série L


Model EF 50 mm f/1,2L USM vyhovuje najvyšším štandardom spoločnosti Canon pre precízne optiky. Séria L je vlajkovou loďou sortimentu profesionálnych objektívov spoločnosti Canon, pričom kombinuje výnimočný zobrazovací výkon a dokonalé možnosti obsluhy s konštrukciou odolnou proti prachu a vlhkosti.

Veľká clona f/1,2


Veľká maximálna clona f/1,2 poskytuje výnimočnú rýchlosť pri snímaní obrázkov v slabo osvetlených podmienkach bez potreby použitia blesku. Veľká clona poskytuje tiež výbornú kontrolu nad hĺbkou poľa.

Vynikajúci bokeh pozadia


Kruhový tubus clony napomáha pri tvorbe atraktívneho, rovnomerného bokeh pozadia; ktorý je ideálny pre izoláciu objektov pri veľkých clonách a pre pôsobivé fotografovanie portrétov.

Rýchle, tiché automatické zaostrovanie


USM kruhového typu (ultrazvukový motor) používa vibrácie na ultrazvukových frekvenciách, čím poháňa rýchle automatické zaostrovanie s takmer bezhlučnou prevádzkou. Vysokorýchlostný CPU a zdokonalený algoritmus AF prispievajú k ďalšiemu zvýšeniu rýchlosti automatického zaostrovania. Dobrý zadržiavací krútiaci moment zastavuje skupinu zaostrovacích prvkov bez prekmitnutia. Nahradenie kompletným elektronickým manuálnym zaostrovaním je možné bez nevyhnutnosti vypnutia režimu AF.

Povlaky Super Spectra


Povlaky objektívu Super Spectra a tvarovanie prvkov objektívu potláča oslnenie a duchov - na ktorých výskyt sú digitálne fotoaparáty náchylné z dôvodu odrazu zo zobrazovacieho snímača. Povlaky taktiež napomáhajú pri dosahovaní reálneho vyváženia farieb a zvyšovaní kontrastu pre zachytávanie živých, ostrých obrázkov.

Odovzdáva informácie o vzdialenosti do systému blesku E-TTL II


Objektív odovzdáva informácie o vzdialenosti späť do systému blesku E-TTL II fotoaparátu pre zaistenie optimálneho merania blesku.

Príslušenstvo


Objektív EF 50 mm f/1,2L USM sa dodáva s valcovitou clonou objektívu a mäkkým puzdrom.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon EF 50mm f/1.2L USM, jeho funkciách a možnostiach využitia.

Galéria ukážok

Zobraziť Galériu

Related Products