Canon Pro Premium Matte PM-101

Pro Premium Matte PM-101

Hladká textúra s teplým odtieňom bielej farby pre výtlačky bez lesklého odrazu. Vhodný na tlač čiernobielych a farebných fotografií, ako aj umeleckých reprodukcií s prekrásnymi teplými farbami a odtieňmi sivej.

Výhody

  • Dokonalý na reprodukciu teplých farieb
  • Perfektná gradácia odtieňov na monochromatických výtlačkoch
  • Hladký, neoslňujúci matný povrch
  • Dokonale vhodný pre tlačiarne PIXMA Pro

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon Pro Premium Matte PM-101

Prémiový vzhľad a textúra


Prémiový matný papier Pro, vyvinutý so zmyslom pre kreatívnosť na profesionálnej úrovni, má hladký povrch s teplým odtieňom bielej farby na dosiahnutie mimoriadne špeciálnych výtlačkov bez lesklého odrazu. Tento ťažký papier je neuveriteľne pevný a rovný.

Profesionálne výtlačky


Prémiový matný papier Pro navrhnutý na dosahovanie optimálnych výsledkov na tlačiarňach zo série profesionálnych fotografických tlačiarní PIXMA od spoločnosti Canon vytvára obdivuhodné výtlačky v spojení s pigmentovými atramentmi LUCIA, ako aj farbivovými atramentmi ChromaLife100+.

Vynikajúca reprodukcia farieb


Tento univerzálny papier je vhodný na tlačenie čiernobielych a farebných fotografií, ako aj umeleckých reprodukcií s dokonalou reprodukciou teplých farieb a odtieňov sivej. Obrázky vytlačené na tomto neuveriteľne hladkom papieri nadobúdajú elegantnejšie zakončenie v porovnaní so štandardnými lesklými fotografiami.

Fotografie, ktoré vydržia po celý život


Prémiový matný fotografický papier Pro ponúka výnimočnú kvalitu a životnosť obrázkov. Pri použití s originálnymi atramentmi značky Canon chráni fotografie od ich poškodenia plynmi či svetlom, takže môžete svoje obrázky bez obáv vystavovať alebo dokonca predávať.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon Pro Premium Matte PM-101, jeho funkciách a možnostiach využitia.

210-gsm

Hmotnosť v gramoch na meter štvorcový

0.31-mm

Hrúbka v milimetroch

Fotografický softvér

Pomocou softvéru, ktorý inšpiruje kreatívne spôsoby tlače, preneste spomienky naspäť do skutočného života.

Zistite viac