Adaptér EF na RF

Canon UPEVŇOVACÍ ADAPTÉR EF-EOS R 0,71x

Vďaka adaptéru na prechod z objektívu EF na RF môžete spolu s kamerou EOS C70 používať širokú škálu objektívov EF od spoločnosti Canon.

Technické parametre

 • Zväčšenie

  0,71x

 • Kompaktná

  Pribl. 77,2 x 76,6 x 20,7 mm

 • Ľahký

  200 g

Canon Camera

PRISPÔSOBENIE

Prispôsobuje objektívy EF na použitie so systémom RF Super 35 mm

UPEVŇOVACÍ ADAPTÉR EF-EOS R 0.71x je upevňovací adaptér na prechod z objektívu EF na RF, ktorý umožňuje používať s kamerou EOS C70 širokú paletu plnoformátových objektívov EF od spoločnosti Canon.
Canon Camera

FRAME

Zachováva plnoformátový zorný uhol

Pri použití plnoformátových objektívov na snímačoch Super 35 mm na kamere EOS C70 poskytuje adaptér rovnaký zorný uhol vďaka úprave ohniskovej vzdialenosti z plného formátu na formát Super 35 mm koeficientom 0,71.
Canon Camera

JAS

O stupeň jasnejší

Zmenšením ohniskovej vzdialenosti objektívu zvyšuje UPEVŇOVACÍ ADAPTÉR EF-EOS R 0.71x prenos svetla, čím prakticky zvyšuje clonové číslo objektívu. Napríklad objektív F2.8 bude mať clonu približne F2.0, takže sa môže používať pri slabom svetle a s nižším šumom signálu.
Canon Camera

PRIPOJENIE

Vynikajúca komunikácia medzi objektívom a telom kamery

Zachovaná plná komunikácia medzi objektívom EF a telom kamery s podporou technológie Dual Pixel CMOS AF1, ako aj periférneho osvetlenia a korekcie chromatickej aberácie. Adaptér prenáša aj informácie z objektívu, ktoré sa zobrazujú na obrazovke (podporovaná je hodnota clony, ohnisková vzdialenosť a metadáta objektívu).
Canon Camera

Konštrukcia bez kompromisov

Adaptér sa dodáva so spoľahlivými a odolnými upevňovacími doštičkami, pomocou ktorých je pripevnený k telu kamery štyrmi skrutkami. Snímajte s istotou aj pri použití veľkých a ťažkých objektívov.

Canon Camera

Zaregistrujte sa hneď teraz

Načerpajte inšpiráciu, zaregistrujte sa hneď teraz

Nikdy si nenechajte ujsť najnovšie ponuky od spoločnosti Canon, rady a návody, novinky a pozvánky na udalosti vo vašom okolí.

UDALOSTI

Canon Vision

Pridajte sa k nám 24. septembra 2020 o 14.00 SELČ pri predstavení novej filmovej kamery a ďalšom programe.

Canon Camera
Obsah balenia EOS C70

Obsah balenia

 • UPEVŇOVACÍ ADAPTÉR EF-EOS R 0.71x

 • 2x upevňovacie podporné doštičky a 4x skrutky

PLNE KOMPATIBILNÉ OBJEKTÍVY

Od júla 2020 sú nasledujúce objektívy Canon EF plne kompatibilné s adaptérom EF-EOS R 0.71x. Tieto objektívy umožňujú úplnú optickú korekciu, automatické zaostrovanie a kompatibilitu metaúdajov s kamerou EOS C70.

Canon UPEVŇOVACÍ ADAPTÉR EF-EOS R 0,71x
Hodnotenia a recenzie

Súvisiace produkty

Iné upevňovacie adaptéry RF

Tiež by vás mohlo zaujímať

 1. Všetky údaje vychádzajú zo štandardných testovacích metód spoločnosti Canon, pokiaľ to nie je uvedené inak. Údaje sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia.