Canon EF 14mm f/2.8L II USM

EF 14mm f/2.8L II USM

Model EF 14 mm f/2,8L II USM, ktorý je vzrušujúcim profesionálnym objektívom s extrémne širokým uhlom, používa prvok UD a asférické prvky pre najlepšiu kvalitu obrazu. Maximálna clona f/2,8 zaručuje vynikajúci výkon pri slabom osvetlení.

EF 14mm f2.8L II USM

Výhody

  • Konštrukcia série L s utesnením pred prachom a vlhkosťou
  • Veľká clona f/2,8
  • Asférický prvok a prvok UD objektívu
  • Kruhové automatické zaostrenie USM s nepretržitým vyradením manuálneho zaostrenia
  • Kruhová clona
  • Vrstvy Super Spectra znižujú duchov a oslnenie

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon EF 14mm f/2.8L II USM

Špeciálna perspektíva


Model EF 14 mm f/2,8L II USM, ktorý pokrýva 114° dych vyrážajúce zorné pole, presahuje ľudskú perspektívu. Tento vysokovýrazný objektív, ktorý je ideálny pre snímanie malých interiérov a veľkých objektov na krátke vzdialenosti alebo dramatických krajiniek, sa dá tiež použiť na vytvorenie silného zmyslu pre rozdelenie medzi blízkymi objektmi a pozadím.

Konštrukcia série L


Model EF 14 mm f/2,8L II USM tak, ako všetky objektívy série L kombinuje presnú optiku s neprekonanou vstavanou kvalitou, spoľahlivosťou a jednoduchosťou použitia. Tesnenia proti prachu a vlhkosti ponúkajú pokročilú ochranu pred čiastočkami, a to aj pri drsných poveternostných podmienkach.

Veľká clona f/2,8


Maximálna clona f/2,8 umožňuje rýchle snímanie bez použitia blesku pri podmienkach so slabým osvetlením spolu s dobrou hĺbkou ovládania pola.

Asférický prvok a prvok UD


Pre optimálny vizuálny výkon objektív obsahuje dva typy špeciálnych prvkov: asférické prvky na úpravu sférických odchýlok a prvky Super UD (extrémne nízke rozptyľovanie) na odstránenie sekundárnych chromatických odchýlok. Výsledkom je jemný vysoký kontrast a nerozmazaná kvalita obrazu v rámci celého rozsahu periférneho zobrazenia záberu.

Kruhové automatické USM zaostrenie s manuálnym vyradením


Kruhový systém automatického USM zaostrenia značky Canon používa ultrazvukové frekvenčné vibrácie pre rýchlu, presnú a doslovne tichú prevádzku s vynikajúcim momentom podržania. Nepretržité vyradenie manuálneho zaostrenia cez veľký kruh, ktorý sa neotáča počas automatického zaostrenia, umožňuje fotografom spustiť okamžite jemné doladenie záberu.

Vrstva Super Spectra


Vrstvy Super Spectra pomáhajú zaistiť presné vyváženie farieb a vysoký kontrast a potlačiť oslnenie a duchov absorbovaním svetla, ktoré sa môže odrážať od vnútorných prvkov objektívu a digitálnych snímačov EOS.

Kruhová clona


Kruhová clona dodáva plynulý rovnomerne vyzerajúci bokeh (rozmazanie pozadia), ktorý je ideálny na izolovanie objektov pri veľkej clone alebo pôsobivom portrétovaní.

Príslušenstvo


Model EF 14 mm f/2,8L II USM obsahuje integrovaný plátkový kryt na ochranu predného prvku objektívu, čím sa zlepší kontrast a zabráni sa zníženiu ostrosti obrazu. Kryt objektívu a jemné puzdro sú súčasťou dodávky.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon EF 14mm f/2.8L II USM, jeho funkciách a možnostiach využitia.

EF 14mm f/2.8L II USM Hodnotenia a recenzie

Related Products

Môžeme vám pomôcť s výberom objektívu?

Náš vyhľadávač objektívov vás prevedie celým sortimentom a pomôže vám pri hľadaní toho pravého objektívu pre vás a váš fotoaparát EOS.

Širokouhlé objektívy

Rozšírte si zorné pole a zmestite do záberu viac pomocou našich širokouhlých objektívov.