Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM

EF 16-35mm f/2.8L II USM

Rýchly, extrémne širokouhlý transfokačný objektív, ktorý poskytuje vynikajúci periférny výkon v rámci celého rozsahu transfokácie. S konštantnou clonou f/2,8 je ideálny pre profesionálne snímanie v podmienkach pri nízkom osvetlení.

EF 16-35mm f2.8L II USM

Výhody

  • Konštrukcia a optika série L
  • Clona f/2,8 v celom rozsahu transfokácie
  • Rýchle, tiché automatické zaostrovanie
  • Asférické a UD prvky objektívu
  • Povlaky Super Spectra
  • Kruhová clona pre vynikajúci bokeh
  • Odovzdáva informácie o vzdialenosti do systému blesku E-TTL II
  • Mäkké puzdro a clona objektívu

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM

Kvalita série L


Tento objektív stelesňuje najvyššie štandardy optiky série L spoločnosti Canon, kvality zostrojenia, spoľahlivosti a možností obsluhy. Robustná konštrukcia zahŕňa utesnenia proti prieniku vlhkosti a prachu z dôvodu ochrany pred nehostinnými poveternostnými podmienkami.

Konštantná clona f/2,8


Rýchla clona f/2,8 zaručuje vynikajúci výkon pri slabom osvetlení a ovládanie hĺbky poľa. Clona je ukotvená v rámci celého rozsahu ohniskovej vzdialenosti, čím umožňuje fotografom uchovať si konštantne vysokú rýchlosť uzávierky počas transfokácie.

Rýchle, tiché automatické zaostrovanie


Kruhový USM (ultrazvukový motor) poháňa extrémne rýchle automatické zaostrovanie s takmer bezhlučnou prevádzkou. Nahradenie kompletným mechanickým manuálnym zaostrovaním je možné bez nevyhnutnosti vypnutia režimu AF. Objektív poskytuje minimálnu vzdialenosť zaostrenia len 0,28 m v celom rozsahu transfokácie.

Dobrý bokeh pozadia


Kruhový tubus clony napomáha pri tvorbe atraktívneho, rovnomerného bokeh pozadia pri izolácii objektov pri širokých clonách.

UD a asférické prvky


Model EF 16 - 35 mm f/2,8L II USM je vybavený tromi asférickými prvkami pre zaistenie ostrosti od rohu k rohu a priezračnosti v rámci celého rozsahu ohniskovej vzdialenosti. Dva prvky UD (ultra-nízka disperzia) prakticky úplne eliminujú odchýlky farieb.

Povlaky Super Spectra


Povlaky objektívu Super Spectra potláčajú oslnenie a duchov - na ktorých výskyt sú digitálne fotoaparáty náchylné z dôvodu odrazu zo zobrazovacieho snímača. Povlaky taktiež napomáhajú pri udržiavaní presného vyváženia farieb a vysokého kontrastu.

Odovzdáva informácie o vzdialenosti do systému blesku E-TTL II


Objektív odovzdáva informácie o vzdialenosti späť do systému blesku E-TTL II fotoaparátu pre zaistenie optimálneho merania blesku.

Príslušenstvo


Objektív EF 16 - 35 mm f/2,8L II USM sa dodáva s clonou objektívu a mäkkým puzdrom.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM, jeho funkciách a možnostiach využitia.

Related Products

Lens Guru Mobile App

Zoznámte sa so základmi fotografovania a objavte, ako môžu rôzne objektívy zmeniť vzhľad vašich fotografií.

canon lens guru