Canon EF 35mm f/1.4L II USM

EF 35mm f/1.4L II USM

Pravá moderná klasika: štandardný širokouhlý objektív obľúbený medzi fotografmi reportáží vďaka jeho prirodzenej perspektíve, kvalite záberov pri slabom osvetlení a výnimočnému optickému výkonu.

Výhody

  • Širokouhlý pohľad s prirodzenou perspektívou
  • Výnimočný výkon pri slabom osvetlení a kontrola hĺbky poľa
  • Stanovuje nové štandardy v kvalite obrazu
  • Zaostruje rýchlo a diskrétne
  • Snímajte aj v náročných podmienkach

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon EF 35mm f/1.4L II USM

Ponúka širokouhlý pohľad s prirodzenou perspektívou


Klasická, mierne širokouhlá 35 mm ohnisková vzdialenosť, ktorú obľubujú dokumentárni fotografi vďaka jeho schopnosti zachytiť objekt v jeho prostredí bez skreslenia perspektívy.

Vynikajúci výkon pri slabom osvetlení


Veľká clona s hodnotou f/1.4 prepustí dovnútra viac svetla ako objektív so zoomom s clonou f/2.8, vďaka čomu je tento objektív ideálny na fotografovanie z ruky pri slabom osvetlení.
Snímanie so širokouhlou uzávierkou umožňuje fotografom obmedzovať hĺbku poľa. Vytváranie takýchto efektov plytkého zaostrenia je jedným zo spôsobov, ako možno nechať vyniknúť objekt oproti pozadiu, čo je účinné najmä pri kombinovaní širokouhlého zorného poľa objektívu.
Clona objektívu s deviatimi lamelami vykresľuje nezaostrené oblasti plynulo a prirodzene.

Stanovuje nové štandardy v kvalite obrazu


Optika odrážajúca modré spektrum svetla, ktorá je vyrobená z organického optického materiálu vyvinutého spoločnosťou Canon, zabraňuje tvorbe efektu farebného lemovania korekciou chromatickej aberácie na úrovni, ktorá nebola doposiaľ možná.
Optika s ultra nízkym rozptylom (UD) a dva asférické prvky objektívu poskytujú neuveriteľnú ostrosť celého záberu, aj keď sa objektív používa doširoka otvorený.
Povrchová vrstva Subwavelength Structure Coating zvyšuje kontrast a zabraňuje oslneniu a tvorbe efektu duchov pri snímaní oproti svetlu.

Zaostruje rýchlo a diskrétne, vďaka čomu môžete zachytávať neočakávané


Prstencové automatické zaostrovanie USM rýchlo a takmer bezhlučne určuje presné zaostrenie, vďaka čomu môžete pracovať bez rušenia scény.
Plne manuálne zaostrovanie umožňuje upravovať zaostrenie bez toho, aby ste museli meniť režim zaostrenia alebo aby ste museli fotoaparát odtiahnuť od oka.

Snímajte aj v náročných podmienkach


Kvalita vyhotovenia legendárnej série L od spoločnosti Canon podporuje pocit istoty a pridáva na odolnosti. Tesnenie proti poveternostným vplyvom chráni pred prachom a vlhkosťou, zatiaľ čo fluórová vrstva na prednom a zadnom prvku objektívu ho chráni pred mastnotou a nečistotami a uľahčuje jeho čistenie.

Optika odrážajúca modré spektrum svetla


Spoločnosť Canon vyvinula optiku odrážajúcu modré spektrum svetla, ktorá zabraňuje tvorbe efektu farebného lemovania u objektívov s veľkým priemerom. Tento špeciálny organický materiál je efektívnejší pri korekcii takéhoto lemovania ako iné technológie, ako napríklad fluorit, optika s ultra nízkym rozptylom (UD) alebo sklo Super UD. Farebné lemovanie spôsobuje chromatická aberácia, čo je jav, pri ktorom je svetlo rôznych farieb zaostrené v rôznych miestach. Vďaka optickému materiálu BR na objektíve EF 35mm f/1.4L II USM sa tento efekt minimalizuje. Ostatné prvky objektívu možno optimalizovať a zaručiť tak výnimočnú ostrosť, kontrast a odolnosť voči oslneniu.

Ocenenia

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon EF 35mm f/1.4L II USM, jeho funkciách a možnostiach využitia.

Related Products

Širokouhlé objektívy

Rozšírte si zorné pole a zmestite do záberu viac pomocou našich širokouhlých objektívov.