Objektívy pre digitálne zrkadlovky

Canon EF 35mm f/1.4L II USM

Profesionálny širokouhlý objektív s prirodzenou perspektívou, clonou f/1,4 a schopnosťou snímať pri slabom osvetlení.

Výhody

 • Širokouhlý pohľad s prirodzenou perspektívou

 • Výnimočný výkon pri slabom osvetlení a kontrola hĺbky poľa

 • Stanovuje nové štandardy v kvalite obrazu

 • Zaostruje rýchlo a diskrétne

 • Snímajte aj v náročných podmienkach

Detailnosť

 • Ponúka širokouhlý pohľad s prirodzenou perspektívou

  Klasická, mierne širokouhlá 35 mm ohnisková vzdialenosť, ktorú obľubujú dokumentárni fotografi vďaka jeho schopnosti zachytiť objekt v jeho prostredí bez skreslenia perspektívy.

 • Vynikajúci výkon pri slabom osvetlení

  Veľká clona s hodnotou f/1.4 prepustí dovnútra viac svetla ako objektív so zoomom s clonou f/2.8, vďaka čomu je tento objektív ideálny na fotografovanie z ruky pri slabom osvetlení.Snímanie so širokouhlou uzávierkou umožňuje fotografom obmedzovať hĺbku poľa. Vytváranie takýchto efektov plytkého zaostrenia je jedným zo spôsobov, ako možno nechať vyniknúť objekt oproti pozadiu, čo je účinné najmä pri kombinovaní širokouhlého zorného poľa objektívu.Clona objektívu s deviatimi lamelami vykresľuje nezaostrené oblasti plynulo a prirodzene.

 • Stanovuje nové štandardy v kvalite obrazu

  Optika odrážajúca modré spektrum svetla, ktorá je vyrobená z organického optického materiálu vyvinutého spoločnosťou Canon, zabraňuje tvorbe efektu farebného lemovania korekciou chromatickej aberácie na úrovni, ktorá nebola doposiaľ možná.Optika s ultra nízkym rozptylom (UD) a dva asférické prvky objektívu poskytujú neuveriteľnú ostrosť celého záberu, aj keď sa objektív používa doširoka otvorený.Povrchová vrstva Subwavelength Structure Coating zvyšuje kontrast a zabraňuje oslneniu a tvorbe efektu duchov pri snímaní oproti svetlu.

 • Zaostruje rýchlo a diskrétne, vďaka čomu môžete zachytávať neočakávané

  Prstencové automatické zaostrovanie USM rýchlo a takmer bezhlučne určuje presné zaostrenie, vďaka čomu môžete pracovať bez rušenia scény.Plne manuálne zaostrovanie umožňuje upravovať zaostrenie bez toho, aby ste museli meniť režim zaostrenia alebo aby ste museli fotoaparát odtiahnuť od oka.

 • Snímajte aj v náročných podmienkach

  Kvalita vyhotovenia legendárnej série L od spoločnosti Canon podporuje pocit istoty a pridáva na odolnosti. Tesnenie proti poveternostným vplyvom chráni pred prachom a vlhkosťou, zatiaľ čo fluórová vrstva na prednom a zadnom prvku objektívu ho chráni pred mastnotou a nečistotami a uľahčuje jeho čistenie.

 • Optika odrážajúca modré spektrum svetla

  Spoločnosť Canon vyvinula optiku odrážajúcu modré spektrum svetla, ktorá zabraňuje tvorbe efektu farebného lemovania u objektívov s veľkým priemerom. Tento špeciálny organický materiál je efektívnejší pri korekcii takéhoto lemovania ako iné technológie, ako napríklad fluorit, optika s ultra nízkym rozptylom (UD) alebo sklo Super UD. Farebné lemovanie spôsobuje chromatická aberácia, čo je jav, pri ktorom je svetlo rôznych farieb zaostrené v rôznych miestach. Vďaka optickému materiálu BR na objektíve EF 35mm f/1.4L II USM sa tento efekt minimalizuje. Ostatné prvky objektívu možno optimalizovať a zaručiť tak výnimočnú ostrosť, kontrast a odolnosť voči oslneniu.

Canon EF 35mm f/1.4L II USM
Hodnotenia a recenzie

Širokouhlé objektívy

Rozšírte si zorné pole a zmestite do záberu viac pomocou našich širokouhlých objektívov.
Zistite viac