Objektívy pre EOS R

Canon RF 85mm F1.2L USM

Objektív RF 85mm F1.2L USM je tým najlepším pomocníkom na odomknutie kreatívneho potenciálu, ktorý vám umožňuje vytvárať krásne a lichotivé portréty s dokonalou ostrosťou a využiť vynikajúci výkon pri slabom osvetlení.

Skvelý objektív na…

 • Portrétna fotografia

  Výnimočná optická konštrukcia, šošovky so zdokonalenou povrchovou vrstvou a technológia bajonetu RF spolu s plytkým zaostrením a výnimočnou ostrosťou vám umožňujú dodať portrétom novú úroveň detailov a úplne nový rozmer.

 • Fotografovanie v uliciach

  Buďte diskrétni a ovládnite ulice vďaka rýchlemu zaostrovaniu, ktoré poskytuje vysoko výkonný motor USM, ktorý zabezpečí kontinuálne zaostrovanie na objekt, vďaka čomu už nepremeškáte jediný okamih.

 • Slabé osvetlenie

  Vďaka rýchlemu objektívu s širokou maximálnou clonu f/1,2, ktorý zachytáva každý detail s vynikajúcou ostrosťou od okraja k okraju, môžete fotografovať aj po západe slnka.

Canon Camera

Dokonalá ohnisková vzdialenosť pre portréty

RF 85mm F1.2L USM je ideálny krátky teleobjektív pre lichotivé portréty, ktorý dosahuje elegantné a detailné výsledky s príjemnou perspektívou bez skreslenia.

Rýchly a ostrý s vynikajúcou optickou presnosťou

S rýchlou clonou F1,2 je tento objektív vynikajúci aj pri slabom osvetlení a ponúka neuveriteľnú ostrosť a kreatívny výraz s príjemnými efektmi bokeh bez straty kvality snímky.

Canon Camera
Canon Camera

Pokrokové prvky objektívu a vrstvy

Objektív využíva optiku odrážajúcu modré spektrum svetla (BR), ktorá zabraňuje vplyvu farebných aberácií, zatiaľ čo brúsený asférický prvok odstraňuje sférické aberácie spôsobené veľkou maximálnou clonou.

Kvalita vyhotovenia série L s ochranou voči poveternostným vplyvom

Kvalita vyhotovenia prináša kvalitu série L s ochranou voči poveternostným vplyvom a fluórovou povrchovou vrstvou na prednom aj zadnom prvku objektívu, ktorá poskytuje ochranu pred vodou, prachom a škrabancami.

Canon Camera

Rýchly motorček USM a ovládací prstenec objektívu

Vysoká rýchlosť bajonetu RF umožňuje objektívu RF 85mm F1.2L USM rýchlo zamerať objekt, zatiaľ čo ovládací prstenec objektívu poskytuje dodatočné prispôsobiteľné ovládanie nastavení.

Dostupné v druhej polovici roka 2019

RF 85mm F1.2L USM DS – Jedinečný vysokovýkonný objektív ponúkajúci spojenie nádherne plynulého bokehu v pozadí a mimoriadne rýchlej clony, pomocou ktorých vytvára úchvatné portréty.

Canon Camera

Technické parametre

 • Maximálna clona F1,2

  Pre výkon pri slabom osvetlení a nízku hĺbku ostrosti

 • Optika BR

  Pre najlepšiu kontrolu nad rôznymi aberáciami

 • Asféricky prvok a prvok s nízkym rozptylom

  Pre výnimočne ostré fotografie

 • Motorček USM

  Pre plynulú, rýchlu a takmer úplne tichú prevádzku

 • Vrstva ASC (Air Sphere Coating)

  Na zamedzenie vzniku efektu oslnenia a zdvojenia obrazu

 • Ovládací prstenec objektívu

  Pre dodatočné ovládanie citlivosti ISO, clony a uzávierky

Obsah balenia

 • Objektív RF 85mm F1.2L USM

 • Slnečná clona ET-89

 • Kryt objektívu E-82II

 • Kryt objektívu proti prachu RF

 • Mäkké puzdro LP1424

Ruky držiace fotoaparát Canon EOS R s objektívom Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM.

Môžeme vám pomôcť s výberom objektívu?

Náš vyhľadávač objektívov vás prevedie celým sortimentom a pomôže vám pri hľadaní toho pravého objektívu pre vás a váš fotoaparát EOS.

V rukách profesionálov

V rukách profesionálov Objavte, ako funguje RF 85mm F1.2L USM v širokej škále situácií pri snímaní v rukách profesionálov Canon.

 • Kreatívne portréty s objektívom Canon RF 85mm

  Profesionálna fotografka Rosie Hardy odhaľuje príbeh, ktorý stojí za jej prvými portrétnymi snímkami s fotoaparátom Canon EOS R a objektívom RF 85mm F1.2L USM.

 • Svadobné portréty s objektívom RF 85mm F1.2L USM

  Svadobná fotografka a ambasádorka spoločnosti Canon Félicia Sisco hovorí o snímaní svadobných portrétov v redakčnom štýle pomocou objektívu RF 85mm F1.2L USM.

Canon Camera

Príslušenstvo pre objektívy

Vylepšite svoju perspektívu pomocou príslušenstva pre objektívy od spoločnosti Canon. Náš sortiment krytov objektívov, puzdier a vreciek zaručuje, že vaše objektívy zostanú medzi jednotlivými používaniami v bezpečí a chránené. Máme k dispozícii slnečné clony a filtre objektívov špeciálne navrhnuté na ochranu a pomoc vášmu objektívu v rôznych pracovných podmienkach, ako je napríklad tienenie pred rozptýleným svetlom alebo lepšie priblíženie sveta prírody.

Canon RF 85mm F1.2L USM
Hodnotenia a recenzie

Teleskopické objektívy

Teleobjektív vám umožňuje zachytiť šport, divokú prírodu a rôzne podujatia na diaľku bez toho, aby ste narušili akciu. Preskúmajte teleobjektívy Canon a nechajte sa viesť svojou kreativitou.
Zistite viac

Súvisiace produkty