Canon EF 135mm f/2L USM

EF 135mm f/2L USM

Telefotografický objektív EF 135mm f/2 L USM je rýchly, ľahký a vysokokvalitný. Je ideálny na fotografovanie halových športov pri slabom osvetlení, ako aj pre portrétové fotografovanie.

Výhody

  • Veľká clona f/2
  • Rýchle a tiché automatické zaostrenie
  • Vrstvy Super Spectra
  • Konštrukcia a optika série L
  • Kruhová clona pre jemný bokeh
  • Integrácia so systémom blesku E-TTL II
  • Mäkké puzdro a clona objektívu

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon EF 135mm f/2L USM

Ostrý, rýchly a ľahký


Veľká maximálna clona objektívu umožňuje fotografom snímať zábery pri relatívne vysokých rýchlostiach uzávierky, dokonca aj pri slabom osvetlení. Vďaka tomu je EF 135mm f/2.0L USM ideálnou optikou pre fotografovanie halových športov. Napriek vysokej špecifikácii je objektív relatívne ľahký a kompaktný – váži len 750 g.

Kvalita série L


Séria L je vlajkovou loďou sortimentu profesionálnych objektívov Canon, ktorá predstavuje to najlepšie v oblasti precízne dizajnovanej optiky EF. Objektívy série L kombinujú vynikajúci výkon s pohodlným ovládaním a sú odolné voči pôsobeniu prachu a vlhkosti.

Veľká clona f/2


Veľká maximálna clona f/2 poskytuje výnimočnú rýchlosť pri snímaní záberov pri slabom osvetlení bez potreby použitia blesku. Veľká clona poskytuje tiež výbornú kontrolu nad hĺbkou poľa.

Ultrazvukové zaostrenie


Automatické zaostrenie je vďaka ultrazvukovému motoru kruhového typu neuveriteľne rýchle a takmer nehlučné. Vynikajúci pridržiavací moment zaručí presné dosiahnutie bodu zaostrenia bez prekmitávania. A čo viac, kompletné manuálne prepísanie umožní upraviť zaostrenie bez nutnosti opustiť režim AF.

Vrstva Super Spectra


Vrstvy Super Spectra zabezpečujú presné vyváženie farieb a zdôrazňujú kontrast. Zároveň znižujú oslnivý jas a zdvojenie – častý problém spôsobený odrazom svetla od senzora fotoaparátu.

Integrácia s meraním blesku E-TTL II


Objektív posúva informácie o vzdialenosti späť do systému blesku E-TTL II kompatibilného fotoaparátu EOS a zaručuje tak optimálne meranie blesku.

Príslušenstvo


Objektív sa dodáva s clonou objektívu a mäkkým puzdrom.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon EF 135mm f/2L USM, jeho funkciách a možnostiach využitia.

EF 135mm f/2L USM Hodnotenia a recenzie

Galéria ukážok

Zobraziť Galériu

Related Products

Môžeme vám pomôcť s výberom objektívu?

Náš vyhľadávač objektívov vás prevedie celým sortimentom a pomôže vám pri hľadaní toho pravého objektívu pre vás a váš fotoaparát EOS.

Širokouhlé objektívy

Rozšírte si zorné pole a zmestite do záberu viac pomocou našich širokouhlých objektívov.