TLAČ

Vyberte si tlačiareň pre domácnosť, ktorá vám najviac vyhovuje

Či už chcete tlačiareň pre celú rodinu, do domácej kancelárie alebo na tvorbu a tlač fotografií, v ponuke nájdete tlačiareň Canon, ktorá bude vyhovovať vašim potrebám a rozpočtu.
Žena, ktorá sa pozerá na stôl kde je kopa papierov, tlačiareň Canon PIXMA a ďalšie kancelárske potreby.

Výber tej najvhodnejšej tlačiarne môže byť náročný. Niektorí potrebujú občas niečo vytlačiť, zatiaľ čo iní patria do zaneprázdnenej rodiny, ktorí sa na tlačiareň spoliehajú pri všetkom od jednoduchých čiernobielych a farebných dokumentov cez domáce úlohy a hybridnú prácu v domácej kancelárii, až po umeleckú tvorbu, záľuby a tvorbu lesklých fotografických výtlačkov.

Bezdrôtové tlačiarne sú už teraz absolútne nevyhnutné. Poskytujú skenovanie a tlač pomocou prenosných počítačov, smartfónov a tabletov. Aby si udržali krok s nárastom hybridnej práce, rovnako dôležitou schopnosťou je aj skenovanie a tlač priamo z cloudu.

Treba myslieť aj na to, že atramentové tlačiarne s kazetami sú síce nákladovo efektívnejšie pre príležitostnú tlač, no tlačiarne MegaTank s dopĺňateľnými atramentovými fľašami výrazne znižujú celkové náklady na tlač s vysokým objemom.

Čítajte ďalej a zistite, ktoré tlačiarne Canon by pre vás mohli byť tou najlepšou voľbou.

Najlepšia tlačiareň na bežnú domácu tlač

Prenosný počítač a tlačiareň Canon PIXMA sú doma položené na drevenenom stole. Nad tlačiarňou je čierna lampa.

Oba modely Canon PIXMA TS7650i a PIXMA TS7750i môžete prihlásiť do plánu tlače PIXMA1. Táto predplatená služba automaticky monitoruje stav atramentu v tlačiarni prostredníctvom internetu a zaručuje, že vám budú náhradné kazety doručené priamo k vašim dverám skôr, ako sa minú.

Všestranná tlačiareň pre deti, študentov a rodinný život vo všeobecnosti musí byť cenovo dostupná a ľahko ovládateľná. Začneme zľahka, tlačiarňou série Canon PIXMA TS3450, ktorá sa mimoriadne ľahko nastavuje a používa, keďže využíva iba dve atramentové kazety FINE (čiernu a trojfarebnú) s možnosťou vysokokapacitných kaziet pre ešte väčšiu nákladovú efektívnosť.

PIXMA TS3450 je kompaktná a ľahká tlačiareň, ale má aj zabudovaný skener na skenovanie a kopírovanie. Okrem vysokokvalitných dokumentov dokáže vytvoriť fotografické výtlačky bez okrajov s rozmermi 6 x 4", 5 x 5" a 7 x 5". Vďaka vstavanému pripojeniu Wi-Fi, môžete pomocou počítača, smartfónu alebo tabletu tlačiť odkiaľkoľvek v domácnosti.

Model PIXMA TS7650i posúva výkon, všestrannosť a jednoduché používanie na novú úroveň. Vyniká kompaktným dizajnom, ktorý je vhodný pre domáce prostredie a zároveň je vybavený množstvom užitočných funkcií a produktívnych výhod. Tlačové kazety novej generácie so zabudovanými tlačovými hlavami umožňujú vysokú rýchlosť tlače približne 15 obr./min pre čiernobiele a 10 obr./min pre farebné dokumenty. Obsahuje aj novovytvorený čierny pigmentový atrament, ktorý z neho robí prvú tlačiareň pre domácnosť Canon s rovnakou odolnosťou čierneho textu ako v podnikových tlačiarňach Canon. Kopírovanie jedným dotykom je rovnako rýchle, pričom pomocou QR kódu zobrazeného na dotykovej obrazovke môžete skenovať priamo do smartfónu alebo tabletu. Model PIXMA TS7750i má prídavný automatický podávač dokumentov na jednoduchšie skenovanie a kopírovanie viacstranových dokumentov. Vďaka rozhraniu prepínača používateľského rozhrania môžete jednoducho prepínať medzi rôznymi domácimi, pracovnými a školskými povinnosťami.

Osoba pracuje za dreveným stolom s monitorom, klávesnicou a tlačiarňou Canon. Na stene nad kancelárskym stolom sú prilepené rôzne malé hárky papiera, na ktorých sú napísané poznámky.

Rad Canon PIXMA G2470 s mimoriadne nízkymi prevádzkovými nákladmi, ktoré zaručujú mimoriadne nízke celkové náklady na vlastníctvo, obsahuje štyri modely. Zobrazený rad Canon PIXMA G3470 je vybavený skenerom a pripojením Wi-Fi. Všetky sa ľahko používajú a udržiavajú, s vysokou rýchlosťou tlače dokumentov a vysokou výťažnosťou strán z doplniteľných atramentových zásobníkov MegaTank, čo znamená, že sú skvelé na všetko od všestranného rodinného použitia až po domácu kanceláriu.

Ak ste niekto, kto veľa tlačí z domu, existuje časovo efektívna a peniaze šetriaca alternatíva ku kupovaniu a vymieňaniu atramentových kaziet. Rad doplniteľných atramentových tlačiarní MegaTank od spoločnosti Canon namiesto kaziet obsahuje vysokokapacitné atramentové zásobníky, ktoré obsahujú dostatok atramentu na 6 000 čiernobielych hárkov formátu A4 alebo až 7 700 farebných strán.2

Sú síce trochu drahšie ako niektoré tlačiarne s kazetami, no prevádzkové náklady sú oveľa nižšie. Vždy, keď potrebujete doplniť atramentové zásobníky, je to rýchle, jednoduché a bez neporiadku. Atrament sa podáva z fľaštičiek gravitáciou bez stláčania a fľaštičky majú dýzy kľúčového typu, ktoré eliminujú riziko vloženia nesprávnej farby do nesprávneho zásobníka.

Tlačiarne radu Canon PIXMA G2470 sú tiež rýchle a vytlačia strany rýchlosťou 11 obr./min (obrázky za minútu) čiernobielo a 6 obr./min farebne. Tlačiareň Canon PIXMA G1430 je monofunkčná tlačiareň, zatiaľ čo model Canon PIXMA G2470 je doplnený vstavaným skenerom a model Canon PIXMA G3470 je vybavený skenerom aj pripojením Wi-Fi. Model Canon PIXMA G4470 je tiež doplnený automatickým podávačom dokumentov na 35 hárkov a samostatným faxovým zariadením.

Najlepšia tlačiareň pre pracovníkov z domu a v malých kanceláriách

Tlačiareň Canon MegaTank na drevenom stole v malej kancelárii. V pozadí vidno pracovať niekoľko ľudí.

Model Canon MAXIFY GX4040, ktorý je ideálny pre malé kancelárie aj domáce kancelárie, je vybavený 6,9 cm dotykovou obrazovkou, pripojením Ethernet a Wi-Fi a automatickým podávačom dokumentov na 35 hárkov a trojcestným systémom podávania papiera, takže môžete mať pripravené rôzne zásobníky na rôzne výstupy. Jeho funkcia automatickej obojstrannej tlače tiež uľahčuje obojstrannú tlač.

Mnohí ľudia pracujú aspoň čiastočne z domu a potrebujú tlačiareň viac zameranú na podnikanie, ktorá dokáže vykonávať rôzne úlohy naraz. Rad MAXIFY od spoločnosti Canon, ktorý je určený na rýchlu a vysokokvalitnú tlač dokumentov je ideálnym riešením a tiež vynikajúcou voľbou pre malú kanceláriu. Rad tlačiarní MAXIFY GX od spoločnosti Canon sú modely MegaTank s ešte nižšími prevádzkovými nákladmi vďaka vyššej hodnote výťažnosti farebnej strany.

Model Canon MAXIFY GX3040 je inteligentná a cenovo dostupná voľba. Je to rýchla tlačiareň 3 v 1, ktorá je ideálna na kancelárske dokumenty, pričom čiernobiele strany vytlačí rýchlosťou 19 obr./min a farebné strany rýchlosťou až 13 obr./min. Môžete sledovať priebeh tlačovej úlohy, vykonávať samostatné úlohy kopírovania a kontrolovať stav tlačiarne pomocou 3,4 cm LCD obrazovky a jednoduchého rozhrania s tlačidlami. Vpredu má kazetu na vstup na 250 hárkov, vzadu doplnkový podávač na 100 hárkov a plochý zásobník pre hrubšie médiá. Je tiež vybavená automatickou obojstrannou tlačou a pripojením Wi-Fi.

Model Canon MAXIFY GX4040 má toto všetko a ešte viac, pričom je doplnený o 6,9 cm farebnú dotykovú obrazovku a automatický podávač dokumentov na 35 hárkov na jednoduché skenovanie a kopírovanie viacstranových dokumentov. Okrem toho obsahuje kompletné samostatné faxové zariadenia a okrem pripojenia pomocou Wi-Fi a USB má aj možnosť pripojenia cez rozhranie Ethernet.

Žena sedí pri drevenom stole na ktorom je prenosný počítač. Vedľa nej je na pracovnej doske tlačiareň Canon MAXIFY.

Modely Canon MAXIFY GX1040 a MAXIFY GX2040 sú viac zamerané na podniky. Rovnako ako modely PIXMA TS7650i a PIXMA TS7750i majú údržbový zásobník vymeniteľný používateľom, ktorý sa dá rýchlo a jednoducho vymeniť. Ak sa údržbový zásobník naplní, vyhnete sa nákladom a prestojom spojeným s odoslaním tlačiarne do servisu.

Ak máte obmedzený priestor, model Canon MAXIFY GX1040 je tou správnou voľbou. Hoci je táto tlačiareň relatívne kompaktná a ľahká, ponúka množstvo funkcií. Je navrhnutá tak, aby vyhovela hybridným pracovníkom a prekonala ich očakávania. Prispôsobiteľnej dotykovej obrazovke môžete priradiť komplikované, ale často opakované úlohy, vďaka čomu dosiahnete bezproblémovú integráciu práce doma alebo v kancelárii. Model MAXIFY GX1040 má kompletnú obsluhu z prednej strany, takže ho môžete používať v malých priestoroch, oproti stene alebo skrini. Kvalita tlače je s ohľadom na podniky veľmi vysoká a mimoriadne objemná. Preto sú štyri pigmentové atramenty vytvorené tak, aby odolali rozmazaniu a umožnili používanie zvýrazňovačov. Model MAXIFY GX2040 má automatický podávač dokumentov a fax na skenovanie, kopírovanie a faxovanie viacstranových dokumentov.

Ak vaša práca vyžaduje veľké objemy vysokokvalitnej tlače, potom je skvelou voľnou prémiová možnosť, ako napríklad Canon MAXIFY GX6040 alebo MAXIFY GX7040. Oba modely zjednodušujú tlač, skenovanie a kopírovanie pomocou 6,9 cm výklopných farebných dotykových obrazoviek, ako aj automatických podávačov dokumentov na 50 hárkov. Model MAXIFY GX7040 sa môže pochváliť aj prídavným vstupným zásobníkom, ktorý mu dáva celkovú vstupnú kapacitu 600 hárkov, ako aj samostatným faxom a obojstranným skenovaním.

Najlepšia tlačiareň pre rodiny a študentov

Muž sedí za stolom a pracuje na prenosnom počítači. Vedľa neho je tlačiareň Canon s listom papiera vo výstupnom zásobníku.

Tlačiareň série Canon PIXMA TR4650 je ideálna pre zaneprázdnené rodiny s deťmi v školskom veku, ako aj pre študentov. Ponúka celý rad funkcií vrátane skenera a automatického podávača dokumentov, ako aj samostatného faxového zariadenia a automatickej obojstrannej tlače.

Ak máte v rodine deti v školskom veku, budete chcieť tlačiareň, ktorá sa ľahko používa na bežné výtlačky domácich úloh, no zároveň ponúka množstvo kreatívnych možností. Študentom a mladším deťom, ako aj zvyšku rodiny uľahčí vstavaný skener kopírovanie dokumentov a umeleckých diel, ako aj ich prípadné nahrávanie do mobilných zariadení alebo cloudu.

Cenovo dostupná tlačiareň série Canon PIXMA TR4650 sa dodáva s automatickým podávačom dokumentov na 20 hárkov na zjednodušenie skenovania a kopírovania a má automatické obojstranné zariadenie na obojstrannú tlač. Je kompatibilná s úspornými kazetami XL s vysokou výťažnosťou– ideálne pre študentov s obmedzeným rozpočtom, ktorí potrebujú tlačiť vo veľkom, napríklad pri tlači dizertačnej práce.

Na ďalšie zníženie prevádzkových nákladov vám prémiové modely Canon PIXMA G3460Canon PIXMA G2470 poskytujú výhody systému doplniteľných atramentových zásobníkov MegaTank od spoločnosti Canon vrátane dlhotrvajúcej kapacity atramentu pre efektívnu tlač a menších prestojov.

Najlepšia tlačiareň na tlač fotografií

Pohľad zhora nadol na tlačiareň a fotoaparát značky Canon obklopené montážou farebných výtlačkov krajiniek, cestovateľských záberov a portrétov.

Canon PIXMA G640, ideálna tlačiareň pre veľkoobjemovú tlač fotografií na strany s veľkosťou až A4 bez okrajov, je tlačiareň s doplniteľnými atramentovými zásobníkmi MegaTank. Šesť atramentov na báze farbiva zahŕňa azúrový, purpurový, žltý a čierny a navyše červený a sivý atrament na rozšírenie farebného spektra a vynikajúcu čiernobielu tlač fotografií.

Tlačiareň Canon a monitor na drevenom stole. Nad nimi je na stene 11 farebných výtlačkov s jedlom.

Vďaka neprekonateľnej kvalite fotografií na lesklých a listrových fotografických papieroch je tlačiareň Canon PIXMA PRO-200 snom fotografa. Obsahuje osem rôznych atramentov na báze farbiva na skutočne bezchybnú reprodukciu farieb a vynikajúci rozsah tónov, ako aj vytváranie dramatických čiernobielych fotografických výtlačkov.

Ak ste študent fotografie alebo nadšenec fotografovania, nie je nič lepšie, než vidieť vaše fotografie v tlači, a nielen na obrazovke. Fotografické výtlačky uchovávajú výnimočné príležitosti a spomienky v trvalej podobe a sú tiež skvelými darčekmi pre priateľov a blízkych. Aj keď chcete fotografie tlačiť len príležitostne, tlačiareň schopná vytvárať lesklé fotografické výtlačky vám poskytne bezprostrednejšie výsledky ako objednávanie výtlačkov online, a zároveň aj väčšiu kreatívnu kontrolu nad procesom.

Ak chcete využiť výhodu zásobníkov MegaTank, ktoré výrazne znižujú celkové náklady na tlač fotografií, model 3 v 1 Canon PIXMA G640 používa rozšírený sortiment šiestich atramentov na báze farbiva pre zdokonalený rozsah farieb a tónov. Sada atramentov vystačí až na 3 800 farebných výtlačkov fotografií s rozmermi 6 x 4" v kvalite fotolaboratória, s fotografiami bez okrajov vo veľkostiach až A4. Na tlač dokumentov postačí sada atramentov na 3 700 čiernobielych alebo až 8 000 farebných strán formátu A4.3

Ak chcete tlačiť väčšie fotografie a vytvoriť fotografické výtlačky bez okrajov formátu A3+ (33 x 43 cm), aby ste ich mohli predvádzať a predávať na veľtrhoch a v galériách, model Canon PIXMA PRO-200 poskytuje bezkonkurenčnú kvalitu fotografií na lesklých a listrových fotografických papieroch vďaka ôsmim atramentom na báze farbiva. Pre matný fotografický papier a umelecké médiá je model Canon imagePROGRAF PRO-300 prvotriednou profesionálnou fototlačiarňou formátu A3+, ktorá používa 10 atramentov na báze pigmentu pre maximálnu intenzitu a vernosť farieb. Obe tieto fototlačiarne tiež dokážu vytvárať bannery a panoramatické výtlačky s dĺžkou do 99 cm.

Najlepšia tlačiareň na umeleckú tvorbu

Tlačiareň je položená na stole a tlačí štylizovaný obrázok motýľa s rukami pripravenými vybrať ho zo zásobníka. Vedľa nej je niekoľko balení papiera do tlačiarne a farebné motýle vystrihnuté z papiera.

Vyťažte maximum z magnetického papieraobojstranného matného fotografického papiera s tlačiarňou série Canon PIXMA TS5350a. Výkonná tlačiareň na vytváranie umeleckých projektov, ktorá dáva plnú moc kreatívnym tvorcom všetkých vekových kategórií.

S tlačiarňou Canon môžu rozvíjať kreativitu všetky vekové kategórie, od detských projektov až po vlastné blahoželania, pozvánky na večierky, ďakovné listy a ďalšie. V aplikácii Creative Park od spoločnosti Canon nájdete v časti pre deti maľovanky, labyrinty a ďalšie materiály, ktoré si môžete bezplatne stiahnuť a vytlačiť.

Modely radu Canon PIXMA TS5350aradu Canon PIXMA TS7450 sú ideálne na umelecké projekty s možnosťami tlače na celý rad médií od magnetického papiera až po obojstranný matný fotografický papier. To isté platí aj pre modely PIXMA TS7650i a PIXMA TS7750i, ktoré kombinujú pigmentový čierny atrament odolný voči rozmazaniu a tri azúrové, purpurové a žlté atramenty na báze farbiva.

Ako prémiová možnosť je model Canon PIXMA G640 so šiestimi atramentmi na báze farbiva a systémom doplniteľných zásobníkov MegaTank v každom ohľade rovnako vhodný na umeleckú tvorbu, ako aj na fotografické výtlačky najvyššej kvality.

V rade atramentových tlačiarní značky Canon je pre každého niečo. Či už ste mladý alebo mladý srdcom, študent, oddaný rodič alebo zaneprázdnený profesionál, nájdete tlačiareň Canon, ktorá je pre vaše potreby tá správna.

Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ktoré tlačiarne môžu vyhovovať vašim potrebám, vyskúšajte aj vyhľadávač tlačiarní Canon.


Autori: Matthew Richards a Alex Summersby

 1. Plán tlače PIXMA je dostupný len obyvateľom Rakúska, Belgicka, Dánska, Fínska, Francúzska, Nemecka, Talianska, Nórska, Holandska, Španielska, Švédska, Švajčiarska, Írskej republiky a Spojeného kráľovstva.
 2. Hodnota výťažnosti predstavuje odhad založený na individuálnej skúšobnej metóde spoločnosti Canon využívajúcej vzor podľa normy ISO/IEC 29103 a simuláciu nepretržitej tlače s náhradnými atramentmi po počiatočnom nastavení.
 3. Hodnota výťažnosti predstavuje odhad založený na individuálnej skúšobnej metóde spoločnosti Canon využívajúcej vzor podľa normy ISO/IEC 24712 a simuláciu nepretržitej tlače s náhradnými atramentmi po počiatočnom nastavení.

Súvisiace produkty

Súvisiace články

 • TLAČ

  Najlepšie tlačiarne pre študentov

  Každý študent potrebuje tlačiareň – objavte tie najlepšie dostupné modely, ktoré vyhovejú vašim potrebám.

 • TIPY NA TLAČ

  Najlepšia tlačiareň pre domáce kancelárie

  Bezproblémový prechod na prácu z domu pomocou tlačiarní Canon PIXMA a MAXIFY.

 • TLAČ

  Najlepšie tlačiarne od spoločnosti Canon pre fotografie

  Či už chcete svoje fotografie vystaviť v ráme, vo výstrižkovom zošite alebo na nálepke, nájdite tú najlepšiu tlačiareň, ktorá bude vyhovovať vašim kreatívnym potrebám.

 • TIPY NA TLAČ

  Najčastejšie otázky o tlačiarni, atramente a papieri

  Odborník spoločnosti Canon, Suhaib Hussain, odpovedá na najčastejšie otázky o technológii tlačiarne, atramente a papieri.