MAXIFY GX3040

Tlačiarne MegaTank

Canon MAXIFY GX3040

Vytlačte veľké množstvo vysokokvalitných podnikových dokumentov a súčasne ušetrite na CPP1 a TCO2 s touto doplniteľnou a jednoducho použiteľnou tlačiarňou 3-v-1 MegaTank MAXIFY GX.

Vynikajúca produktivita, najlepšie CPP a TCO3 vo svojej triede

Náklady za stranu (CPP) je suma, ktorá sa vyžaduje na vytlačenie jednej strany. Táto hodnota sa určuje vydelením ceny atramentu hodnotou výťažnosti.

Celkové náklady na vlastníctvo (TCO) predstavujú výpočet nákladov, ktoré by vás tlačiareň stála na základe počiatočných nákladov na nákup hardvéru a nákladov na atrament za určitý čas.

MAXIFY GX3040

Vysokoobjemová vysokokvalitná podniková tlačiareň MegaTank s mimoriadne nízkymi prevádzkovými nákladmi.
Canon Camera

Porovnajte funkcie

Vyberte si tú najlepšiu tlačiareň pre domáce kancelárie, ktorá bude zodpovedať vašim požiadavkám.

Funkcie

Tlač, kopírovanie a skenovanie pomocou Wi-Fi a cloudu

Tlač, kopírovanie, skenovanie, faxovanie s automatickým obojstranným podávačom dokumentov, pripojením Wi-Fi/Ethernet a cloudom

Technológia tlače

Tlačiareň s doplniteľnými atramentovými zásobníkmi

Tlačiareň s doplniteľnými atramentovými zásobníkmi

Výťažnosť (Farebná tlač dokumentov A4)

Čierna: 6 000 strán4 (úsporný režim 9 000 strán)5

Farebná: 14 000 strán4 (úsporný režim 21 000 strán)5

Čierna: 6 000 strán4 (úsporný režim 9 000 strán)5

Farebná: 14 000 strán4 (úsporný režim 21 000 strán)5

Displej

1,35”/3,4 cm LCD, čiernobiela

2,7"/6,7 cm dotyková obrazovka, farebná

Vysoké rýchlosti tlače6

Čierna 18 obr./min
Farebne 13 obr./min

Čierna 18 obr./min
Farebne 13 obr./min

Prvý výtlačok (FPOT) ČB

Pribl. 8 s

Pribl. 8 s

Automatický podávač dokumentov

Nie je k dispozícii

35-hárkový automatický podávač dokumentov

Rôzne možnosti manipulácie s médiami

Obyčajný papier, Red Label Superior, fotografický papier Pro Luster, lesklý fotografický papier Plus II, matný fotografický papier, lesklý fotografický papier, papier s vysokým rozlíšením, obálky, pololesklý fotografický papier Plus, prelepovací fotografický papier, magnetický fotografický papier, nažehľovacie fólie na svetlé tkaniny, 1 200 mm pútače

Obyčajný papier, Red Label Superior, fotografický papier Pro Luster, lesklý fotografický papier Plus II, matný fotografický papier, lesklý fotografický papier, papier s vysokým rozlíšením, obálky, pololesklý fotografický papier Plus, prelepovací fotografický papier, magnetický fotografický papier, nažehľovacie fólie na svetlé tkaniny, 1 200 mm pútače

Úplné možnosti pripojenia

USB
Wi-Fi (2,4 GHz)

USB
Wi-Fi (2,4 GHz)
Ethernet

Skenovanie

Skenovanie do e-mailu

Skenovanie do e-mailu
Skenovanie do priečinka

Kapacita na obyčajný papier

Zadný zásobník: 100 listov
Kazeta: 250 listov

Zadný zásobník: 100 listov
Kazeta: 250 listov

Rozmery

Pribl. 399 x 417 x 216 mm

Pribl. 399 x 417 x 251 mm

Údržbová kazeta

Áno – vymeniteľná používateľom

Áno – vymeniteľná používateľom

Obrovské výhody pre váš podnik

Tieto vysokoúčinné tlačiarne MAXIFY GX sú navrhnuté tak, aby sa im darilo aj na náročných pracoviskách.

Kľúčové výhody

Kompatibilné aplikácie a softvér

Tlačte dokumenty, fotografie a ďalší obsah priamo zo svojho inteligentného zariadenia pomocou bezplatnej aplikácie Canon PRINT alebo rýchlo navrhnite a vytlačte vizuálne pútavé plagáty a letáky s aplikáciou PosterArtist. Pomocou služby PIXMA Cloud Link odosielajte naskenované dokumenty alebo tlačte z obľúbených cloudových služieb vrátane Dropboxu, Google Drive a OneDrive.

Program Canon Easy-PhotoPrint Editor zmení vaše obľúbené fotografie (zo zariadenia alebo cloudového úložného priestoru) na štýlové a personalizované darčeky, ako sú pohľadnice a kalendáre.

Jednoduchý program Easy-Layout Editor umožňuje voľne usporiadať rozloženie rôznych dokumentov pred ich vytlačením. Ideálne na tlač obrázkov, plagátov, webových lokalít a pod.
ZISTITE VIAC

Načerpajte inšpiráciu, zaregistrujte sa hneď teraz

Nenechajte si ujsť najnovšie ponuky od spoločnosti Canon, najlepšie rady a užitočné návody, novinky a pozvánky na udalosti vo vašom okolí.
MAXIFY GX3040

Obsah balenia

Všetko, čo potrebujete na spustenie vysoko efektívnej podnikovej tlače – stačí pridať papier.

 • Atramentová tlačiareň MegaTank MAXIFY GX3040 s doplniteľnými zásobníkmi

 • 4 atramentové fľaštičky s vysokou výťažnosťou (1 x čierna a 1 x C/M/Y)

 • Napájací kábel

 • Používateľské príručky a iné dokumenty

 • Inštalačný disk CD-ROM (disk CD len pre systém Windows)

Canon MAXIFY GX3040
Hodnotenia a recenzie

Pracujte v harmónii

Používanie atramentov a papiera Canon v harmónii s tlačiarňou Canon prináša zakaždým výnimočné výsledky.

 • Canon Camera

  GI-46 BK

  Vysokokapacitný čierny pigmentový atrament pre vysokokvalitnú tlač podnikových dokumentov.
 • Canon Camera

  GI-46 C

  Vysokokapacitný azúrový pigmentový atrament pre vysokokvalitnú tlač podnikových dokumentov.
 • Canon Camera

  GI-46 M

  Vysokokapacitný purpurový pigmentový atrament pre vysokokvalitnú tlač podnikových dokumentov.
 • Canon Camera

  GI-46 Y

  Vysokokapacitný žltý pigmentový atrament pre vysokokvalitnú tlač podnikových dokumentov.
 • Canon Camera

  Atrament

  Maintenance cartridge: MC-G03

  Údržbová kazeta, ktorú môže vymieňať používateľ na minimalizáciu prestojov.
 • Hľadáte niečo podobné?

  Prečo nevyskúšať niektoré z týchto produktov z našej rady PIXMA a MAXIFY.

  Tiež by vás mohlo zaujímať

 • MAXIFY GX3040

  Atrament, toner a papier

  Úplný sortiment atramentov, tonerov a papiera od spoločnosti Canon pre vašu tlačiareň.

 • MAXIFY GX3040

  Originálny spotrebný materiál

  Originálny spotrebný materiál Canon je navrhnutý tak, aby fungoval v dokonalom súlade s vašou tlačiarňou Canon.

 • MAXIFY GX3040

  Podnikové tlačiarne

  Tlačte, kopírujte, skenujte a faxujte bez námahy s našou rozsiahlou ponukou tlačiarní.

  1. Náklady za stranu (CPP) je suma, ktorá sa vyžaduje na vytlačenie jednej strany. Táto hodnota sa určuje vydelením ceny atramentu hodnotou výťažnosti.
  2. Celkové náklady na vlastníctvo (TCO) predstavujú výpočet nákladov, ktoré by vás tlačiareň stála na základe počiatočných nákladov na nákup hardvéru a nákladov na atrament za určitý čas.
  3. Vyhlásenie: Celkové náklady na vlastníctvo (TCO) sú založené na počiatočných nákupných nákladoch na hardvér a nákladoch na atrament alebo toner počas stanoveného obdobia (podmienky nájdete nižšie). Upozorňujeme, že na celkové náklady na vlastníctvo môžu mať vplyv ďalšie variabilné náklady, okrem iného aj iný spotrebný materiál, balíky atramentu a tonera, balenia atramentu a tonera s vysokou výťažnosťou, servis, spotreba energie a náhradné diely.

   Uvedená percentuálna úspora nákladov predstavuje odhad celkovej úspory nákladov na určený objem tlače 1 000 strán mesačne (50 % farebne a 50 % čiernobielo) po dobu 60 mesiacov (5 rokov).

   Celkové náklady na vlastníctvo (TCO) sú založené na nasledujúcom výpočte: [Priemerné náklady na jednu stranu farebne x objem farebnej tlače - mínus strany z pribaleného atramentu/ tonera] plus [Priemerné náklady na jednu stranu ČB x objem ČB tlače - mínus strany z pribaleného atramentu/ tonera] plus [náklady na hardvér] plus [náklady na údržbovú kazetu iba pre modely MAXIFY GX].

   Porovnávacie modely v úsporách celkových nákladov na vlastníctvo (TCO) zahŕňajú porovnateľné modely konkurencie od spoločnosti Epson. Predajná cena tlačiarní v EUR (€) a cena spotrebného materiálu boli získané na oficiálnej webovej stránke výrobcu (https://www.epson.de/) 12. septembra 2022.

   V cene bol zahrnutý hardvér a spotrebný materiál pre tlačiarne série Canon MAXIFY GX7000, GX6000, GX5000, GX4000 a GX3000 a slúži výlučne na účely tejto kalkulácie TCO s použitím odporúčanej maloobchodnej ceny („RRP“) vrátane DPH.

   V cenových výpočtoch je zahrnutá DPH, ale nie náklady na dodanie. Ceny sa môžu meniť v závislosti od trhových podmienok.

   Náklady na tlač sú založené na použití predvolených nastavení v tlačiarňach Canon aj u konkurenčných tlačiarní. Je to v súlade s testovacími podmienkami použitými pri skúške výťažnosti poľa normy ISO/IEC pre príslušnú kategóriu.

   Náklady na stranu boli vypočítané z predajnej ceny spotrebného materiálu, ako je uvedené na webových lokalitách výrobcov, vydelená výrobcami zverejnenou výťažnosťou, ktorá je oficiálne k dispozícii vo verejne dostupných informáciách. Náklady na stranu sú založené na simulácii tlače testovacích vzorov uvedenej v norme ISO/IEC24712 pre atramentové tlačiarne.

   Všetky technické parametre a údaje o výkonnosti výrobcov boli zhromaždené z verejne dostupných informácií vrátane, nie však výlučne vlastných brožúr a webových lokalít výrobcov. Výťažnosť atramentu spoločnosti Canon a konkurencie sú prevzaté z technických údajov publikovaných výrobcami.

   Na účely spravodlivého porovnania a presného vykazovania údajov boli údaje o výťažnosti spotrebného materiálu prevzaté zo spotrebného materiálu s najvyššou štandardnou výťažnosťou tonera alebo atramentu dostupného v čase publikácie, ktorý bol určený podľa noriem ISO. V porovnaní nie sú zahrnuté kombinované balenia, XL a multibalenia. Tieto údaje sú verejne dostupné.
  4. Hodnota výťažnosti predstavuje odhad založený na individuálnej skúšobnej metóde spoločnosti Canon využívajúcej vzor podľa normy ISO/IEC 24712 a simuláciu nepretržitej tlače s náhradnými atramentmi po počiatočnom nastavení.
  5. Ekonomický režim znižuje spotrebu atramentu tým, že ho používa v nižšej hustote, a umožňuje tak vytlačiť až o 50 % strán viac ako v štandardom režime
  6. Rýchlosť tlače dokumentu A4 na obyčajný papier sa meria na základe priemeru ESAT v teste kancelárskej kategórie normy ISO/IEC 24734.