KREATÍVNA TLAČ

Vytvorte si vlastnú fotobúdku pomocou zariadenia Canon Zoemini S2

Spomienky v štýle fotobúdky za priaznivú cenu: tu je návod, ako si vytvoriť vlastnú zostavu na tlač okamžitých fotografií.
Dve ženy pózujú s rekvizitami s karnevalovou tematikou pred ružovo zlatým fotoaparátom Canon Zoemini S2 položeným na stole. Zo zariadenia Canon Zoemini S2 vychádza výtlačok dvoch žien v inej póze.

Špeciálne udalosti sú o vytváraní spomienok. A fotografovanie zachytávajúce radosť z daného okamihu môže byť zábavným a zároveň skvelým spôsobom, ako tento deň zdokumentovať. Či už ide o svadbu, narodeniny alebo tematickú párty s priateľmi, fotobúdky sa stali skvelým spôsobom, ako do diania zapojiť všetkých. Vaši hostia sa môžu nadchnúť pre hru s rekvizitami a upravovanie obrázkov. Dáte im tak hmatateľnú spomienku, ktorú si odnesú domov a nad ktorou sa budú usmievať po celé roky.

Prenájom fotobúdky môže byť drahý a zaberať veľa priestoru, ale so zariadením Canon Zoemini S2 si môžete vytvoriť vlastnú a zabaviť sa úpravou a tlačou okamžitých fotografií, ktoré si budete môcť uchovať a zdieľať. Tu vysvetlíme, ako si pomocou zariadenia Canon Zoemini S2 a aplikácie Canon Mini Print pripraviť vlastnú fotobúdku.

Kde môžete zostaviť fotobúdku Canon Zoemini

Dve ženy sa usmievajú a pózujú pred ružovo zlatým fotoaparátom Canon Zoemini S2 položeným na drevenom stole.

Pri zostavení fotobúdky Canon Zoemini môžete využiť jednoduchý alebo zložitejší priestor pridaním kulís a rekvizít, je to len na vás. Zábery z udalosti však môžete snímať na rôznych miestach a snímky skombinovať.

Na ružovo zlatom fotoaparáte Canon Zoemini S2 na drevenom stole je položená ruka.

Zariadenie Canon Zoemini S2 je dostupné v troch farbách – modrozelená, biela a ružová zlatá – takže si môžete vybrať tú, ktorá najviac odráža vašu osobnosť a dekorácie v domácnosti.

Možno ste sa stretli s fotobúdkou na svadbe, pracovnej udalosti alebo narodeninovej párty, ale vytvorenie interaktívneho priestoru na zachytávanie záberov môže byť skvelým nápadom pre každú udalosť. Prečo si nepostaviť vlastnú fotobúdku Canon Zoemini pri lúčení sa so slobodou, na vianočnom alebo halloweeenskom večierku, narodeninovej oslave, stretnutí po rokoch či maškarnej slávnosti s priateľmi? Zatiaľ čo tradičné fotobúdky sa vo všeobecnosti používajú vo veľkých vnútorných priestoroch, so zariadením Canon Zoemini S2 sú možnosti nekonečné. Nemusíte pripájať veľké zariadenie k elektrickej sieti. Vašu vvlastnú zostavu fotobúdky môžete zasadiť do roztomilého, útulného kútika či dokonca do exteréru počas záhradnej párty alebo grilovania.

Ak chcete zachytiť hostí kedykoľvek počas stretnutia, môžete si vybrať konkrétny priestor. Alebo zostaviť fotobúdku pri vchode či východe a zachytiť tak hostí, keď prichádzajú či odchádzajú, alebo za pochodu využiť rôzne miesta. Tlačiareň Canon Zoemini S2 tlačí na papier s lepiacou zadnou stranou, takže si môžete okamžite vytvoriť fotografickú stenu. K dispozícii je tiež aplikácia na úpravu snímok a možnosť vytlačiť viacero verzií toho istého záberu a zdieľať ich s priateľmi.

Dbajte na to, aby ste zariadenie Canon Zoemini S2 umiestnili na policu alebo stôl v správnej výške, ktorá bude vyhovovať záberom, ktoré chcete urobiť. Ak sa v priestore nenachádza vhodné miesto, buďte kreatívni a nasnímajte seba a svojich priateľov v štýle nízkej fotobúdky v podivných alebo vtipných pózach.

Ako zostaviť fotobúdku Canon Zoemini

Dve ženy sa usmievajú a pózujú pred ružovým fotoaparátom Canon Zoemini S2 položeným na drevenom stole, pričom ich odrazy je vidieť v selfie zrkadle zariadenia Canon Zoemini S2.

Predtým, ako zaujmete pózu, si môžete skontrolovať vlasy a výzor v selfie zrkadle zariadenia Canon Zoemini S2.

Ruka držia smartfón, na ktorom sa zobrazuje režim živého náhľadu Live View v aplikácii Canon Mini Print.

Režim živého náhľadu Live View v aplikácii Canon Mini Print vám pri fotení pomocou fotobúdky pomôže vyzerať čo najlepšie.

V tradičných fotobúdkach zvyčajne sedíte na stoličke v malom, stiesnenom priestore, ale s fotobúdkou Canon Zoemini S2 môžete byť kreatívnejší. Experimentujte s vytváraním pozadia – či už ide o aranžovanie dekorácií, vypracovanie celého pozadia alebo len obyčajnú stenu na zavesenie čistého plátna – a porozmýšľajte nad tým, či chcete dať hosťom aj nejaké rekvizity, s ktorými by mohli pózovať. Kulisy a rekvizity z aplikácie Creative Park pomohli pridať do týchto záberov zhotovených na karnevalovom večierku poriadnu dávku života a farieb a v ďalšej fáze môžete zábery doplniť aj o ďalšie ozdoby a osobné prvky.

Keď budete mať pripravený priestor, vyskúšajte, na akú vzdialenosť chcete zariadenie Canon Zoemini S2 na zachytávanie snímok umiestniť. Pri niektorých sa môžete postaviť tesne pred kulisu a pri iných sa zas priblížiť k fotoaparátu, v závislosti od toho, či chcete mať na zábere len tváre alebo celé telá. Fotoaparát so snímačom 8MP dokáže zachytiť scény v jemných detailoch z rôznych vzdialeností.

Ak nechcete premeškať možnosť byť na fotografii, o fotku nemusíte nikoho žiadať – bezplatná aplikácia Canon Mini Print vám umožňuje fotografovať a tlačiť na diaľku. Po pripojení smartfónu k zariadeniu Canon Zoemini S2 cez Bluetooth môžete použiť samospúšť a diaľkovú spúšť aplikácie na získanie dokonalých záberov. Skontrolujte, či ste pripravení na záber zblízka v selfie zrkadle fotoaparátu, a potom pomocou aplikácie nastavte oneskorenie troch, piatich alebo desiatich sekúnd, aby ste mali vy a vaši priatelia dostatok času na zaujatie pózy. Stačí oprieť fotoaparát o stenu alebo niečo pevné a môžete sa pustiť do práce! S výdržou batérie až 25 fotografických hárkov môžete pokračovať vo fotografovaní a pred ďalším nabíjaním zachytávať množstvo spomienok.

Spôsoby prispôsobenia vašich výtlačkov zo zariadenia Canon Zoemini

Prst osoby upravuje koláž obrázkov v aplikácii Canon Mini Print na smartfóne vedľa ružovo zlatého fotoaparátu Canon Zoemini S2 položeného na drevenom stole.

Aplikácia Canon Mini Print vám umožňuje vytvárať rozloženia koláží a pridávať na výtlačky text, obrázky, rámy a filtre v štýle japonskej purikury. Nalaďte sa na tú správnu atmosféru a podeľte sa o tie svoje na sociálnych sieťach a označte svojich priateľov.

Dve ženy sedia spolu, jedna drží v ruke ružovo-zlatý fotoaparát Canon Zoemini S2, z ktorého vychádza výtlačok, druhá drží smartfón s aplikáciou Canon Mini Print.

Nie každý obľubuje fotenie, ale vďaka interaktívnemu aspektu zachytávania záberov v štýle fotobúdky na zariadení Canon Zoemini S2 je tento proces hravejší a zábavnejší – a pomocou aplikácie Canon Mini Print ich môžete filtrovať a upravovať podľa svojich predstáv.

Aplikácia Canon mini Print vám neumožňuje len snímať a tlačiť na diaľku. Môžete ju použiť aj na to, aby ste do fotobúdky pridali množstvo zábavných doplnkov a efektov. Umožňuje vám vytvárať zábery v štýle ikonickej japonskej purikury – fotobúdky, ktorá je hitom mladých ľudí už od 90. rokov a dnes sa do nej hrnú influenceri, aby sa v nej fotili so svojimi priateľmi. Veľmi populárna purikura vznikla na základe tradičnej fotobúdky a vylepšila zážitok z fotografovania o možnosť pridávať na fotky všetky druhy doplňujúcich efektov, ako sú nálepky, filtre a grafika, čo je ideálne pre sociálne siete.

Aplikácia Mini Print ponúka rovnaké možnosti zariadeniu Canon Zoemini S2 vďaka podobným spôsobom, ako zmeniť rozloženie, pridať text, rámčeky, kresby a filtre alebo vyskúšať živé efekty fotoaparátu a rozšírenej reality na dosiahnutie zdieľateľného zdokonaleného výtlačku.

Čo robiť s výtlačkami

Ruka človeka lepí fotografie dvoch žien na zelenú dlaždicovú stenu. Fotografie boli vytlačené pomocou zariadenia Canon Zoemini S2 a aplikácie Canon Mini Print.

Fotografický papier ZINK TM s lepiacou zadnou stranou produkuje výtlačky odolné voči rozmazaniu, roztrhnutiu a vode, ktoré môžete nalepiť do albumov, ale aj na telefóny, notebooky alebo iné povrchy, aby ste mali svoje obľúbené snímky stále na očiach – alebo ich dokonca zladiť s priateľmi. .

Dve ženy pózujú s rekvizitami s karnevalovou tematikou pred ružovo zlatým fotoaparátom Canon Zoemini S2 položeným na drevenom stole. Na drevenom stole sa nachádzajú aj iné karnevalové rekvizity.

Obrázky z fotobúdok sú skvelým spôsobom, ako zachytiť atmosféru a energiu na podujatí. Tieto zábery s karnevalovou tematikou sú plné farieb a výrazov a môžu hosťom pripomenúť, koľko zábavy si v noci užili.

S výtlačkami z fotobúdky Canon Zoemini sa toho dá robiť naozaj veľa. Prečo nepoužiť papier s lepiacou zadnou stranou a nevytvoriť okamžité nálepky na spoločenské hry na mieru? Do zariadenia Canon Zoemini S2 môžete vložiť až 10 hárkov fotografického papiera ZINK naraz, predrezané kruhové nálepky s rozmermi 5 x 7,6 cm alebo 3,3 cm a tlač každého hárku trvá menej ako jednu minútu. Hostia si napríklad môžu odniesť výtlačky na pamiatku.

Nahrajte svoje obrázky priamo na sociálne siete alebo vytvorte príspevok s priateľmi s fotografiami v rukách. Môžete ich tiež zhromaždiť a použiť vo výstrižkovom albume alebo prečo neurobiť na udalosti fotostenu, kde by mohli vaši priatelia pridávať svoje vlastné fotografie a vytvoriť tak obrovskú koláž, ktorú si môžete neskôr ako spomienku na tento deň zarámovať.

Canon Zoemini S2 má okrem možnosti tlače aj otvor na kartu Micro SD, aby ste si mohli uložiť oveľa viac záberov, ktorým sa môžete neskôr venovať pri úprave a tlači. Fotografie môžete poslať hosťom ako poďakovanie za to, že s vami strávili dôležitú oslavu, alebo pomocou aplikácie vytvoriť koláže či lepiaci plagát z menších záberov, ktorý si nalepíte na stenu ako dekoratívnu spomienku na čarovný deň.

Záber zhora zobrazujúci dva fotoaparáty Canon Zoemini S2 – jeden ružovozlatý a druhý modrozelený – obklopené niekoľkými výtlačkami v štýle fotobúdky.

Aplikácia Canon mini Print je kompatibilná so všetkými modelmi Canon Zoemini a umožňuje k výtlačkom pridávať okraje, čím im dodáva vintage, analógový nádych, verný vzhľadu záberov z profesionálnej fotobúdky.

Spárovaním zariadenia Canon Zoemini S2 s aplikáciou Mini Print získate dokonalý spôsob, ako sa zabaviť s fotografickou búdkou, ktorá ponúka kopec tvorivých možností za priaznivú cenu. Je to skvelý spôsob, ako zapojiť hostí do vytvárania spomienok. Existuje nespočetné množstvo spôsobov, ako využiť výtlačky, aby ste sa mohli vďaka nim v nasledujúcich rokoch deliť o radosť. Či už vás čaká kolaudačný večierok, promócie alebo len tematický piatkový večer s priateľmi, prečo si nezostaviť vlastnú fotobúdku Canon Zoemini a užiť si tak nový druh zážitku?

Napísala Kat Halstead

Súvisiace produkty

Súvisiace články