CANON XF605

Flexibilné nahrávanie

Formáty nahrávania vhodné pre vysielanie

Model XF605 podporuje 10-bitové nahrávanie 4K UHD 59,94p/50,00p 4:2:2 pomocou spoľahlivého záznamu XF-AVC vychádzajúceho z MXF od spoločnosti Canon, ako aj univerzálne formáty MP4.

Vylepšené režimy záznamu

Odhaľte plný tvorivý potenciál modelu XF605 prostredníctvom rôznych režimov záznamu. Režim pomalého a rýchleho pohybu umožňuje nahrávanie videoklipov rýchlosťou až 120 P v rozlíšení FHD, čím umožňuje nahrať dynamické sekvencie a ohromujúci pomalý pohyb. S režimom predbežného nahrávania už nikdy nepremeškáte ten správny okamih. Objavte fázovú animáciu so záznamom snímok a vytvorte jednoducho časozberné videá v kamere pomocou intervalového záznamu.

XF605

Model XF605 prináša rozšírené možnosti súborov s vlastnými obrazmi s tromi variáciami BT.709 (bežný, široký, štandardný), a predstavuje tiež EOS Standard a EOS Neutral pre väčšiu flexibilitu v rámci vašich produkcií.

Používatelia môžu tiež nahrať do kamery svoje vlastné súbory 3D LUT tak, že vytvoria súbory Look File pre interné nahrávanie, pričom budú pracovať s existujúcimi nastaveniami vlastného obrazu.

Všestrannosť nahrávania na karty Dual SD

Dva otvory na kartu SD UHS-II sú kľúčom k flexibilnému rozsahu možností nahrávania vrátane simultánneho záznamu v rôznych formátoch súborov, rozlíšeniach a vzorkovania farieb. Model XF605 tiež predstavuje novú možnosť simultánneho záznamu zvuku, ktorá umožňuje uloženie zvukových súborov na prepis na jednu kartu, zatiaľ čo prebieha nahrávanie hlavného videa na druhú kartu.

ZAREGISTRUJTE SA TERAZ

Zaregistrujte svoj záujem o CANON XF605

Buďte prvý, kto dostane najnovšie informácie o videokamere Canon XF605, ponuky od spoločnosti Canon, tipy a návody, najčerstvejšie novinky a pozvánky na udalosti vo vašom okolí.

Súvisiace články

  1. Vizuálny vzhľad kamery Canon XF605 zobrazený na týchto fotografiách a vo videoobsahu sa môže líšiť od komerčného výrobku.