CANON XF605

Využiteľnosť a flexibilita

Vylepšené funkcie dotykovej obrazovky

Okrem populárneho rozhrania Direct Touch pre okamžité ovládanie AF a nastavení na obrazovke podporuje zabudovaná 3,5-palcová dotyková obrazovka LCD s meniteľným uhlom naklonenia dotykové ovládanie pre ovládanie prehrávania, navigáciu v ponuke a nastavenia nahrávania.

Viac ako 100 funkcií, vrátane funkcie AF s detekciou očí, zosilnenia zisku a sprievodcu zaostrovaním, možno priradiť k 11 prispôsobiteľným tlačidlám, ktoré sú ľahko dostupné na kompaktnej hlavnej jednotke pri súčasnom pozeraní cez EVF.

XF605_Lifestyle

Nezávislé ovládacie prstence

Hoci má model XF605 kompaktnú veľkosť, objektív s optickým zoomom má tri prstence. Zaostrenie, zoom a clonu je možné nastaviť individuálne pomocou prstencov objektívu, z ktorých každý je jedinečným spôsobom citlivý na dotyk na zabezpečenie presného ovládania.

XF605

Vstavané neutrálne sivé filtre

Interná rotujúca jednotka neutrálne sivého filtra poskytuje kreatívne možnosti ovládania clony a rýchlosti uzávierky v širokej škále situácií snímania. Tri typy hustoty – ND 1/4, ND 1/16, ND 1/64 – sa nastavujú pomocou pohodlne umiestnených externých tlačidiel nachádzajúcich sa v blízkosti objektívu.

ZAREGISTRUJTE SA TERAZ

Zaregistrujte svoj záujem o CANON XF605

Buďte prvý, kto dostane najnovšie informácie o videokamere Canon XF605, ponuky od spoločnosti Canon, tipy a návody, najčerstvejšie novinky a pozvánky na udalosti vo vašom okolí.

Súvisiace články

  1. Vizuálny vzhľad kamery Canon XF605 zobrazený na týchto fotografiách a vo videoobsahu sa môže líšiť od komerčného výrobku.