CANON XF605

Excelentnosť zobrazovania

Spoznajte silu a flexibilitu

Model XF605 je prvá kamera série XF, ktorá kombinuje snímač CMOS typu 4K 1.0 s procesorom obrazov DIGIC DV7, a stanovuje tak nový štandard pre profesionálnu kvalitu obrazu na úrovni vysielania.

Optická výnimočnosť

Vďaka optickému dizajnu, ktorý zahŕňa dva asférické prvky objektívu a jeden prvok objektívu Super UD, dokáže vysokovýkonný objektív 4K série L kamery XF605 poskytnúť vynikajúcu kvalitu obrazu vo všetkých častiach obrazovky. Všestranný 15x optický zoom ponúka 35 mm dosah rovný 25,5 mm – 382,5 mm a prináša väčšiu flexibilitu vďaka 30x rozšírenému zoomu pre vysokokvalitné snímanie v rozlíšení Full HD.

Účinná stabilizácia obrazu

Stabilizácia obrazu s 5 osami od spoločnosti Canon zaručuje dokonale ostré výsledky pri snímaní bez statívu alebo pri pohybe. Model XF605 pomocou kombinácie štandardnej, dynamickej a zosilnenej stabilizácie obrazu ponúka vysoko účinnú kontrolu stabilizácie obrazu, ktorá dopĺňa množstvo rôznych objektov a situácií snímania.

ZAREGISTRUJTE SA TERAZ

Zaregistrujte svoj záujem o CANON XF605

Buďte prvý, kto dostane najnovšie informácie o videokamere Canon XF605, ponuky od spoločnosti Canon, tipy a návody, najčerstvejšie novinky a pozvánky na udalosti vo vašom okolí.

Súvisiace články

  1. Vizuálny vzhľad kamery Canon XF605 zobrazený na týchto fotografiách a vo videoobsahu sa môže líšiť od komerčného výrobku.