CANON XF605

Vysoká citlivosť a dynamický rozsah

Model XF605, ktorý dokáže vytvárať interné záznamy vo formátoch Hybrid Log-Gamma (HLG) a Perceptual Quantization (PQ), je všestranným nástrojom pre rýchly zvrat súvisiaci s HDR záznamami. Produkciám, ktoré potrebujú rozšírenú flexibilitu stupňovania, ponúka funkcia Canon Log 3 výnimočný dynamický rozsah a uľahčuje dosiahnutie súdržného vzhľadu pri nastavení viacerých kamier.

Model XF605 je prvá videokamera série XF, ktorá bude vybavená režimom vysokej citlivosti, čo znamená, že možnosti snímača pri slabom osvetlení boli výrazne vylepšené, v dôsledku čoho je možné poskytnúť citlivosť ekvivalentnú F12 pri 2 000 luxoch. Tiež bola pridaná nová funkcia zvýšenia zosilnenia, ktorá prostredníctvom tlačidla s pridelenou funkciou umožňuje okamžité zvýšenie štandardného zosilnenia z -6 dB až 21 dB na 36 dB. Model XF605 je vybavený aj infračerveným režimom na snímanie v takmer tmavom prostredí.

ZAREGISTRUJTE SA TERAZ

Zaregistrujte svoj záujem o CANON XF605

Buďte prvý, kto dostane najnovšie informácie o videokamere Canon XF605, ponuky od spoločnosti Canon, tipy a návody, najčerstvejšie novinky a pozvánky na udalosti vo vašom okolí.

Súvisiace články

  1. Vizuálny vzhľad kamery Canon XF605 zobrazený na týchto fotografiách a vo videoobsahu sa môže líšiť od komerčného výrobku.