CANON XF605

Profesionálne možnosti pripojenia

Všestranné možnosti prepojenia

Napriek svojim kompaktným rozmerom ponúka model XF605 komplexný rad profesionálnych konektorov vrátane 12G-SDI na odosielanie nekomprimovaného signálu v rozlíšení 4K cez jedno rozhranie, výstupu HDMI, USB typu C, dvoch XLR vstupov a viac.

XF605

Multifunkčná pätica príslušenstva

Model XF605 obsahuje multifunkčnú päticu príslušenstva s elektronickými kontaktmi. Kompatibilné príslušenstvo je možné využiť na rozšírenie existujúcich možností kamery, a teda na zabezpečenie maximálnej univerzálnosti v odvetví.

XF605

Rozsiahla flexibilita zvuku

Dva vstupy XLR na držadle modelu XF605 umožňujú priamo pripojiť profesionálne mikrofóny. Nezávislé ovládacie prvky zvuku poskytujú presné monitorovanie úrovne zvuku, čím sa zaistí, že zachytíte ten najlepší zvuk pre vaše produkcie. V prípade kombinácie vstupov XLR, 3,5 mm alebo interných stereofónnych mikrofónov je k dispozícii aj štvorkanálové nahrávanie zvuku.

XF605

Všestrannosť simultánneho výstupu

Vďaka možnostiam simultánneho výstupu pre EVF, LCD, SDI a HDMI sa model XF605 ľahko prispôsobí viacnásobnému pozeraniu a externému nahrávaniu pomocou rôznych zariadení. Elektronický hľadáčik aj LCD podporujú nástroje funkcie View Assist, ktorá umožňuje kameramanom jemne doladiť expozíciu HDR obsahu.

ZAREGISTRUJTE SA TERAZ

Zaregistrujte svoj záujem o CANON XF605

Buďte prvý, kto dostane najnovšie informácie o videokamere Canon XF605, ponuky od spoločnosti Canon, tipy a návody, najčerstvejšie novinky a pozvánky na udalosti vo vašom okolí.

Súvisiace články

  1. Vizuálny vzhľad kamery Canon XF605 zobrazený na týchto fotografiách a vo videoobsahu sa môže líšiť od komerčného výrobku.