CANON XF605

Prelomová technológia automatického zaostrenia

AF s detekciou očí

Model XF605 ťaží z najnovších vylepšení technológie Dual Pixel CMOS AF od spoločnosti Canon. Jedná sa o prvú videokameru zo série XF obsahujúcu funkciu AF s detekciou očí, ktorá umožňuje modelu XF605 presne rozpoznať a sledovať ľudí aj vtedy, keď sa v popredí objaví iný objekt.

Pokroková technológia EOS iTR AF X

XF605 je prvou profesionálnou videokamerou využívajúcou technológiu automatického zaostrenia EOS iTR AF X „s hĺbkovým učením“, ktorá dokáže zostať zameraná na hlavu snímanej osoby aj v prípade, že sa odvráti od kamery.

Sprievodca zaostrením s funkciou Dual Pixel

Pri manuálnom zaostrovaní pomocou modelu XF605 môžu používatelia využívať výhody v podobe sprievodcu zaostrovaním na obrazovke, ktorý používa informácie zo systému Dual Pixel CMOS AF na určenie toho, či je zaostrenie pred objektom alebo za ním. Keď sa sprievodca na displeji sfarbí nazeleno, môže si byť kameraman istý, že sa mu podarilo dosiahnuť maximálne presné zaostrenie.

AF s prioritou tváre

Funkcia AF s prioritou tváre automaticky nastavuje zaostrenie tak, aby sa sledovala tvár osoby v zábere, zatiaľ čo funkcia AF iba na tváre reaguje len vtedy, keď v zábere dôjde k detekcii tváre.

Sledovanie s automatickým zaostrením

Pomocou dotykovej obrazovky alebo joysticku vyberte objekt a model XF605 bude pri pohybe v zábere udržiavať zaostrenie na daný objekt.

ZAREGISTRUJTE SA TERAZ

Zaregistrujte svoj záujem o CANON XF605

Buďte prvý, kto dostane najnovšie informácie o videokamere Canon XF605, ponuky od spoločnosti Canon, tipy a návody, najčerstvejšie novinky a pozvánky na udalosti vo vašom okolí.

Súvisiace články

  1. Vizuálny vzhľad kamery Canon XF605 zobrazený na týchto fotografiách a vo videoobsahu sa môže líšiť od komerčného výrobku.