CANON XF605

Diaľkové ovládanie a sieťové funkcie

Model XF605 má 12G-SDI, Wi-Fi a ethernetové pripojenie, ktoré podporuje prenos IP súborov v H.264, čo je ideálne pre streamovanie naživo.

Výstup pre USB video

Ako prvá profesionálna videokamera série XF, ktorá podporuje video výstup (UVC) z konektora USB-C, sa dá model XF605 používať ako webová kamera. Podporované je aj rozhranie USB PTP, ktoré umožňuje import súborov z kamery do počítača.

Diaľkovo ovládané funkcie

Model XF605 je kompatibilný so širokou škálou káblových a bezdrôtových riešení na diaľkové ovládanie. Podporuje multifunkčný diaľkový ovládač Canon RC-V100 a nové ovládanie pomocou aplikácie Browser Remote, ktoré bolo optimalizované pre snímanie jedným kameramanom za pomoci smartfónu alebo tabletu. Kompatibilné diaľkové ovládače, ako napríklad RC-IP100, možno použiť aj na ovládanie modelu XF605 ako súčasť zostavy viacerých kamier pozostávajúcej z kamier Canon PTZ a vybraných kamier Cinema EOS.

XF605

Využite výhody mobilnej aplikácie Content Transfer Mobile na zjednodušenie sieťových prenosov alebo použite zabudovaný port pre Wi-Fi alebo ethernet na pripojenie k FTP.

ZAREGISTRUJTE SA TERAZ

Zaregistrujte svoj záujem o CANON XF605

Buďte prvý, kto dostane najnovšie informácie o videokamere Canon XF605, ponuky od spoločnosti Canon, tipy a návody, najčerstvejšie novinky a pozvánky na udalosti vo vašom okolí.

Súvisiace články

  1. Vizuálny vzhľad kamery Canon XF605 zobrazený na týchto fotografiách a vo videoobsahu sa môže líšiť od komerčného výrobku.