CANON EOS C70

Profesionálne a praktické funkcie

Model EOS C70 je nabitý funkciami, ako je automatické nastavenie citlivosti ISO, zvislé snímanie, priame dotykové ovládanie a elektronická stabilizácia obrazu. Posuňte svoju tvorivosť pri filmovaní na vyššiu úroveň.
EOS C70, natáčanie videa pomocou displeja LCD, dotykové ovládanie

Priame dotykové ovládanie

Model EOS C70 disponuje novo navrhnutým intuitívnym rozhraním priameho ovládania, ktoré poskytuje rýchly prístup a ovládanie nastavení na obrazovke. Jednoducho sa dotknite položiek, ktoré chcete zmeniť a potiahnutím prstom ich upravte.

EOS C70, priame dotykové ovládanie, automatické nastavenie citlivosti ISO, automatická kontrola zisku

Automatické nastavenie citlivosti ISO a automatická kontrola zisku

Model EOS C70 disponuje funkciami automatického nastavenia citlivosti ISO/kontroly zisku, ktoré zabezpečujú plynulé prechody tým, že upravujú citlivosť pri pohybe z tmavých do svetlých oblastí a naopak. Nastavte prah výberom limitu citlivosti ISO a o ostatné sa postará kamera: pri filmovaní tak máte o jednu starosť menej, vďaka čomu sa môžete sústrediť na zachytenie toho správneho momentu.

Zvislé snímanie

Okrem závitových otvorov pre statív v spodnej časti kamery sa na držiaku nachádza ďalší otvor, ktorý uľahčuje dlhšie snímanie obsahu zvisle – či už s použitím statívu, alebo stabilizátora.

Takáto možnosť zvislého snímania poskytuje flexibilnosť pri snímaní obsahu pre mobilné inteligentné zariadenia alebo digitálne informačné zariadenia. Jednoducho vyberte požadovanú orientáciu snímania z ponuky alebo priraďte tlačidlu používateľskú funkciu s cieľom získať ešte rýchlejší prístup (metaúdaje rotácie sú podporované iba pri zázname MP4).

Zvislé snímanie, EOS C70
Zvislé snímanie, EOS C70
Zvislé snímanie, EOS C70

Podpora zabudovanej elektronickej stabilizácie obrazu

EOS C70 je prvou kamerou so systémom Cinema EOS, ktorá podporuje kooperatívny systém stabilizáciu obrazu s objektívmi s objímkou RF. Tento systém umožňuje, aby kamera a objektív vzájomne spolupracovali a poskytovali tie najlepšie výsledky. Kombináciou objektívu RF a elektronickej stabilizácie obrazu, ktorou je vybavený model EOS C70, sa dosiahne optimálna stabilizácia obrazu. V porovnaní s bežnými objektívmi EF v kombinácii s elektronickou stabilizáciou obrazu sa zlepšil aj výkon ochrany proti chveniu.

Objektív RF

Ak nasadíte objektív RF priamo na kameru, objektív a telo kamery vzájomne spolupracujú, a poskytujú tak optimálny výkon.

Vstavaný elektronický stabilizátor s použitím objektívu RF

Objektív EF

Ak nasadíte objektív EF pomocou adaptéra pre systém EF-EOS R, objektív a telo kamery vykonávajú stabilizáciu nezávisle od seba.

Stabilizácia nezávislá od tela objektívu

Podpora pre anamorfické objektívy

Model EOS C70 podporuje anamorfické objektívy roztiahnutím obrazu na displeji LCD aj na výstupe HDMI. Kamera podporuje používanie 1,3x a 2x stlačiteľných anamorfických objektívov.

Možnosť zvislého snímania, EOS C70

OZVITE SA NÁŠMU TÍMU

Chcete, aby vás kontaktoval zástupca spoločnosti Canon?

Vyplňte nasledujúci krátky formulár a požiadajte o to, aby vás kontaktoval produktový špecialista zo spoločnosti Canon.

Súvisiace články

 • ČLÁNOK

  Filmovanie záznamov vo formáte 8K a prevzorkovaných záznamov vo formáte 4K s fotoaparátom Canon EOS R5

  Pri prvom natáčaní s fotoaparátom Canon EOS R5 si Martin Bissig a Ivan D’Antonio vyskúšali, ako jeho možnosti snímania vo formáte 8K skracujú čas snímania a rozširujú kreatívne možnosti.

 • ČLÁNOK

  Ženy vo filmovej tvorbe: presadenie sa vo svete filmov

  Popredné filmárky odhaľujú, ako sa im podarilo dostať do filmového priemyslu, a ponúkajú rady ženám, ktoré by chceli kráčať v ich stopách.

 • ČLÁNOK

  Prvé zábery z kamery Canon EOS C70

  Jolade Olusanya vysvetľuje, ako vďaka bajonetu RF kamery Cinema EOS od spoločnosti Canon zachytil nádherné zábery poetky Sophie Thakur.

 • ČLÁNOK

  EOS C70: Zoznámte sa s novou kamerou Cinema EOS s bajonetom RF

  Nový bajonet, nový dizajn, nové príležitosti… Objavte, ako môže kompaktný a zároveň výkonný snímač Super 35mm od spoločnosti Canon rozšíriť vaše kreatívne možnosti.