CANON EOS C70

Prelomová technológia automatického zaostrenia

Kamera EOS C70 predstavuje ďalšiu evolúciu našej renomovanej technológie automatického zaostrovania Dual Pixel CMOS AF (DPAF), ktorá ponúka ešte väčší výkon.
EOS C70, automatické zaostrovanie Duel Pixel

Automatické zaostrovanie Dual Pixel CMOS

Vďaka bajonetu RF v srdci kamery EOS C70 s dokonalým vyvážením optickej, mechanickej a elektronickej techniky môžu filmári profitovať z bezkonkurenčnej optickej konštrukcie, rýchlejšieho automatického zaostrovania a komunikácie medzi kamerou a objektívom, ktorú umožňuje technológia RF. S týmto revolučným dátovým komunikačným systémom RF sa existujúca technológia DPAF dostáva na novú úroveň.


Automatické zaostrovanie v kamere EOS C70 je ešte zdokonalené možnosťou nastavenia rýchlosti a odozvy sledovania AF.


Nový dizajn používateľského rozhrania s priamym dotykovým ovládaním ponúka rýchle nastavovanie na obrazovke, úpravu rôznych parametrov, ako aj spúšťanie/zastavovanie záznamu. A to všetko jednoduchým dotykom prsta.

Sprievodca zaostrením s funkciou Dual Pixel

Technológia fázového rozdielu automatického zaostrovania Dual Pixel CMOS AF ponúka inovatívneho grafického sprievodcu, ktorý reprezentuje odchýlku pred/za bodom, na ktorý zaostrujete. Obdĺžnik sa zmení na zelený, keď je objekt zaostrený, čo zvyšuje použiteľnosť a presnosť pri manuálnom zaostrovaní. Je to obzvlášť užitočné pri kritickom zaostrovaní v rozlíšení 4K.

EOS C70, automatické zaostrovanie Duel Pixel
Inteligentné sledovanie s automatickým zaostrením

Automatické zaostrovanie EOS iTR AF X (inteligentné sledovanie a rozpoznávanie)

Kamera EOS C70 využíva systém inteligentného sledovania a rozpoznávania založený na algoritme hĺbkového učenia pre vysokopresné sledovanie tváre, aj keď je objekt otočený smerom od kamery.

Automatické zaostrovanie s prioritou tváre/automatické zaostrovanie obmedzené na tvár

V kombinácii s technológiou detekcie tváre Canon Face Detection je funkcia Dual Pixel CMOS AF špičkovým nástrojom na automatické rozpoznávanie tváre a jej sledovanie pri pohybe.

Sledovanie tváre, EOS C70
EOS c70, filmovanie s automatickým zaostrovaním

Automatické zaostrovanie s detekciou

Vďaka technológii Dual Pixel CMOS AF od spoločnosti Canon možno každý pixel v snímači použiť na zobrazovanie aj na automatické zaostrovanie, čo znamená, že automatické zaostrovanie dokáže snímať a sledovať objekty – napríklad oči objektu – čím sa zabezpečí ostré zaostrenie v kritických miestach aj pri malej hĺbke poľa.

Automatické zaostrovanie s detekciou tváre aj očí počas režimov pomalého a rýchleho snímania (S&F)

Automatické zaostrovanie s detekciou tváre dokáže sledovať tváre osôb v zábere a zachovať ich zaostrené. Vďaka novému firmvéru je teraz funkcia AF s detekciou tváre a AF s detekciou očí k dispozícii v režimoch pomalého a rýchleho snímania od 24-120P.

OZVITE SA NÁŠMU TÍMU

Chcete, aby vás kontaktoval zástupca spoločnosti Canon?

Vyplňte nasledujúci krátky formulár a požiadajte o to, aby vás kontaktoval produktový špecialista zo spoločnosti Canon.

Súvisiace články

  • ČLÁNOK

    Ženy vo filmovej tvorbe: presadenie sa vo svete filmov

    Popredné filmárky odhaľujú, ako sa im podarilo dostať do filmového priemyslu, a ponúkajú rady ženám, ktoré by chceli kráčať v ich stopách.

  • ČLÁNOK

    Filmovanie záznamov vo formáte 8K a prevzorkovaných záznamov vo formáte 4K s fotoaparátom Canon EOS R5

    Pri prvom natáčaní s fotoaparátom Canon EOS R5 si Martin Bissig a Ivan D’Antonio vyskúšali, ako jeho možnosti snímania vo formáte 8K skracujú čas snímania a rozširujú kreatívne možnosti.