CANON EOS C70

Možnosť prispôsobenia

Kamera EOS C70, inšpirovaná inými videokamerami Canon s bajonetom RF, je kompaktná, ľahká a disponuje množstvom nastaviteľných ovládacích prvkov, vďaka ktorým sa môžete prispôsobiť akejkoľvek situácii.
Muž natáčajúci s EOS C70, videokamera EOS

Kompaktná, ľahká a spoľahlivá

Kamera EOS C70 má nový dizajn vrátane multifunkčného držadla s 3 prispôsobiteľnými voličmi a viacsmerným joystickom. Kamera je vytvorená tak, aby bola odolným a ľahkým pracovným nástrojom vďaka polykarbonátovému telu z uhlíkových vlákien. Kompaktný dizajn navyše umožňuje pohodlné pripnutie kamery k dronom, stabilizátorom, ručným či ramenným držiakom, ako aj k prilbám FPV a k vozidlám.

EOS C70, natáčanie videa pomocou displeja LCD
Natáčanie s EOS C70 s použitím drona, dievča na poli
Dron s profesionálnou videokamerou EOS C70
Muž natáčajúci s EOS C70, videokamera EOS

Vstavané neutrálne sivé filtre

EOS C70 má novo vyvinutú ultratenkú jednotku neutrálne sivého filtra, ktorá je optimalizovaná na kratšiu zadnú časť príruby bajonetu RF.

Tento elektronicky riadený systém neutrálne sivého filtra podporuje 2/4/6 a rozšírených 8/10 krokov a umožňuje tak vytvárať obraz s nízkou hĺbkou ostrosti aj pri snímaní v podmienkach s vyššou intenzitou svetla.

Muž držiaci EOS C70, videokamera EOS, systém neutrálne sivého filtra
Neutrálne sivý filter, EOS C70

Robustná bezkontaktná pätica

EOS C70 disponuje robustnou bezkontaktnou päticou na montáž rukoväti alebo ako pätica príslušenstva na upevnenie rozmanitého príslušenstva, ako je napríklad externý mikrofón.

Pohľad zhora na EOS C70, bezkontaktná pätica

Nezávislý systém komorového vetrania

Kamera EOS C70 má rovnaký nezávislý systém prúdenia vzduchu, aký môžete nájsť na našich videokamerách Cinema EOS vyšších radov. Táto konštrukcia nezávislého vetrania bola navrhnutá tak, aby prúd vzduchu nenarážal priamo na elektronické komponenty. Konštrukcia navyše zabraňuje vniknutiu cudzích telies, ako napríklad vody alebo piesku, do elektrických systémov, vďaka čomu je EOS C70 univerzálnym nástrojom na snímanie v teréne.

EOS C70 Ventilation system
Systém vetrania EOS C70
Dron s profesionálnou videokamerou EOS C70

OZVITE SA NÁŠMU TÍMU

Chcete, aby vás kontaktoval zástupca spoločnosti Canon?

Vyplňte nasledujúci krátky formulár a požiadajte o to, aby vás kontaktoval produktový špecialista zo spoločnosti Canon.

Súvisiace články

  • ČLÁNOK

    Filmovanie záznamov vo formáte 8K a prevzorkovaných záznamov vo formáte 4K s fotoaparátom Canon EOS R5

    Pri prvom natáčaní s fotoaparátom Canon EOS R5 si Martin Bissig a Ivan D’Antonio vyskúšali, ako jeho možnosti snímania vo formáte 8K skracujú čas snímania a rozširujú kreatívne možnosti.

  • ČLÁNOK

    Ženy vo filmovej tvorbe: presadenie sa vo svete filmov

    Popredné filmárky odhaľujú, ako sa im podarilo dostať do filmového priemyslu, a ponúkajú rady ženám, ktoré by chceli kráčať v ich stopách.