CANON EOS C70

Filmová kamera s bajonetom RF

Kamera Cinema EOS C70 so systémom upevnenia RF premosťuje digitálne fotoaparáty s vymeniteľnými objektívmi a filmové kamery.
EOS C70 kamera s objektívmi

Širší bajonet

EOS C70 je prvou kamerou Cinema EOS, ktorá využíva revolučnú technológiu bajonetu RF od spoločnosti Canon s najmodernejším optickým výkonom.

EOS C70, bajonet RF
Muž držiaci EOS C70, videokamera EOS
Muž natáčajúci s EOS C70, videokamera EOS

Systém krátkeho zadného zaostrenia

Vzdialenosť príruby kratšia o zhruba 20 mm (čo je menej než polovica vzdialenosti v DSLR fotoaparátoch) umožňuje, aby boli objektívy bližšie k ohniskovej roviny snímača kamery. Toto krátke zadné zaostrenie umožňuje nielen kompaktnejšiu konštrukciu tela kamery, ale tiež poskytuje optickému systému viac priestoru na dosiahnutie ostrosti celého záberu.

12-kolíkový dátový komunikačný systém

Komunikačný systém bajonetu RF používa viac kanálov určených pre konkrétne funkcie; pričom jeho revolučný dátový systém zlepšuje spoluprácu a funkčnosť objektívu a fotoaparátu.

Výsledkom je plynulé ovládanie clony, väčšia oblasť zaostrovania AF, lepšia presnosť zaostrenia, ako aj vysoko sofistikovaná optická korekcia a zlepšená stabilizácia obrazu.

Objektív RF, stabilizácia obrazu

Preskúmajte sortiment objektívov RF

OZVITE SA NÁŠMU TÍMU

Chcete, aby vás kontaktoval zástupca spoločnosti Canon?

Vyplňte nasledujúci krátky formulár a požiadajte o to, aby vás kontaktoval produktový špecialista zo spoločnosti Canon.

Súvisiace články

  • ČLÁNOK

    Filmovanie záznamov vo formáte 8K a prevzorkovaných záznamov vo formáte 4K s fotoaparátom Canon EOS R5

    Pri prvom natáčaní s fotoaparátom Canon EOS R5 si Martin Bissig a Ivan D’Antonio vyskúšali, ako jeho možnosti snímania vo formáte 8K skracujú čas snímania a rozširujú kreatívne možnosti.

  • ČLÁNOK

    Ženy vo filmovej tvorbe: presadenie sa vo svete filmov

    Popredné filmárky odhaľujú, ako sa im podarilo dostať do filmového priemyslu, a ponúkajú rady ženám, ktoré by chceli kráčať v ich stopách.