CANON EOS C70

Pôsobivá kvalita snímok

4K snímač Super 35 mm DGO v kamere EOS C70 disponuje našou inovatívnou technológiou výstupu s dvojitým ziskom Dual Gain Output, ktorá bola po prvý raz použitá v modeli C300 Mk III, a zabezpečuje výnimočne čistú kvalitu snímok pri slabom svetle, ako aj viac ako 16-krokový dynamický rozsah.

Pôsobivá kvalita snímok

Hlavná jednotka EOS C70

Snímač s výstupom s dvojitým ziskom, ktorý dokáže viac

V prípade snímača DGO každý pixel číta obrázok s dvomi rôznymi úrovňami zosilnenia, jednou vysokou a druhou nízkou, ktoré sa následne spoja do jednej snímky. Čítanie s vysokou úrovňou zosilnenia je optimalizované na zachytávanie jasných detailov v tmavších oblastiach, zatiaľ čo čítanie s nízkou úrovňou zosilnenia je optimalizované na zachytávanie detailov v svetlejších oblastiach. Preto pri vzájomnej kombinácii s presnosťou na úrovni pixelov sa detaily v osvetlených, ako aj tmavých oblastiach zachovajú a zvýraznia, vďaka čomu môže fotoaparát dosiahnuť pôsobivý vyšší dynamický rozsah až 16+ krokov.

Na rozdiel od režimu Dual ISO pokrýva DGO širší rozsah citlivosti ISO a maximalizuje dynamický rozsah a kvalitu snímok bez ohľadu na to, v akom prostredí snímate.

Nový snímač DGO je kompatibilný aj s technológiou Dual Pixel AF, čím poskytuje používateľovi slobodu vytvoriť snímku, po akej túži.

Snímač DGO, vysoký dynamický rozsah

Podpora HDR záznamu

Vychutnajte si viac ako 16 krokov dynamického rozsahu pri snímaní s funkciou Canon Log 2 s takmer filmovými vlastnosťami, maximálne flexibilným stupňovaním a zachytením detailov v tieňoch.

Funkcia Canon Log 3 taktiež poskytuje výnimočný dynamický rozsah a súčasne ponúka efektívnejší pracovný tok stupňovania a minimalizáciu šumu v tieňoch.

Model EOS C70 disponuje aj technológiami Hybrid Log-Gamma (HLG) a Perceptual Quantization (PQ) na vytvorenie okamžitého interného HDR záznamu bez stupňovania.

Prirodzená a verná farebná technológia

Systém Cinema EOS od spoločnosti Canon je známy svojou farebnou technológiou, ktorá produkuje prirodzené teplé odtiene pokožky a organické farby. Model EOS C70 má aj celý rad nastavení farebnej matice na zosúladenie s inými typmi a modelmi kamier.

EOS C70, organická farebná produkcia

Podpora LUT

Okrem zabudovaných vyhľadávacích tabuliek Cinema EOS značky Canon môžete importovať vlastné súbory 3D LUT na účely interného záznamu pre ešte efektívnejšiu prácu s farbami.

EOS C70, natáčanie videa pomocou displeja LCD, muž pri jazere

Súvisiace články

 • Cyklista na horskom bicykli robí vo vzduchu trik so slnkom na pozadí. Fotka je nasnímaná zdola a lemujú ju divé maky a tráva na kopci.

  ČLÁNOK

  Filmovanie záznamov vo formáte 8K a prevzorkovaných záznamov vo formáte 4K s fotoaparátom Canon EOS R5

  Pri prvom natáčaní s fotoaparátom Canon EOS R5 si Martin Bissig a Ivan D’Antonio vyskúšali, ako jeho možnosti snímania vo formáte 8K skracujú čas snímania a rozširujú kreatívne možnosti.

 • Film making, EOS C70

  ČLÁNOK

  Ženy vo filmovej tvorbe: presadenie sa vo svete filmov

  Popredné filmárky odhaľujú, ako sa im podarilo dostať do filmového priemyslu, a ponúkajú rady ženám, ktoré by chceli kráčať v ich stopách.