Extrémy počasia
alt text goes here

LIVE FOR THE STORY

Vyhrajte hodnotné ceny v našej novej súťaži s témou "Extrémy počasia". Ambasádorem témy je fotograf Patrik Minár, ktorého fotografie vás budú po celý čas trvania súťaže inšpirovať na našich sociálnych sieťach.

Súťažte

Extrémy počasia

Vylezte z teplej postele, poriadne sa oblečte a vydajte sa na lov extrémov počasia! Zabaľte si svoju obľúbenú fotovýbavu a foťte. Hľadajte blesky, stopujte mraky, bežte s vetrom o preteky, tancujte s objektívom medzi kvapkami dažďa, obdivujte jasnú nočnú oblohu, rannú rosu či sporé slnečné paprsky. Nebojte sa mrazu ani snehu, naopak, inšpirujte sa ich štruktúrou a geometriou. Pracujte so svetlom a premenlivosťou okamihu. Vaše fotografie dajte sa instagram s označením #canonweather a @canonczsk. Desať najlepších odmeníme úžasným darčekom!

  1. Canon EOS 250D + 18-55mm IS STM
  2. Canon PIXMA TS8250
  3. Canon SELPHY CP1300
Soutěžte

Nechajte sa inšpirovať

„Nechajte sa inšpirovať“ je pre vás najdôležitejším zdrojom užitočných rád pri tvorbe fotografií, návodov pre kupujúcich a výstižných rozhovorov – všetko, čo potrebujete vedieť pri hľadaní toho najlepšieho fotoaparátu či tlačiarne, aby ste mohli vdýchnuť život svojmu najbližšiemu tvorivému nápadu.

Príbehy

Vyhľadajte si rozhovory a inšpirujúce príbehy ľudí zapálených pre fotografovanie a naučte sa všetko o rôznych tvorivých žánroch.

Všetky príbehy

Rady a techniky

S pomocou našich tipov a návodov získate základné zručnosti potrebné na fotografovanie, vyskúšate nové tvorivé techniky alebo zdokonalíte svoje výsledky.

Všetky rady a techniky

Najnovšie články

Zaregistrujte sa a dostávajte náš informačný leták

Získajte všetky najčerstvejšie novinky a informácie o produktoch

ZAREGISTRUJTE SA TERAZ