Canon EOS R tell your stories hero

EOS R

Vyrozprávajte príbehy prostredníctvom videozáznamov v rozlíšení 4K a zaplňte obrazovku detailmi

Inovatívna technológia systému EOS R umožňuje fotoaparátu EOS R posunúť vaše filmárske zručnosti na úplne novú úroveň. Vytvárajte 10-bitové videá v rozlíšení 4K s krištáľovo čistými detailmi jediným stlačením tlačidla.

Zaznamenajte viac s funkciou Canon Log

Fotoaparát EOS R využíva funkciu Canon Log – nastavenie nahrávania navrhnuté tak, aby prinieslo 800-percentný nárast dynamického rozsahu a minimalizovalo stratu detailov v najtmavších a najjasnejších častiach obrazu. Keď vo fotoaparáte EOS R používate funkciu Canon Log, nastavenie ISO 400 dodá výnimočne široký 12-krokový dynamický rozsah s neutrálnym kontrastom, ideálny na snímanie v náročnom osvetlení, kde je potrebné zachytiť každý prvok scény. Ak viete, že vaše zábery budú upravované v postprodukcii, vyberte si nastavenie Canon Log, vďaka čomu získate bohaté farby a neuveriteľné detaily.

Canon EOS R record canon log

Buďte filmárom

Technológia Dual Pixel CMOS AF vo fotoaparáte EOS R umožňuje pohybovať bodom zaostrenia plynulo a presne, vďaka čomu dosiahnete profesionálne efekty zmeny zaostrenia a presuniete pozornosť z jednej časti rámu na druhú. Jednoducho sa dotknite LCD displeja na najbližších a najvzdialenejších bodoch zaostrenia, do ktorých sa chcete presunúť, a EOS R vykoná krásne plynulý prechod zaostrenia. Pri natáčaní bez statívu ponúka technológia Dual Sensing IS pokročilú 5-osovú stabilizáciu pre plynulé snímanie záberov bez chvenia pri poklese úrovne osvetlenia.

Zaznamenávajte, prezerajte si a uchovávajte

EOS R dokáže zaznamenať čisté nekomprimované 4K digitálne video s integrovaným časovým kódom cez HDMI výstup v 10-bitovom formáte, čo je ideálne pre doplnkové natáčanie vo veľkých produkciách, kde je fotoaparát vďaka svojej veľkosti a flexibilite dokonalý a agilný nástroj.

Môže sa vám tiež páčiť
Related article brent

EOS R

Úplne nové štandardy v oblasti kreativity

See capture more

EOS R

Zobrazte a zachyťte viac vďaka snímaču, ktorý kladie dôraz na presnosť

Related article enjoy the world EOS

EOS R

Vychutnajte si bohatý svet radu EOS vďaka sortimentu špeciálneho príslušenstva

Tiež by vás mohlo zaujímať