Hero Image

Fotoaparáty a videokamery s rozlíšením 4K od spoločnosti Canon

Objavte výkon a všestrannosť ponuky fotoaparátov a videokamier s rozlíšením 4K od spoločnosti Canon.

Čo je rozlíšenie 4K?

Viac detailov, viac priestoru na to, aby ste mohli vyrozprávať svoj príbeh. Pomocou najmodernejších snímačov Canon CMOS zachytáva video v rozlíšení 4K vaše spomienky živšie, než kedykoľvek predtým. Rozlíšenie 4K využíva štyrikrát vyššie rozlíšenie obrazu ako rozlíšenie Full HD, vďaka čomu zachytáva vaše spomienky v najjemnejších detailoch a ponúka mimoriadnu flexibilitu pri úprave príbehov. Video v mimoriadne vysokom rozlíšení 4K predstavuje ďalší výkonný a flexibilný krok v rozprávaní príbehov.

4K a Full HD

Video v rozlíšení 4K – známe aj pod označením 4K UHD – prináša 3840 x 2160 pixelov alebo na niektorých fotoaparátoch DCI 4095 x 2160 pixelov, čo je 4-násobne viac ako 1080p Full HD. To znamená, že v rozlíšení 4K na rozdiel od rozlíšenia Full HD môžete zaznamenať úchvatné zábery s detailmi, ktorých sa možno takmer dotknúť.

4K and Full HD

Modely fotoaparátov Canon s rozlíšením 4K

Fotoaparát Canon PowerShot SX740 sa jednoducho používa a prenáša, vďaka čomu je ideálny na zachytávanie rodinných spomienok. S radom našich objektívov prináša bezzrkadlový fotoaparát Canon M50 možnosti zábavnej flexibility, vďaka čomu je dokonalou voľbou na vlogovanie. Vďaka svojmu výkonu a rýchlosti predstavuje model EOS R5 dokonalý doplnok k vybaveniu začínajúcich filmárov. Fotoaparáty a videokamery Canon, ktoré zaznamenajú video v rozlíšení 4K, dokážu zaznamenať video aj v rozlíšení Full HD – takže si môžete vybrať správne rozlíšenie filmu, ktoré vyhovuje každému tvorivému projektu. v rozlíšení Full HD – takže si môžete vybrať správne rozlíšenie filmu, ktoré vyhovuje každému tvorivému projektu.

4K and Full HD

Vyrozprávajte svoj najlepší príbeh

Vďaka rozlíšeniu 4K si môžete vychutnať slobodu pri približovaní, posúvaní a orezaní záznamu až do 200 % a stále tak vytvárať filmy v rozlíšení Full HD – čo je ideálne pre filmových nadšencov, ktorí vytvárajú videozáznamy a kreatívne zábery.

Tell your best story

Čo je potrebné zvážiť pri výbere modelu s rozlíšením 4K?

Snímanie v rozlíšení 4K si vyžaduje viac údajov, takže na rovnaký čas nahrávky budete potrebovať väčšie pamäťové karty s vysokou rýchlosťou prenosu a rýchlejšie pripojenie na internet v prípade streamovania. Ukladanie dodatočných údajov pri snímaní v rozlíšení 4K môže vyžadovať väčší pevný disk. Pri snímaní v rozlíšení 4K je tiež vhodné mať výkonnejší počítač, ktorý zabezpečí plynulú úpravu. Nahrávky v rozlíšení Full HD sa vyznačujú menšími súbormi, sú ideálne na jednoduché odosielanie a streamovanie obsahu online.

Considerations when chossing 4K

Naše najobľúbenejšie produkty s rozlíšením 4K

Ten správny fotoaparát a videokamera pre tú správnu úlohu: Prezrite si najobľúbenejšie fotoaparáty a videokamery s rozlíšením 4K v našej ponuke.

Potrebujete pomoc pri hľadaní fotoaparátu?

Použite náš vyhľadávač fotoaparátov a vyberte si pre seba ten pravý model.

Nájsť môj fotoaparát

Ruky držiace fotoaparát Canon

Tiež by vás mohlo zaujímať...

Načerpajte inšpiráciu, zaregistrujte sa hneď teraz

Nikdy si nenechajte ujsť najnovšie ponuky od spoločnosti Canon, rady a návody, novinky a pozvánky na udalosti vo vašom okolí.

Zaregistrujte sa hneď teraz