Hero Image

Fotoaparáty a videokamery s rozlíšením 4K od spoločnosti Canon

Objavte výkon a všestrannosť ponuky fotoaparátov a videokamier s rozlíšením 4K od spoločnosti Canon.

Čo je rozlíšenie 4K?

Viac detailov, viac priestoru na to, aby ste mohli vyrozprávať svoj príbeh. Pomocou najmodernejších snímačov Canon CMOS zachytáva video v rozlíšení 4K vaše spomienky živšie, než kedykoľvek predtým. Rozlíšenie 4K využíva štyrikrát vyššie rozlíšenie obrazu ako rozlíšenie Full HD, vďaka čomu zachytáva vaše spomienky v najjemnejších detailoch a ponúka mimoriadnu flexibilitu pri úprave príbehov. Video v mimoriadne vysokom rozlíšení 4K predstavuje ďalší výkonný a flexibilný krok v rozprávaní príbehov.

4K a Full HD

Video v rozlíšení 4K – známe aj pod označením 4K UHD – prináša 3840 x 2160 pixelov alebo na niektorých fotoaparátoch DCI 4095 x 2160 pixelov, čo je 4-násobne viac ako 1080p Full HD. To znamená, že v rozlíšení 4K na rozdiel od rozlíšenia Full HD môžete zaznamenať úchvatné zábery s detailmi, ktorých sa možno takmer dotknúť.

4K and Full HD

Modely fotoaparátov Canon s rozlíšením 4K

Fotoaparát Canon PowerShot SX740 sa jednoducho používa a prenáša, vďaka čomu je ideálny na zachytávanie rodinných spomienok. S radom našich objektívov prináša bezzrkadlový fotoaparát Canon M50 možnosti zábavnej flexibility, vďaka čomu je dokonalou voľbou na vlogovanie. Vďaka svojmu výkonu a rýchlosti predstavuje model EOS R5 dokonalý doplnok k vybaveniu začínajúcich filmárov. Fotoaparáty a videokamery Canon, ktoré zaznamenajú video v rozlíšení 4K, dokážu zaznamenať video aj v rozlíšení Full HD – takže si môžete vybrať správne rozlíšenie filmu, ktoré vyhovuje každému tvorivému projektu. v rozlíšení Full HD – takže si môžete vybrať správne rozlíšenie filmu, ktoré vyhovuje každému tvorivému projektu.

4K and Full HD

Vyrozprávajte svoj najlepší príbeh

Vďaka rozlíšeniu 4K si môžete vychutnať slobodu pri približovaní, posúvaní a orezaní záznamu až do 200 % a stále tak vytvárať filmy v rozlíšení Full HD – čo je ideálne pre filmových nadšencov, ktorí vytvárajú videozáznamy a kreatívne zábery.

Tell your best story

Čo je potrebné zvážiť pri výbere modelu s rozlíšením 4K?

Snímanie v rozlíšení 4K si vyžaduje viac údajov, takže na rovnaký čas nahrávky budete potrebovať väčšie pamäťové karty s vysokou rýchlosťou prenosu a rýchlejšie pripojenie na internet v prípade streamovania. Ukladanie dodatočných údajov pri snímaní v rozlíšení 4K môže vyžadovať väčší pevný disk. Pri snímaní v rozlíšení 4K je tiež vhodné mať výkonnejší počítač, ktorý zabezpečí plynulú úpravu. Nahrávky v rozlíšení Full HD sa vyznačujú menšími súbormi, sú ideálne na jednoduché odosielanie a streamovanie obsahu online.

Considerations when chossing 4K

Naše najobľúbenejšie produkty s rozlíšením 4K

Ten správny fotoaparát a videokamera pre tú správnu úlohu: Prezrite si najobľúbenejšie fotoaparáty a videokamery s rozlíšením 4K v našej ponuke.

Tiež by vás mohlo zaujímať...

Načerpajte inšpiráciu, zaregistrujte sa hneď teraz

Nikdy si nenechajte ujsť najnovšie ponuky od spoločnosti Canon, rady a návody, novinky a pozvánky na udalosti vo vašom okolí.

Zaregistrujte sa hneď teraz