Fotografické papiere pre sériu PIXMA

Nájdite ten správny fotografický papier značky Canon, ktorý spĺňa vaše požiadavky, či už vytvárate štúdiové výtlačky v profesionálnej kvalite na výstavu alebo kreatívne projekty s deťmi. Ponúkame vysokokvalitný lesklý, pololesklý, matný a listrový fotopapier vo formátoch A2, A3+, A3, A4 a pohľadnica.

Výstavná kvalita

Tlač fotografií u vás doma

Kreatívne projekty

Tieto prvotriedne papiere vyvinuté so zreteľom na profesionálov a nadšencov pre umenie poskytujú vždy výstavnú kvalitu výtlačkov. Nájdite ten správny papier na realizáciu vašich kreatívnych nápadov v ponuke lesklých, listrových a matných papierov.

Objavte plný potenciál vašej tlačiarne PIXMA a zažite rýchlu tlač fotografií vo fotoštúdiovej kvalite. Vyberte si lesklý, pololesklý alebo matný papier, ktorý sa najlepšie hodí na tlač vašich dovolenkových a rodinných fotografií v živých farbách.

Od papierov na tlač nálepiek s fotografiami, nažehľovacích fólií a podnikových prezentácií až po matný papier ideálny na tlač pohľadníc, kalendárov a úžasných 3D papierových skladačiek – kreatívne médiá značky Canon vám umožnia rozvíjať vašu kreativitu.

Využite vaše fotografie naplno

Zažite úplný potenciál tlačiarne PIXMA pomocou softvéru My Image Garden. Tento jednoduchý softvér uľahčuje tlač fotografií a inšpiruje vaše tvorivé nápady. Môžete si sami vytvárať a tlačiť fotografické koláže, pohľadnice a kalendáre alebo využiť funkciu automatického usporiadania fotografií v kreatívnom rozložení a výtvor vytlačiť.

S kompatibilnou tlačiarňou a softvérom My Image Garden získate prístup k obsahu online prostredníctvom služby CREATIVE PARK PREMIUM pre ešte lepšiu inšpiráciu.

Vyhľadávač spotrebného materiálu

Nájdite správny zásobník, atramentový zásobník a papier pre vašu tlačiareň PIXMA pomocou vyhľadávača spotrebného materiálu. Vytvorte vysokokvalitné, trvácne fotografie alebo dokumenty s profesionálnym vzhľadom pomocou originálneho spotrebného materiálu Canon.