Canon Pro Platinum PT-101

Pro Platinum PT-101

Profesionálny fotografický papier so štúdiovou povrchovou úpravou ponúkajúci špičkovú kvalitu a odolnosť voči vyblednutiu. Tento lesklý ťažký papier so širokým farebným gamutom rozširuje fotografom tvorivý potenciál.

Výhody

  • Dokonalá vysokolesklá úprava
  • Vynikajúca odolnosť voči blednutiu
  • Povrch s vysokým jasom
  • Vynikajúca reprodukcia farieb
  • Dokonale vhodný pre atramenty Canon Lucia a ChromaLife100+

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon Pro Platinum PT-101

Profesionáli


Profesionálni fotografi potrebujú špičkový lesklý papier, ktorý zobrazí ich prácu v najlepšom svetle. Spoločnosť Canon preto predstavuje papier, ktorý nebude vyzerať nevhodne v žiadnej galérii – fotografický papier Pro Platinum. Optimálne štúdiové výsledky je možné dosiahnuť vysokou optickou hustotou vďaka zloženiu zo šiestich vrstiev.

Okamžite suché fotografie


Originálne fotografické papiere Canon sa vyznačujú mikro-poréznou vrstvou, ktorá rýchlo absorbuje atrament hlboko pod povrch, vďaka čomu zvyšky atramentu nezostávajú na povrchu papiera. Výsledok: okamžite suché fotografické výtlačky.

Dokonalý lesk


Lesklé papiere Canon v porovnaní s konkurenčnými výrobkami zachytávajú atrament hlbšie pod vrchným lesklým povrchom. Vďaka tomu „lesklá“ povrchová vrstva zostane vždy lesklá.

Fotografie, ktoré vydržia celý život


Profesionálny fotografický papier Platinum je vhodný pre atramenty Lucia a ChromaLife100+ od spoločnosti Canon. Tlačová hlava FINE, atramenty a originálne fotografické papiere Canon vzájomnou súhrou chránia fotografie pred pôsobením plynov a svetla a garantujú zachovanie vašich cenných spomienok pre budúce generácie.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon Pro Platinum PT-101, jeho funkciách a možnostiach využitia.

300-gsm

Hmotnosť v gramoch na meter štvorcový

0.30-mm

Hrúbka v milimetroch

Pro Platinum PT-101 Hodnotenia a recenzie

Fotografický softvér

Pomocou softvéru, ktorý inšpiruje kreatívne spôsoby tlače, preneste spomienky naspäť do skutočného života.

Zistite viac