Laura El-Tantawy

Canon ambassador

Canon Ambassador and documentary photographer Laura El-Tantawy.

Canon
Redline Challenge 2022

Súťaž je ukončená.

Redline Challenge je súťaž pre ambicióznych amatérskych fotografov, ktorí chcú preskúšať svoju tvorivosť a otestovať svoje technické zručnosti. Prijmite výzvu zo stručného popisu od Laury El-Tantawy a získajte šancu vyhrať súpravu od spoločnosti Canon, ako aj exkluzívne mentoringové stretnutie so samotnou Laurou.

Canon
Redline Challenge 2022

A víťazom sa stáva…

Jiří Durdík z Českej republiky s víťaznou snímkou: Preteky na terénnej motorke

Jiří si domov odnesie cenu v podobe zostavy zariadení EOS R5 a RF 24 – 70 mm F2.8L IS USM a zúčastní sa aj osobného mentorského stretnutia s ambasádorkou spoločnosti Canon a medzinárodne uznávanou fotografkou Laurou El-Tantawy.

Dirt bike race - © Jiří Durdík

ZOZNÁMTE SA S VÍŤAZOM

Aký je víťazný akčný záber


Víťaz Redline Challenge 2022 Jiří Drdík spojí sily s akčným fotografom a ambasádorom spoločnosti Canon, Vladimírom Rysom, aby si pohovorili o rýchlosti uzávierky, zablatených fotoaparátoch a inovačnej súprave.

ZAPOJTE SA

Chcete sa na budúci rok zúčastniť?


Zaregistrujte sa a buďte medzi prvými, kto sa dozvie o odštartovaní budúcoročnej súťaže a okrem toho získajte najnovšie ponuky od spoločnosti Canon, tipy a návody, novinky a pozvánky na udalosti vo vašom okolí.

VÝBER VÍŤAZA

Proces hodnotenia

Zistite, ako naši traja porotcovia vybrali víťaznú snímku z veľmi silného užšieho výberu fotografií vybraných z viac ako 14 000 položiek, keď vkročíme do zákulisia spolu s Kaiom Wongom na tajnom mieste v Londýne, Spojenom kráľovstve.

UŽŠÍ VÝBER

Pozrite si niektoré úžasné príspevky

Pozrite si niektoré z najlepších príspevkov od fotografických nadšencov z celej Európy, Stredného východu a z Afriky – všetky tieto príspevky sú zaujímavými interpretáciami našej témy príbehu v zlomku sekundy.

STRUČNÝ POPIS

Zachyťte príbeh v zlomku sekundy

Sledujte, ako Kai Wong a ambasádorka spoločnosti Canon Laura El-Tantawy, odhaľujú tohtoročnú výzvu: príbeh v zlomku sekundy. Od akčných športov až po divokú prírodu a všetko medzi tým, zachytávajte svet tak, ako ho vidíte a ukážte nám svoje príbehy v zlomku sekundy.

Canon Camera

ZOZNÁMTE SA S NAŠÍM POROTCOM

Laura El-Tantawy

Laura je svetoznáma dokumentárna fotografka, ktorej práca bola vystavovaná a publikovaná na medzinárodnej úrovni. V roku 2020 získala prestížne ocenenie W. Eugene Smith Grant a jej séria dlhodobých dokumentárnych projektov dokonale zaraďuje Lauru do role porotkyne a mentorky súťaže Redline Challenge.

Rozvíjajte svoju kreativitu a pohrajte sa s exkluzívnymi profesionálnymi poznatkami

Zúčastnite sa výzvy Redline Challenge a vycibrite si svoju techniku.

 • A black and white image of a lion hiding in the long grass.

  Rady a tipy

  Ako zachytiť príbeh v zlomku sekundy

  Vypočujte si inšpiratívne rady veľvyslancov spoločnosti Canon, ktorí vám názorne ukážu svoj prístup k snímaniu príbehov v zlomku sekundy, a ponúknu vám tipy a triky, ktoré vám pomôžu zvládnuť zhrnutie príbehu do zlomku sekundy.

 • A top-down image showing groups of people standing in a square. A long exposure has blurred the figures who cast long shadows on the ground.

  TECHNIKY

  Rozprávanie príbehu v zlomku sekundy

  Päť profesionálov vysvetľuje svoje postupy pri tvorbe snímok a podelí sa o rady, ako porozprávať príbeh prostredníctvom jedinej úžasnej fotografie.

 • Zachytávajte príbehy v zlomku sekundy ako nikdy predtým

  Buďte kreatívni tak, ako ste si nikdy ani nemysleli, že je možné s naším priekopníckym radom fotoaparátov EOS R-System. Vybavený najmodernejšími technológiami, získajte prístup k našej knižnici revolučných RF šošoviek a explozívnej rýchlosti sériového snímania. Systém EOS R je ako stvorený na zachytávanie príbehov v zlomku sekundy.

 • Bezzrkadlové fotoaparáty

  EOS R3

  Vďaka rýchlosti, ktorá je jeho základom, čakali na tento bezzrkadlový fotoaparát profesionálni fotografi z oblasti športu, spravodajstva a divokej prírody.
 • Bezzrkadlové fotoaparáty

  EOS R5

  Zabudnite na to, čo viete o bezzrkadlových fotoaparátoch. Nekompromisný výkon modelu EOS R5 prináša revolúciu v oblasti fotografovania a tvorby filmov.
 • Bezzrkadlové fotoaparáty

  EOS R6

  Bez ohľadu na to, čo a ako snímate, s fotoaparátom EOS R6 môžete svoju tvorivosť prejaviť tak, ako ste si to doteraz ani nevedeli predstaviť.
 • Bezzrkadlové fotoaparáty

  EOS R7

  Preskúmajte divokú prírodu s fotoaparátom, ktorý je vybavený fantastickou rýchlosťou a kvalitou obrazu v prenosnom tele APS-C budúcnosti.
 • Bezzrkadlové fotoaparáty

  EOS RP

  Malý a ľahký plnoformátový bezzrkadlový fotoaparát s intuitívnym ovládaním vhodný na cesty a každodenné fotografovanie.
 • Bezzrkadlové fotoaparáty

  EOS R

  Plnoformátový bezzrkadlový fotoaparát, ktorý fotografom aj filmárom otvára úplne nové kreatívne možnosti.
 • Objektívy RF

  RF 24-70mm F2.8L IS USM

  Dodajte svojej plnoformátovému bezzrkadlovému fotoaparátu profesionálny nádych s objektívom 24 – 70 mm so zoomom, ktorý sa môže pochváliť rýchlou clonou a 5-krokovou stabilizáciou obrazu.
 • Štandardný objektív

  RF 50mm F1.8 STM

  Kompaktný, tichý a ľahký 50 mm pevný objektív RF so širokou clonou f/1,8, s ktorým dokonale využijete svoje kreatívne videnie.
 • Canon Club - Our NEW Membership Programme - Join Club

  Staňte sa členom klubu Canon

  Inšpirujte sa a vychutnajte si nový priestor pre rovnako zmýšľajúcich a vášnivých kreatívcov, kde môžete skúmať a diskutovať do sýtosti a zároveň sa učiť a získavať potrebnú podporu.

  Čiary zo svetiel áut vo večernom svetle cez zakrivený most, jeho podpery a zem pod ním úplne zakryté hustou hmlou podobnou oblakom.

  Piotr Skrzypiec

  Víťaz súťaže REDLINE Challenge 2021

  Víťaz súťaže Redline Challenge 2021

  Piotr Skrzypiec zo Slovinska

  „Je to obrovský úspech. Pre mňa ako používateľa produktov Canon je táto cena tá najlepšia súprava vybavenia, akú si viem predstaviť,“ tvrdí fotograf a teraz majiteľ fotoaparátu Canon EOS R5 a dodatočného vybavenia značky Canon v celkovej hodnote viac ako 14 000 EUR.

  Tiež by vás mohlo zaujímať

 • rad fotoaparátov aps-c

  Nájdite ten pravý fotoaparát Canon

 • 201211 150 miliónov objektívov RF/EF – plagát bez loga

  Nájdite ten pravý objektív pre váš fotoaparát Canon