Trinity RF Lenses Range

Objektívy RF – dokonalá trojica

Tri základné vysokovýkonné objektívy RF série L s rýchlou clonou a stabilizáciou obrazu

Zvládnu každú profesionálnu úlohu

Tri objektívy, ktoré vďaka svojmu rozsahu priblíženia od mimoriadne širokého a štandardného po telefotografické, umožňujú snímanie v prakticky akejkoľvek situácii – od krajiny, portrétov a športu, po interiéry, módu a panorámy mesta.

The RF trinity on assignment

Trojica objektívov RF v akcii

Pozrite sa, ako profesionálny fotograf Matthew Joseph využíva svoj typický bohatý filmový štýl pri dokumentovaní miestneho veslárskeho tímu s využitím trojice objektívov RF. Pozrite si video, v ktorom sa dozviete, ako vyzerá deň v živote fotografa, veslárok a objektívov.

Pozrieť video

MAJTE POD KONTROLOU SVETLO Z KAŽDÉHO UHLA

Trojica objektívov Canon RF s clonou F2,8 Zachyťte každý príbeh vďaka 5-krokovej stabilizácii obrazu a technológii Nano USM na plynulé zaostrovanie v rámci ešte väčšieho rozsahu ohniskovej vzdialenosti.

Snímajte svet s ešte väčším množstvom detailov pomocou objektívu RF15-35mm F2.8L IS USM a objavujte nové uhly a pohľady, ktoré vám pomôžu prerozprávať daný príbeh. Vďaka 5-krokovej stabilizácii obrazu dokáže tento profesionálny objektív s mimoriadne širokouhlým zoomom zachytiť dokonale ostré detaily, a to aj pri snímaní fotografií a videozáznamov z ruky.

Nový profesionálny štandard má názov RF 24-70mm F2.8L IS USM. Ponúka ešte väčšiu všestrannosť profesionálneho zoomu vďaka stabilizácii obrazu, technológii Nano USM na plynulé zaostrovanie videa a výnimočnej optike s najmodernejšími povrchovými vrstvami, ktoré sú zárukou dokonale ostrých detailov.
Trojicu profesionálnych objektívov dopĺňa model RF70-200mm F2.8L IS USM. Hoci je malý, nevyžaduje žiadne kompromisy. Ide o najmenší profesionálny objektív so zoomom 70 až 200 mm a clonou f/2,8, takže ho môžete brávať so sebou všade.

Bajonet RF zabezpečuje rýchlejšiu komunikáciu ako klasická zrkadlovka, takže prenáša viac informácií priamo do fotoaparátu. To umožňuje optimalizáciu objektívu v reálnom čase na dosiahnutie tých najostrejších portrétov, mimoriadne rýchle zaostrovanie a tichú prevádzku motorčeka Nano USM, ktorá je veľkou výhodou najmä pri snímaní videozáznamov.

Image

Rýchla maximálna clona F2.8

Zachyťte úžasné detaily pri slabom svetle vďaka rýchlej maximálnej clone F2.8 alebo kreatívne využívajte hĺbku poľa. Výnimočná optická konštrukcia a zdokonalená povrchová vrstva objektívu sú zárukou najvyššej kvality obrazu a ostrosti pri akejkoľvek clone.

Image

5-krokový stabilizátor obrazu

Pokročilá stabilizácia obrazu a vysokorýchlostná komunikácia objektívov RF znamená, že ich výkon prevyšuje tú najlepšiu technológiu použitú v rade EF. Ponúka 5-krokovú stabilizáciu obrazu pre snímanie pri slabom osvetlení alebo na miestach, kde je ťažké udržať fotoaparát v stabilnej polohe.

Image

Zaostrovací motorček Nano USM

Modely RF 15-35MM F2.8L IS USM a RF 24-70MM F2.8L IS USM sú prvými objektívmi so zoomom a rýchlou clonou, ktoré využívajú technológiu Nano USM spoločnosti Canon. Táto technológia uplatňuje miniatúrny ultrazvukový motor na lineárny pohon systému zaostrovania, ktorý zabezpečuje extrémne rýchle a tiché zaostrovanie, vďaka čomu je ideálny pri snímaní videozáznamov a fotografií.

Objektívy do novej éry

Objektívy RF prinášajú vyššiu kvalitu a rýchlosť spolu s výkonom optimalizovaným pre fotoaparát EOS R. Sú rýchle, svetelné a vyznačujú sa jedinečnými kvalitami, ktoré ponúkajú úplne nové úrovne intuitívneho ovládania.

PRESKÚMAŤ

Image

Súvisiace články

Späť na rad

Súvisiace produkty