Trinity RF Lenses Range

Objektívy RF – dokonalá trojica

Tri základné vysokovýkonné objektívy RF série L s rýchlou clonou a stabilizáciou obrazu

Zvládnu každú profesionálnu úlohu

Tri objektívy, ktoré vďaka svojmu rozsahu priblíženia od mimoriadne širokého a štandardného po telefotografické, umožňujú snímanie v prakticky akejkoľvek situácii – od krajiny, portrétov a športu, po interiéry, módu a panorámy mesta.

VYHRAJTE fotoaparát Canon EOS R & The Canon F2.8 RF trinity lenses

Zapojte sa do losovania a získajte šancu VYHRAŤ fotoaparát Canon EOS R & The Canon F2.8 RF trinity lenses. Tiež sa môžete zaregistrovať a budete dostávať personalizované rady, návody a inšpirácie, ktoré vám pomôžu zlepšiť zručnosti pri rozprávaní príbehov.

Zmluvné podmienky losovania

Zúčastniť sa losovania

Profesionálny výkon s inteligentnými technológiami zdieľania

Táto trojica objektívov disponuje mnohými novými technológiami, ktoré zaisťujú konzistentný výkon vášho fotoaparátu so systémom EOS R.

Rýchla maximálna clona F2.8

Zachyťte úžasné detaily pri slabom svetle vďaka rýchlej maximálnej clone F2.8 alebo kreatívne využívajte hĺbku poľa. Výnimočná optická konštrukcia a zdokonalená povrchová vrstva objektívu sú zárukou najvyššej kvality obrazu a ostrosti pri akejkoľvek clone.

5-krokový stabilizátor obrazu

Pokročilá stabilizácia obrazu a vysokorýchlostná komunikácia objektívov RF znamená, že ich výkon prevyšuje tú najlepšiu technológiu použitú v rade EF. Ponúka 5-krokovú stabilizáciu obrazu pre snímanie pri slabom osvetlení alebo na miestach, kde je ťažké udržať fotoaparát v stabilnej polohe.

5-stop Image Stabilizer

Zaostrovací motorček Nano USM

Modely RF 15-35MM F2.8L IS USM a RF 24-70MM F2.8L IS USM sú prvými objektívmi so zoomom a rýchlou clonou, ktoré využívajú technológiu Nano USM spoločnosti Canon. Táto technológia uplatňuje miniatúrny ultrazvukový motor na lineárny pohon systému zaostrovania, ktorý zabezpečuje extrémne rýchle a tiché zaostrovanie, vďaka čomu je ideálny pri snímaní videozáznamov a fotografií.

Nano USM focussing motor

Ovládací prstenec objektívu

Podobne ako u všetkých objektívov RF, programovateľný ovládací prstenec na tubuse objektívu umožňuje priamo meniť nastavenia expozície bez toho, aby ste museli odtiahnuť oko od hľadáčika. Tomuto ovládaciemu prstencu možno cez ponuku fotoaparátu priradiť citlivosť ISO, kompenzáciu expozície, rýchlosť uzávierky alebo clonu.

Lens Control Ring

Tiež by vás mohlo zaujímať...