Motion Header

NIEKTORÉ OKAMIHY SI ZASLÚŽIA CANON

Ako zmraziť pohyb? Tipy a triky na fotenie dynamickej akcie.

Obaja milujú pohyb a akciu. Zuzka Vráblová je športovkyňa, Filip Nagy šport fotí. Uprostred horúceho leta si na Sĺňave spolu užili nejednu osviežujúcu spŕšku vody, keď zachytávali ten správny okamih uprostred dynamickej športovej akcie. Sledujte ako fotia profíci!

NIEKTORÉ OKAMIHY SI ZASLÚŽIA CANON

Nič nepremeškajte...

ZACHYŤTE OKAMIHY, KTORÉ SÚ PRE VÁS NAJDÔLEŽITEJŠIE


Nie vždy získate druhú šancu zachytiť tie výnimočné chvíle v živote. Pravdepodobne ste zažili prípady, v ktorých by si správny fotoaparát lepšie poradil s danou situáciou ako váš telefón s fotoaparátom – napríklad slabé svetlo, rýchle zaostrenie na rýchlo sa pohybujúce objekty a priblíženie vzdialených objektov.

Pre okamihy, na ktorých záleží

Fotoaparát v telefóne je praktický na každodenné používanie. Ale čo vo výnimočných okamihoch v živote, keď na kvalite skutočne záleží? Či už ide o dovolenku, večierok, víkendový výlet, svadbu, založenie rodiny alebo tvorbu online obsahu, niektoré okamihy si jednoducho zaslúžia Canon.
Perfect memories3 FINAL thumbnail

Rady od fotografického nadšenca Filipa

Filip Nagy sa teší z čistej, technicky perfektnej fotky a rád k nej využíva aj kreatívne osvetlenie. Tvrdí, že najťažšie na športovej fotke je zachytiť ten najsprávnejší moment športového výkonu. Je pre neho dôležité veľmi úzko spolupracovať so športovcom. Ak je s fotkou spokojný on, vtedy je tá fotka dobrá.

Keď pohyb fotí športovkyňa

Zuzka Vráblová je najlepšia wakeskaterka na svete! Titul majsterky sveta dostala ešte v roku 2012 na Filipínach. Na Sĺňavu sa prišla od Filipa naučiť základné tipy a triky, ako fotiť dynamické fotky, aby si mohla aj sama robiť pekné fotky na súťažiach, campoch, či kurzoch, ktoré stále častejšie organizuje.

Some moments deserve Canon3 finalthumbnail1
 • WHAT A PARTY!

  TO JE ALE PÁRTY!

  Deti rastú rýchlo, každý míľnik je vzácny – nastal čas, aby ste nafúkli balóny a zapálili sviečky...

 • WHAT’S COOKING?

  VIETE VARIŤ?

  Vytvorenie dokonalého pokrmu si vyžaduje tak veľa – najmä ak chcete urobiť dojem na svojich sledovateľov!

 • SEE THE WORLD!

  SPOZNAJTE SVET!

  Či už máte všetko naplánované alebo prijímate to, čo vám každý deň prináša, čakajú vás úžasné životné okamihy...

 • THE GREAT OUTDOORS!

  V OBKLOPENÍ PRÍRODOU!

  Či už sú to nádherné inšpirujúce krajinky, horská turistika alebo víkend na stanovačke – stačí si zbaliť ruksak a ísť...

 • WELCOME TO THE WORLD!

  VITAJTE NA SVETE!

  Deväť mesiacov môže rýchlo preletieť – pri príprave na príchod vášho dieťatka je treba toľko urobiť a času je tak málo!

 • THE BIG DAY!

  VEĽKÝ DEŇ!

  Dvaja dôležití ľudia vo vašom živote sa to rozhodli spečatiť – ani za svet by ste nepremeškali tento výnimočný deň! Nezabudnite na jeden skutočne dôležitý prvok!

Mottion Offer1920x1080 PM Banner R2

Využite výhodnú ponuku

Partnerom perfektných spomienok s Filipom Nagyom a Zuzkou Vráblovou je spoločnosť FaxCopy Pro, ktorá si pre Vás v termíne od 11. septembra do 1. októbra 2023 pripravila akciu, kedy po uplatnení zľavového kódu 15CANON môžete zakúpiť vybrané produkty Canon s 15% zľavou.
 • faxcopy motion r3

  Bezzrkadlové fotoaparáty

  S rýchlosťou vo svojej podstate je to bezzrkadlovka, na ktorú profesionálni športoví a spravodajskí fotografi či fotografi divokej prírody čakali.
 • faxcopy motion r5

  Bezzrkadlové fotoaparáty

  Vlajková loď medzi profesionálnymi plnoformátovými bezzrkadlovými fotoaparátmi ponúka fotografom a kameramanom možnosť snímať zábery vo vysokom rozlíšení a 8K video.
 • faxcopy motion r6mk2

  Bezzrkadlové fotoaparáty

  Fotografie alebo video, akcia alebo portrét – kombinácia výkonu a kvality obrazu EOS R6 Mark II umožní vašej kreativite prosperovať.
 • faxcopy motion r7

  Bezzrkadlové fotoaparáty

  Preskúmajte divokú prírodu s fotoaparátom, ktorý je vybavený fantastickou rýchlosťou a kvalitou obrazu v prenosnom tele APS-C budúcnosti.
 • faxcopy motion rf15-35

  Objektívy RF

  Optická kvalita série L poskytuje mimoriadne širokouhlé a ostré fotografie spolu s 5-krokovou stabilizáciou obrazu a dynamickými uhlami dokonca aj v tesných priestoroch.
 • faxcopy motion rf24-70

  Objektívy RF

  Dodajte svojej plnoformátovému bezzrkadlovému fotoaparátu profesionálny nádych s objektívom 24 – 70 mm so zoomom, ktorý sa môže pochváliť rýchlou clonou a 5-krokovou stabilizáciou obrazu.
 • faxcopy motion rf70-200

  Objektívy RF

  Objektív RF 70-200mm F2.8L IS USM, základný kus trojice profesionálnych objektívov so zoomom, je dokonalým pomocníkom pre žurnalistickú, športovú a cestovnú fotografiu.
 • faxcopy motion rf100-500

  Objektívy RF

  Objektív RF 100-500mm F4.5-7.1 L IS USM ponúka ostrosť a všestrannosť, ako aj špičkový telefotografický výkon a 5-krokovú stabilizáciu obrazu v kompaktnom tele.
 • faxcopy motion PIXMA_PRO-300

  Profesionálne tlačiarne

  Spoľahlivá tlač s jednoduchým ovládaním – to poskytuje profesionálna stolová tlačiareň imagePROGRAF, ktorá produkuje výtlačky A3+ vo výstavnej kvalite.
 • Canon Camera

  Kompaktné fotoaparáty

  Popusťte uzdu svojej kreativite s týmto fotoaparátom na úrovni digitálnej zrkadlovky, ktorý v sebe skrýva viacero možností pripojenia a veľký snímač.
 • faxcopy motion 1dx

  Digitálne zrkadlovky

  Život je plný neopakovateľných okamihov. Zachyťte ich čo najviac s fotoaparátom EOS-1D X Mark III a vyrozprávajte svetu svoj vizuálny príbeh.
 • Canon Camera

  Ľahké používanie

  Ihneď získajte skvelé výsledky. Prekvapia vás výsledky, ktoré môžete dosiahnuť na prvý šup. Stačí namieriť a snímať – aké dokonalé!

  Jednoduché učenie

  Využívanie fotoaparátu naplno je intuitívne a príjemné vďaka značke Canon – buďte takí kreatívni, ako potrebujete, a takým tempom, aké si zvolíte.

  Canon Camera
  Canon Camera

  Vytlačte svoje spomienky

  Zachytávajte úchvatné snímky s vysokým rozlíšením, ktoré sú ostré a plné živých farieb. Ideálne fotografie do albumov.

  Špičkové video s rozlíšením 4K

  S rozlíšením 4K si môžete vychutnávať kreatívnu slobodu pri približovaní, posúvaní a orezávaní záznamu až do 200 % a stále vytvárať videá v rozlíšení Full HD.

  Canon Camera
  Canon Camera

  Možnosť pripojenia k inteligentnému telefónu

  Fotoaparát Canon je jednoduché a ľahké pripojiť k smartfónu. Všetky sa štandardne dodávajú s rozhraním Bluetooth a Wi-Fi.

  Objektív pre akúkoľvek príležitosť

  Vedeli ste, že digitálne zrkadlovky a bezzrkadlové fotoaparáty sa dodávajú s vymeniteľnými objektívmi? V ponuke je objektív na každú možnú príležitosť!

  Canon Camera
  Canon Camera

  Nikdy vás nesklame

  S fotoaparátmi Canon máte možnosť používať náhradné batérie a pamäťové karty, takže nikdy nezmeškáte okamihy, ktoré sú pre vás najdôležitejšie.

  Dokonale sadne

  Naše fotoaparáty sú ergonomicky navrhnuté tak, aby pohodlne padli do ruky, takže sa jednoducho držia a len tak vám nespadnú!

  Canon Camera

  Niektoré okamihy si zaslúžia Canon

  Radi snímate fotografie a videá? Radi zachytávate dôležité momenty vo vašom živote? Stáva sa, že vás smartfón niekedy sklame? Potom je možno čas, aby ste si zadovážili fotoaparát Canon.

  Zaznamenajte svoje momenty a ihneď ich zdieľajte...

  Fotoaparáty Canon majú zabudovanú inteligentnú technológiu, ktorá im umožňuje jednoduché a rýchle pripojenie k smartfónu. Jednoduché je aj okamžité zdieľanie vašich špeciálnych momentov na fotografiách a videu s priateľmi a rodinou. Fotoaparát Canon poskytuje aj dokonalé riešenie na živé vysielanie kvalitného obsahu pre vašich sledovateľov!

  #MOMENTSTHATMATTER

  Canon Camera

  Pripojenie k systému Android

  V obchode Google Play vyhľadajte a nainštalujte aplikáciu „Canon Camera Connect“ a jednoducho pripojte smartfón alebo tablet so systémom Android k fotoaparátu spoločnosti Canon.

  Pripojenie k zariadeniu Apple

  V prípade smartfónov alebo tabletov od spoločnosti Apple vyhľadajte a nainštalujte z obchodu Apple App Store aplikáciu „Canon Camera Connect“, aby ste jednoducho pripojili svoje zariadenie k fotoaparátu spoločnosti Canon.

  Canon Camera

  Canon Camera

  Ako snímať ako profesionál

  Nič sa nevyrovná kvalite a slobode pri tvorbe, ktorú vám dáva skutočný fotoaparát. Vďaka fotoaparátu Canon získate úžasné výsledky okamžite.

  Aký je VÁŠ výnimočný okamih?

  Svet je veľký a ponúka toľko dobrodružstiev, ktoré môžeme zažiť, a my všetci máme svoju vlastnú, jedinečnú cestu. Bez ohľadu na to, kto ste, kde žijete alebo čo radi robíte, vaše výnimočné okamihy sú pre vás jedinečné.

  Získajte informácie ako prví

  Zadajte svoju e-mailovú adresu a dostávajte aktuálne informácie o všetkých našich novinkách a špeciálnych ponukách. Môžete nás sledovať aj na sociálnych médiách.
  1. * Všetky podrobnosti a technické údaje nájdete na príslušnej webovej stránke produktu.