NIEKTORÉ OKAMIHY SI ZASLÚŽIA CANON

Fotografia, či video?

Minulý rok sme Vám vďaka pätici jedinečných fotografov predstavili základné tipy a triky, ako odfotiť dokonalý portrét, zachytiť ruch mestských ulíc, dynamické športové výkony, či krásu nočnej oblohy. Aby sme však nezabudli na začínajúcich, či profesionálnych videomakerov a filmmakerov, tento rok Vám zo sveta filmov a videí poskytne pár rád uznávaný filmmaker a najväčší fanatik do foto-video techniky Michal Barok.

Nič nepremeškajte...

ZACHYŤTE OKAMIHY, KTORÉ SÚ PRE VÁS NAJDÔLEŽITEJŠIE


Nie vždy získate druhú šancu zachytiť tie výnimočné chvíle v živote. Pravdepodobne ste zažili prípady, v ktorých by si správny fotoaparát lepšie poradil s danou situáciou ako váš telefón s fotoaparátom – napríklad slabé svetlo, rýchle zaostrenie na rýchlo sa pohybujúce objekty a priblíženie vzdialených objektov.

Pre okamihy, na ktorých záleží

Video si dnes už vieme natočiť aj telefónom. Pokiaľ ho chceme rýchlo zavesiť na sociálne siete a pochváliť sa aktuálnym zážitkom alebo vtipnou príhodou svojim známym. Ale čo vo výnimočných okamihoch v živote, keď na kvalite skutočne záleží? Či už ide o dovolenku, večierok, víkendový výlet, svadbu, založenie rodiny alebo tvorbu online obsahu, niektoré okamihy si jednoducho zaslúžia Canon.

Canon EOS R5

Zabudnite na to, čo viete o hybridných bezzrkadlových fotoaparátoch. Či už snímate fotografie, video alebo kombináciu oboch, nekompromisný výkon modelu EOS R5 spôsobí revolúciu vašej kreativity.

Canon EOS R7

Technológia EOS R je kompatibilná s dizajnom APS-C a je určená pre malý, rýchly a výkonný hybridný, bezzrkadlový fotoaparát.

Canon RF 24-70mm F2.8L IS USM

Objektív RF 24-70mm, ktorý spolu s modelmi RF 15-35mm a RF 70-200mm tvorí základnú trojicu, disponuje rýchlou clonou, stabilizáciou obrazu a motorčekom Nano USM na tiché zaostrovanie.

Canon PowerShot V10

Zaujmite svojich odberateľov a rozšírte ich rady pomocou špeciálnej 4K vlogovaciej kamery Canon. Je ľahká a všestranná, vďaka čomu ju jednoducho strčíte do vrecka. Jednoduché.

Objavte ďalšie akčné výrobky

 • Bezzrkadlové fotoaparáty

  EOS R5

  Zabudnite na to, čo viete o bezzrkadlových fotoaparátoch. Nekompromisný výkon modelu EOS R5 prináša revolúciu v oblasti fotografovania a tvorby filmov.
  Zobraziť podrobnosti EOS R5
 • Bezzrkadlové fotoaparáty

  EOS R7

  Preskúmajte divokú prírodu s fotoaparátom, ktorý je vybavený fantastickou rýchlosťou a kvalitou obrazu v prenosnom tele APS-C budúcnosti.
 • Kompaktné digitálne modely

  PowerShot ZOOM

  Fotoaparát PowerShot veľkosti dlane na zachytenie čarovných momentov v rodine alebo v prírode s ohniskovou vzdialenosťou 100 mm, 400 mm2 alebo digitálnym rozšírením na 800 mm.
 • Kompaktné digitálne modely

  PowerShot V10

  Vyniknite v online svete a snímajte svoj obsah diskrétne pomocou vreckovej vlogovacej kamery 4K od spoločnosti Canon.
 • Objektívy RF

  RF 35mm F1.8 MACRO IS STM

  Svetelný objektív 35 mm f/1,8 MACRO, ktorý umožňuje snímať široké zábery, zaostriť zblízka a disponuje hybridnou stabilizáciou obrazu.
 • Objektívy pre EOS R

  RF 85mm F1.2L USM

  Objektív RF 85mm F1.2L USM ponúka nekompromisnú ostrosť vhodnú pre portréty, ako aj vynikajúci výkon pri slabom svetle a kreatívny potenciál.
 • Objektívy RF

  RF 24-70mm F2.8L IS USM

  Dodajte svojej plnoformátovému bezzrkadlovému fotoaparátu profesionálny nádych s objektívom 24 – 70 mm so zoomom, ktorý sa môže pochváliť rýchlou clonou a 5-krokovou stabilizáciou obrazu.
 • Objektívy RF

  RF 70-200mm F2.8L IS USM

  Objektív RF 70-200mm F2.8L IS USM, základný kus trojice profesionálnych objektívov so zoomom, je dokonalým pomocníkom pre žurnalistickú, športovú a cestovnú fotografiu.
 • PIXMA G640

  Tlačiarne pre domácnosť

  PIXMA G640

  Prvá multifunkčná tlačiareň radu PIXMA G so šiestimi doplniteľnými farbivovými atramentovými zásobníkmi PIXMA G640 spája bezkonkurenčnú tlač vo fotokvalite so schopnosťou produkovať veľké objemy pri mimoriadne nízkych nákladoch.
 • pixma g540 fra range page

  Tlačiarne pre domácnosť

  PIXMA G540

  Monofunkčná tlačiareň so šiestimi doplniteľnými zásobníkmi na farbivový atrament pre vysokokvalitnú tlač fotografií so schopnosťou produkcie veľkých objemov pri mimoriadne nízkych nákladoch.
 • Bezzrkadlové fotoaparáty

  EOS R8

  Prejdite k plnoformátovému fotografovaniu a videu a realizujte svoje tvorivé ambície.
 • Širokouhlý objektív s pevným ohniskom

  RF 24 mm F1.8 MACRO IS STM

  Kompaktný ľahký 24 mm objektív, ktorý je ideálny na fotografovanie krajiniek, vlogovanie a interiéry – navyše s možnosťou skvelých makro záberov.
 • Objektívy RF-S

  RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM

  Objektív APS-C série EOS-R so zoomom, v ktorom sa spája širokouhlý a telefotografický objektív, je ideálny na snímanie cestovateľských záberov, divokej prírody, športu a životného štýlu.
 • Pohľad spredu na tlačiareň Canon Pixma Pro-200

  Profesionálne fotografické tlačiarne

  PIXMA PRO-200

  Tlačiareň PIXMA PRO-200 zameraná na tlač fotografií so živými farbami, ktorá je svojou univerzálnosťou a použiteľnosťou ideálnou voľbou pre fotografických nadšencov a začínajúcich fotografov.
 • TIETO A ĎALŠIE PRODUKTY ZAKÚPTE U SVOJHO OBĽÚBENÉHO PREDAJCU

  Partnerom perfektných spomienok sú spoločnosti AQT, PRO.Laika a FaxCopy Pro, ktoré si pre Vás v termíne od 3. do 13. mája pripravili akciu, kedy po uplatnení zľavového kódu CANON10 môžete zakúpiť vybrané produkty Canon s 10% zľavou.

  Letní cashback

  LETNÝ CASHBACK

  Kúpte si od 1. 5. do 31. 7. 2024 vybrané bezzrkadlovky, kompakty alebo objektívy a získajte až 250 € späť.

  Jednoduché učenie

  Využívanie fotoaparátu naplno je intuitívne a príjemné vďaka značke Canon – buďte takí kreatívni, ako potrebujete, a takým tempom, aké si zvolíte.

  Canon Camera
  Canon Camera

  Vytlačte svoje spomienky

  Zachytávajte úchvatné snímky s vysokým rozlíšením, ktoré sú ostré a plné živých farieb. Ideálne fotografie do albumov.

  Špičkové video s rozlíšením 4K

  S rozlíšením 4K si môžete vychutnávať kreatívnu slobodu pri približovaní, posúvaní a orezávaní záznamu až do 200 % a stále vytvárať videá v rozlíšení Full HD.

  Canon Camera
  Canon Camera

  Možnosť pripojenia k inteligentnému telefónu

  Fotoaparát Canon je jednoduché a ľahké pripojiť k smartfónu. Všetky sa štandardne dodávajú s rozhraním Bluetooth a Wi-Fi.

  Objektív pre akúkoľvek príležitosť

  Vedeli ste, že digitálne zrkadlovky a bezzrkadlové fotoaparáty sa dodávajú s vymeniteľnými objektívmi? V ponuke je objektív na každú možnú príležitosť!

  Canon Camera
  Canon Camera

  Nikdy vás nesklame

  S fotoaparátmi Canon máte možnosť používať náhradné batérie a pamäťové karty, takže nikdy nezmeškáte okamihy, ktoré sú pre vás najdôležitejšie.

  Dokonale sadne

  Naše fotoaparáty sú ergonomicky navrhnuté tak, aby pohodlne padli do ruky, takže sa jednoducho držia a len tak vám nespadnú!

  Canon Camera

  Niektoré okamihy si zaslúžia Canon

  Radi snímate fotografie a videá? Radi zachytávate dôležité momenty vo vašom živote? Stáva sa, že vás smartfón niekedy sklame? Potom je možno čas, aby ste si zadovážili fotoaparát Canon.

  Zaznamenajte svoje momenty a ihneď ich zdieľajte...

  Fotoaparáty Canon majú zabudovanú inteligentnú technológiu, ktorá im umožňuje jednoduché a rýchle pripojenie k smartfónu. Jednoduché je aj okamžité zdieľanie vašich špeciálnych momentov na fotografiách a videu s priateľmi a rodinou. Fotoaparát Canon poskytuje aj dokonalé riešenie na živé vysielanie kvalitného obsahu pre vašich sledovateľov!

  #MOMENTSTHATMATTER

  Canon Camera

  Pripojenie k systému Android

  V obchode Google Play vyhľadajte a nainštalujte aplikáciu „Canon Camera Connect“ a jednoducho pripojte smartfón alebo tablet so systémom Android k fotoaparátu spoločnosti Canon.

  Pripojenie k zariadeniu Apple

  V prípade smartfónov alebo tabletov od spoločnosti Apple vyhľadajte a nainštalujte z obchodu Apple App Store aplikáciu „Canon Camera Connect“, aby ste jednoducho pripojili svoje zariadenie k fotoaparátu spoločnosti Canon.

  Canon Camera

  Canon Camera

  Ako snímať ako profesionál

  Nič sa nevyrovná kvalite a slobode pri tvorbe, ktorú vám dáva skutočný fotoaparát. Vďaka fotoaparátu Canon získate úžasné výsledky okamžite.

  Aký je VÁŠ výnimočný okamih?

  Svet je veľký a ponúka toľko dobrodružstiev, ktoré môžeme zažiť, a my všetci máme svoju vlastnú, jedinečnú cestu. Bez ohľadu na to, kto ste, kde žijete alebo čo radi robíte, vaše výnimočné okamihy sú pre vás jedinečné.

  Získajte informácie ako prví

  Zadajte svoju e-mailovú adresu a dostávajte aktuálne informácie o všetkých našich novinkách a špeciálnych ponukách. Môžete nás sledovať aj na sociálnych médiách.
  1. * Všetky podrobnosti a technické údaje nájdete na príslušnej webovej stránke produktu.