Nešetrite na kvalite!

MAXIMALIZUJTE PRIBLÍŽENIE

Objektív so zoomom na fotoaparáte Canon vám umožňuje experimentovať a tvoriť bez kompromisov v oblasti kvality, či už ste na potulkách mestom alebo sa chcete dostať do tesnej blízkosti prírody niekde na vidieku.

Objektív so zoomom neznamená len to, že môžete zaostriť na vzdialené objekty, ako je divé zviera či mesiac v splne, ale poskytuje aj lepšie výsledky v najrôznejších situáciách – od portrétov cez budovy až po jedlo na tanieri. Všetko závisí od objektívu, ktorý používate.

Čím je číslo na objektíve nižšie, tým širšia je perspektíva, ktorá vám umožní zachytiť viac scény, – čo tak sa pohrať s objektívom s efektom rybieho oka, ktorý je ideálny na snímanie interiérov? Alebo použite širokouhlý objektív, ktorý privedie nadšenie z koncertu na úplne novú úroveň.

Snímajte fotografie a videá každodenného života, ktoré pôsobia ako skutočné, alebo úžasné portréty priateľov a rodiny s nastavením stredného rozsahu. Alebo si zvoľte vyššie čísla, ktoré priblížia objekty v diaľke – od niekoľkých metrov až po niekoľko sto metrov!

Všetky fotoaparáty Canon disponujú objektívom s optickým zoomom, ktorý otvára úplne nový svet slobody v tvorení. Naše digitálne zrkadlovky a bezzrkadlové fotoaparáty ponúkajú možnosť používať rôzne objektívy, čo je ideálne pre tých, ktorí si užívajú väčšiu kreativitu.

A to je všetko, čo potrebujete vedieť! Samozrejme, najzábavnejší spôsob, ako sa to naučiť, je jednoducho začať používať svoj fotoaparát. Je to aj najlepší prístup, ak chcete rýchlo pochopiť, ako vám využívanie možnosti zoomu na objektíve pomôže dosiahnuť tie najlepšie výsledky pre každú jednu situáciu.

VEĽA ŠŤASTIA!