VIAC MOŽNOSTÍ PRIPOJENIA

Fotoaparát s vynikajúcimi možnosťami pripojenia

Kvalita systému EOS sa snúbi s pohodlím smartfónu – dokonalá kombinácia pre každého, kto chce snímať obsah pre sociálne médiá, upravovať ho na cestách alebo diaľkovo ovládať fotoaparát. Či už ste bloger, influencer alebo len zdieľate snímky s priateľmi a rodinou, nikdy nebolo jednoduchšie preniesť svoju tvorivosť online.
Canon EOS R10 - výhoda - viac pripojená

Jednoduché zdieľanie snímok

Naša aplikácia Canon Camera Connect sa rýchlo a jednoducho používa, takže sa môžete venovať tomu, na čom záleží, – tvorivej činnosti. Po nadviazaní pripojenia medzi vaším inteligentným zariadením a systémom EOS R10 sa trvalo udržiava spojenie pomocou technológie Bluetooth® Low Energy, takže môžete rýchlo a bezproblémovo aktivovať pripojenie Wi-Fi® 2,4 GHz, keď je potrebné prenášať snímky. Môže sa to uskutočniť automaticky pri snímaní1 alebo neskôr, keď si prezeráte obsah pamäťovej karty pomocou telefónu a vyberáte snímky, ktoré sa majú preniesť.

Po prenesení do telefónu môžete snímky upravovať pomocou svojich obľúbených aplikácií (napríklad Canon DPP Express pre iOS2), nahrať ich na sociálne siete alebo odoslať priateľom a rodine pomocou aplikácie na odosielanie správ. Je to skvelá možnosť, keď ste na cestách a chcete sa podeliť o svoje dobrodružstvá s priateľmi a rodinou doma alebo so svojimi sledovateľmi online.

Ak snímate pre platformy sociálnych médií, vyskúšajte podporu videozáznamu na výšku, pri ktorom model EOS R10 sníma vertikálny záznam vhodný pre príbehy, prehľady noviniek a obrazovky smartfónov.

Aplikácia Canon Camera Connect

Váš obsah, váš cloud

Naša brána image.canon umožňuje nahrávanie fotografií a filmov do online cloudového úložného priestoru – priamo z fotoaparátu pomocou zabudovaného rozhrania Wi-Fi® alebo pomocou pripojeného smartfónu – nie je potrebný počítač. Odtiaľto môžete obsah presunúť do dlhodobého úložného priestoru (predvolene dostanete 10 GB) alebo inej platformy cloudového úložného priestoru, napríklad Adobe Creative Cloud alebo Google Drive3. Súbory sa môžu automaticky prevziať aj do vášho domáceho počítača PC alebo Mac, takže keď si sadnete za stôl, obsah je pripravený, aby ste ho mohli začať upravovať.

Váš obsah, váš cloud

Ideme naživo za 3, 2, 1…

Vlogeri a tvorcovia obsahu môžu používať systém EOS R10 na streamovanie profesionálne vyzerajúceho videa naživo svojim sledovateľom na YouTube4. Obraz aj zvuk majú vynikajúcu kvalitu – presne to potrebujete, aby ste rozšírili svoje publiku, a tak pozdvihli svoj kanál na vyššiu úroveň.

Canon EOS R10

Stačí pripojiť fotoaparát k sieti Wi-Fi ®5 a budete môcť streamovať priamo na kanál YouTube – nie je potrebný počítač. Obrazovku Vari-Angle s nastaviteľným uhlom môžete odklopiť od tela fotoaparátu a natočiť ju k sebe – ideálne na snímanie, kde ste sami v zábere.

 1. Automatický prenos snímok pri spustení fotoaparátu je podporovaný pri aktivácii automatického odosielania. Automatické nahrávanie sa neuskutoční po každej jednotlivej snímke, ale po zapnutí fotoaparátu.
 2. Apple, Apple TV, Apple Watch, iPad, iPad Air, iPad Pro, iPhone a Lightning sú ochranné známky spoločnosti Apple Inc. registrovanej v USA. a iných krajinách. tvOS je ochranná známka spoločnosti Apple Inc.
 3. Google Drive, Google Photos, Google One a YouTube sú ochranné známky spoločnosti Google LLC.
  Adobe, Creative Cloud sú registrované ochranné známky alebo ochranné známky spoločnosti Adobe v Spojených štátoch a v iných krajinách.
 4. Služba streamovania naživo podporuje len streamovanie naživo na lokalitu YouTube. Pred použitím služby streamovania naživo je potrebné sa zaregistrovať na image.canon. Najnovšie požiadavky nájdete na stránke YouTube. Streamovanie naživo na lokalite YouTube môže byť zmenené, pozastavené alebo ukončené bez predchádzajúceho upozornenia. Spoločnosť Canon nenesie žiadnu zodpovednosť za akékoľvek služby poskytované tretími stranami vrátane ich živej distribúcie na YouTube.
 5. Použitie rozhrania Wi-Fi® môže byť v určitých krajinách alebo oblastiach zakázané.

Súvisiace články

 • VÝHODA

  Zažite nový druh automatického zaostrenia

  Použili sme technológiu umelej inteligencie s hĺbkovým učením a tisíce snímok z reálneho sveta, aby sme naučili systém Canon EOS R10 rozpoznať ľudí, zvieratá a vozidlá, takže pri ich pohybe po snímke zostanú stále presne a správne zaostrené.

 • VÝHODA

  Zachytenie momentov trvajúcich zlomok sekundy

  Život beží pomerne rýchlo, takže budete potrebovať fotoaparát s vysokou rýchlosťou, aby ste zachytili neopakovateľné momenty

 • VÝHODA

  Niečo vás zaujme. Nasnímate to.

  Bez ohľadu na to, či ste doteraz používali fotoaparát smartfónu alebo digitálnu zrkadlovku, systém EOS R10 od spoločnosti Canon dokážete začať rýchlo používať a snímať kreatívne doteraz nepredstaviteľnými spôsobmi.

 • VÝHODA

  Je to váš príbeh, povedzte ho po svojom

  Snímajte neuveriteľné videá pomocou rovnakého fotoaparátu, aký používate na snímanie skvelých fotografií. Systém EOS R10 je veľmi schopný tvorca obsahu, ktorý vám umožňuje porozprávať príbeh statickými alebo pohyblivými snímkami.

 • informačný bulletin

  Načerpajte inšpiráciu, zaregistrujte sa hneď teraz

  Nikdy si nenechajte ujsť najnovšie ponuky od spoločnosti Canon, rady a návody, novinky a pozvánky na udalosti vo vašom okolí.