TRANSAKČNÁ KOMUNIKÁCIA

Flexibilita atramentovej technológie zaisťuje nádherný vzhľad tlače v malom objeme

Man and woman look through a book printing catalogue at a large desk

Odborníci na transakčnú komunikáciu

Skupina AddComm Group so sídlom v Holandsku a Španielsku pomáha podnikom zlepšiť komunikácie so službami tlače kníh vrátane automatického doručenia transakčných dokumentov, priameho marketingu a komunikácií pre zákazníkov.

Man works at computer in front of high speed inkjet press

Digitálne technológie predstavujú výzvy v tlači

S prechodom na digitálne kanály sa dopyt po tlači s malým objemom znížil. Menšie zákazky sa stali pre spoločnosť AddComm využívajúcu atramentové tlačiarne na nekonečný papier, ktoré sú určené na veľkoobjemovú tlač, neekonomické. Používanie tonerového tlačiarenského stroja zas viedlo k problémom s nákladmi a kvalitou výstupu.

Skupina AddComm Group potrebovala efektívny proces tlače pre tlač v malých objemoch, ktorý by nerobil kompromisy na kvalite obrázkov.

Two men working at digital printing machine

Farebné atramentové riešenie

Spoločnosť AddComm už dvadsať rokov úzko spolupracuje so spoločnosťou Canon, preto vedela, že progresívne zmýšľanie spoločnosti Canon jej prinesie úspešné riešenie. Nemýlila sa a udialo sa tak na podujatí Commercial Printing Business Day spoločnosti Canon v Nemecku.

Atramentový farebný tlačiarenský stroj na hárky VarioPrint i300 sa bezproblémovo integruje do tlače kníh spoločnosti AddComm a poskytuje kvalitu, produktivitu a všestrannosť potrebné pre tlač s objemom menej než 2 500 výtlačkov, ako aj presné zladenie kvality s tlačiarenskými strojmi ColorStream, ktoré spoločnosť už vlastní.

Woman sitting at office computer desk, smiling at camera


MOŽNOSŤ PRESUNÚŤ TLAČ V MALÝCH OBJEMOCH MIMO TONEROVÉ TLAČIARENSKÉ STROJE NÁM ZJEDNODUŠILA A ZEFEKTÍVNILA CELÚ PREVÁDZKU TLAČE.

Leonie van der Veenová,
generálna riaditeľka spoločnosti AddComm
Man examines colour digital prints for book printing

Nové možnosti do budúcna

Flexibilita tlačiarne VarioPrint i300 transformovala digitálne a tlačené komunikácie spoločnosti AddComm. Drahú tonerovú technológiu možno nahradiť digitálnym tlačiarenským strojom, ktorý cenovo výhodne spravuje prispôsobené dokumenty v malom objeme a dosahuje kvalitu pôvodných veľkoobjemových výtlačkov.

Možnosť používania zmiešaných médií zaistila spoločnosti AddComm miesto na výslní. Otvorila sa jej brána do úplne nového sveta možností na nových trhoch a už získala niekoľko nových zmlúv so zákazníkmi.VÝKONNOSŤ TLAČIARENSKÉHO STROJA VARIOPRINT i300 BOLA DOPOSIAĽ VYNIKAJÚCA.

Zapôsobte naplno svojou tlačou a digitálnymi komunikáciami

Ozvite sa nášmu tímu