PRÍPADOVÁ ŠTÚDIA

Riešenia, ktoré šetria priestor a rozširujú kapacitu

Two men in dark trousers and light shirts stand in front of a large Canon digital printing press.

Kľúčové obchodné dokumenty

Spoločnosť Star Storage, ktorá sa venuje riadením informácií, začala prirodzene pôsobiť v oblasti tlače a distribúcie, aby svojim zákazníkom ponúkla kompletnú ochranu informácií a riešenie pre archiváciu dokumentov. Od bánk po telekomunikačné spoločnosti a podniky poskytujúce služby verejnosti sa zákazníci spoločnosti Star Storage spoliehajú, že im vytlačí a zabezpečí kľúčové obchodné dokumenty v priebehu 24 hodín.

Woman with short dark hair wearing navy trousers and a long-sleeved white shirt uses a scanner on top of a Canon commercial digital printing press.

Zmenšuje sa, aby mohla rásť

Spoločnosť si po období stabilného rastu uvedomila, že potrebuje rozšíriť svoje produkčné možnosti. Kvôli nedostatku miesta bolo dôležité, aby každé nové riešenie dokázalo zvýšiť produktivitu a poskytnúť nové príležitosti bez toho, aby zaberalo ďalší priestor.

Man in sky blue polo shirt and a baseball cap loads A4 paper into the open drawer of a large Canon digital printing press.

Produktívne riešenia

Vďaka lepšej produktivite zariadení značky Canon nahradila spoločnosť Star Storage svojich desať digitálnych tlačiarenských strojov na voľné hárky len piatimi tlačiarenskými strojmi značky Canon. Keďže spoločnosť Star Storage už poznala spoľahlivosť modelu VarioPrint, vybrala si dva tlačiarenské stroje VarioPrint 6250, ako aj model Canon varioPRINT 110 na čiernobielu tlač a dva tlačiarenské stroje Canon imagePRESS C800 na farebnú tlač.Propagačná tlač má veľký potenciál a farebné tlačiarenské stroje od spoločnosti Canon sú naším mostom do budúcnosti.

Silvius Neagu, riaditeľ oddelenia pre externé zdroje riadenia výstupu
Two middle-aged men in light blue shirts and stand behind a commercial printer as reams of printed paper weave through the open-ended machine.

Most do budúcnosti

Nové zariadenia značky Canon majú na spoločnosť obrovský vplyv a spôsobili najväčšiu vzpruhu jej produktivity a efektivity. Spoločnosť Star Storage teraz dokáže vytlačiť o 20 % viac strán bez toho, aby musela zvyšovať pracovnú silu, a zariadenia pritom zaberajú rovnaký fyzický priestor.

Spoločnosť teraz môže zvyšovať nároky a vďaka nižším nákladom na vytlačenie strany a nižšej spotrebe energie zariadení znižuje svoje výrobné náklady. Okrem toho, že spoločnosť Star Storage dokáže ponúknuť spoľahlivosť a rýchlosť, naskytla sa jej tiež možnosť preskúmať nové príležitosti a posunúť hranice toho, čo môže dosiahnuť tlač transakčných dokumentov.SPOĽAHLIVOSŤ VYBAVENIA ZNAČKY CANON JE OSVEDČENÁ

Autor článku Silvius Neagu


Zistite, ako môžu profesionálne tlačové služby zveľadiť vaše podnikanie.

Ozvite sa nášmu tímu