PRÍPADOVÁ ŠTÚDIA

Malí profesori – Zábavná veda pre deti predškolského veku


Prevziať prípadovú štúdiu franšízy Malí profesori


JE SPOĽAHLIVÁ, ÚSPORNÁ, VEĽMI ĽAHKO SA POUŽÍVA… A V DOMÁCNOSTI SKVELE VYZERÁ.

Natasha Spink, vlastníčka franšízy Malí profesori
Children have an unquestionable thirst for learning.

Deti majú neukojiteľnú túžbu učiť sa niečo nové. Koncept Malí profesori (Mini Professors) im ponúka možnosť v zábavnom a bezpečnom prostredí nadobúdať nové vedecké zručnosti a objavovať okolitý svet.

Jednoduché vysvetľovanie vedeckých princípov prostredníctvom vzrušujúcich experimentov ponúka každému dieťaťu od jaslí až do školského veku šancu stať sa malým profesorom.

Rising to the challenge

Postaviť sa výzvam

Natasha Spink prevádzkuje fanšízový projekt Malí profesori v mestách St Albans a Harpenden. Jej spoločnosť je relatívne mladá a potrebovala si rýchlo vybudovať meno. Preto sa rozhodla nájsť tlačiareň, ktorá by si dokázala poradiť s nárokmi jej franšízy a zároveň zvládla tlač najrôznejších materiálov, ktoré deťom na svojich kurzoch ponúka.

Riešenie Canon

Dôsledný internetový prieskum Natashu presvedčil, že tlačiareň Canon MegaTank spĺňa všetky požiadavky, a odvtedy svoju voľbu neoľutovala.

„TÁTO TLAČIAREŇ MI UMOŽŇUJE DEŤOM KAŽDÝ TÝŽDEŇ V RÁMCI EXPERIMENTOV PONÚKNUŤ MNOŽSTVO ROZLIČNÝCH AKTIVÍT.“

Quote image

„Potrebujeme tlačiť širokú paletu rôznych šablón a nálepiek, ako aj najrôznejšie karty. Tlačiarne Canon série PIXMA G zatiaľ zvládli tlačiť na všetko, čo sme do podávača médií vložili,“ nadšene rozpráva Natasha.

Integrované, jednoducho doplniteľné zásobníky MegaTank s vysokou výťažnosťou schopné veľkoobjemovej tlače pri znížených nákladoch boli v našom prípade zásadným elementom a mimoriadne sa osvedčili.

The Canon PIXMA G Series manages to print on everything


Na týchto zásobníkoch je skvelé, že vďaka líniám označujúcim objem presne vidím, koľko atramentu v nich ešte zostáva. Jednodznačne mi to ušetrilo množstvo peňazí, pretože pri svojej starej tlačiarni som minula naozaj množstvo atramentových kaziet.

Obrovským plusom sú aj bezdrôtové funkcie. Tlačiareň MegaTank pomohla Natashi dohliadať na deti v jednej miestnosti a zároveň z počítača posielať materiál na tlač v druhej miestnosti s istotou, že všetko bude včas pripravené.

Na konci každej hodiny dostanú deti certifikáty ako pamiatku na všetky nové veci, ktoré sa naučili. Spoľahlivá a kvalitná tlač za pomoci technológie MegaTank je zárukou skvelého vzhľadu týchto certifikátov, ktoré sa stávajú cennou spomienkou.

„Veľmi ma teší, keď im môžem odovzdať niečo, na čo som sama hrdá. Sú naozaj kvalitne vytlačené a deti si ich môžu doma s hrdosťou vystaviť,“ vysvetľuje Natasha.

Jasná budúcnosť pre všetkých

Natasha si pre deti zo svojich kurzov predstavuje jasnú budúcnosť a verí, že kontakt s vedou v takom skorom veku môže byť iba prínosnou skúsenosťou. Rovnako pevne je presvedčená o úspechu svojej franšízy, ktorú plánuje rozšíriť do ďalších materských a základných škôl, a pritom ďalej rozvíjať spoločné hodiny detí s rodičmi.

Tlačiareň série Canon PIXMA G bude na tejto ceste dôležitým pomocníkom.

Súvisiace prípadové štúdie