lowlight

#mycanonlowlight

Krásne snímky sa dajú získať nielen od rána do večera, ale aj od súmraku do svitania. Slabé svetlo nemusí nutne znamenať, že vaša snaha vyjde nazmar. Podelíte sa s nami o magické okamihy vyfotené s pomocou techník low light? O ostré snímky plné detailov s nádychom tajomstva, ktoré sa ukrýva pod pláštikom noci?

© Lorenz Holder

Získanie kvalitnej snímky za slabých svetelných podmienok sa síce zo začiatku môže zdať ako veľká výzva, ale nebojte sa. Budeme vám na cestu svietiť našimi dobrými radami!

Ak chcete získať čo najostrejšiu snímku pri slabom osvetlení, musíte dbať na to, aby bol váš fotoaparát nastavený na krátku expozíciu a širokú clonu.

Ak sa nebojíte experimentovať, zvoľte dlhé expozičné zábery, ktoré krásne zvýraznia pohyb. Výsledkom budú nádherné hry svetiel.

Pokúste sa aj vy v rámci našej súťaže zachytiť jedinečné západy slnka a zábavu bujarých večierkov. Svoje low-light fotografie nahrajte na váš Instagram pod hashtagom #mycanonlowlight a označte @canonczsk. Dostanete možnosť vyhrať krásne ceny Canon!

Súťažiť môžete od 1.12. do 31.12. 2022. Naša porota v čele s fotografmi Canon vyberie po skončení súťaže 5 víťazných snímok, ktoré budú spĺňať kreatívne zadanie súťaže #mycanonlowlight.


Víťazi dostanú nasledujúce ceny:

  1. Canon PowerShot ZOOM
  2. Canon SELPHY CP1300
  3. Batoh HUSKY
  4. Bezdrôtový reproduktor v puzdre
  5. Bezdrôtový reproduktor v puzdre


Súťažte

Pravidlá súťaže

Objavte svetlo v temnote

Neodkladajte po západe slnka svoj fotoaparát. Tu nájdete návod, ako zachytiť živé a ostré obrázky, ktoré osvetľujú noc.

Odporúčané produkty na cesty

Načerpajte inšpiráciu, zaregistrujte sa hneď teraz

Nikdy si nenechajte ujsť najnovšie ponuky od spoločnosti Canon, rady a návody, novinky a pozvánky na udalosti vo vašom okolí.