no consumer

Podpora produktov pre zákazníkov

  Spätná väzba

  Prosím pomôžte nám zlepšiť náš servis tým, že na základe vašich skúseností zo stránkou podpory Canon vyplníte krátky dotazník.

  Rád sa zúčastním

  Nie, ďakujem

  Kontaktujte podporu

  Predtým, než nás kontaktujete, pozrite si najskôr oblasť podpory na našej webovej stránke kde nájdete ovládače k produktom, softvér, používateľské príručky, firmvér, často kladené otázky a ďalší užitočný obsah, ktorý vám môže pomôcť pri zodpovedaní vašej otázky.

  Žiadame koncových zákazníkov, aby sa nás v prípade pomoci s produktom alebo s otázkami obracali telefonicky alebo prostredníctvom e-mailového formulára nižšie.

  Zavolajte nám na telefónne číslo (+421) 250 102 612

  pondelok – piatok 08:00 – 20:00

  Výška poplatkov za hovory podľa miestnych sadzieb je závislá od vášho telefónneho paušálu a poskytovateľa služieb. Presnú výšku poplatkov zistíte u svojho poskytovateľa služieb.

  Ak nám chcete pomôcť, pripravte si nasledujúce informácie –

  Postupne vyplňte každú očíslovanú časť nižšie, pomôže nám to zhromaždiť čo najviac informácií.
  Polia označené symbolom * sú povinné.

  1. Váš produkt
  Kategória produktov: *
  Podkategória produktov: *
  Séria: *
  Model: *
  Sériové číslo produktu (Voliteľné):
  Tu zistíte spôsob na nájdenie sériového čísla.

  2. Váš systém
  Operačný systém (OS):*
  Ako určiť operačný systém
  Ako je váš produkt pripojený k počítaču?

  3. Váš problém
  Typ problému:*
  Uveďte chybový kód, ak je k dispozícii:

  Chybové kódy fotoaparátu EOS

  Chybové kódy PIXMA

  Uveďte čo najviac informácií o vašom probléme vrátane riešení na odstraňovanie problémov, ktoré ste už vykonali * Použite maximálne 4000 znakov.

  4. Vaše informácie
  Krstné meno *
  Priezvisko *
  E-mailová adresa *
  Potvrďte svoju e-mailovú adresu *
  Telefónne číslo (len čísla)

  Odoslaním tohto formuláru a poskytnutím informácií o e-maili súhlasíte so Zmluvnými podmienkami webovej stránky a súhlasíte s kontaktovaním zákazníckej podpory spoločnosti Canon prostredníctvom e-mailu. Ak s tým nesúhlasíte, použite možnosť Telefonická podpora.

  Upozorňujeme, že všetky informácie poskytnuté vo vyššie uvedenom formulári budú použité výhradne na vyriešenie vášho problému. Žiadne z osobných údajov vo formulári nebudú použité na obchodné účely ani na to, aby sme vás informovali o iných výrobkoch a službách, ktoré by vás mohli zaujímať.


  Dôležitá poznámka!

  Niektorí poskytovatelia internetových služieb môžu blokovať odpovedania s predpokladom, že predstavujú neželané správy. Aby ste zaručili, že obdržíte odpoveď na svoju otázku, odporúčame, aby ste pridali donotreply@support.canon-europe.com do svojho adresára.


  Je nám ľúto, že sa počas odosielania vyskytla chyba. Opätovne sa nám pokúste odoslať e-mail. Ak by ste sa stretli s rovnakou chybou, kontaktujte nás prostredníctvom telefonickej podpory.