How to print yourself a happy Halloween

HALLOWEENSKE VÝTVORY

Ako si vytlačiť veselý Halloween

Objavte strašidelne jednoduché možnosti výroby vlastných ozdôb, kostýmov a ďalších doplnkov na Halloween. Stačí vám na to kreatívny zápal, papier a tlačiareň PIXMA. Ak chcete zažiť jedinečný Halloween, jednoducho si vyberte výrobok, ktorý vás inšpiruje, stiahnite si šablónu, vytlačte ju na odporúčaný papier a postupujte podľa pokynov.

Vyzdobte si domácnosť na Halloween

Decorate your home for Halloween
Zábavné a strašidelné halloweenske ozdoby.

Šírte okolo seba desivú halloweensku atmosféru pomocou našich zábavných a jednoduchých nápadov, ako je transparent s nápisom Veselý Halloween, papierový lampión v tvare tekvice či halloweenske pohľadnice.

Get Inspired Halloween
Pridajte svoje obrázky a upravené verzie k výtvorom z aplikácie Creative Park.

Deti sa tiež zabavia pri výrobe vlastných halloweenskych tašiek ideálnych na sladké odmeny. Objavte množstvo ďalších tematických možností na vytlačenie pre celú rodinu na webovej lokalite alebo v aplikácii Creative Park*.

Vyrobte si halloweensky kostým (strašidelnú masku na tvár a tričko)

Get Inspired Halloween mask DYI
Je to jednoduchšie ako napočítať do troch…

Výroba vlastného domáceho kostýmu je zaručená zábava. Začnite maskou na tvár. Keď máte matný fotografický papier MP-101 alebo lesklý papier Plus II od spoločnosti Canon, stiahnite si šablónu masky na tvár v tvare tekvice – alebo pre tých odvážnejších Frankensteina či čarodejnice – a vytlačte ju. Vystrihnite ju vrátane otvorov na oči a pripevnite na boky gumičky – či už pomocou dierok, lepidla alebo lepiacej pásky.

Get Inspired Halloween CNT

Ste pripravení vystrašiť ostatných svojím tričkom? Stačí vám na to päť zábavných krokov. Vezmite si nažehľovacie fólie na tmavé textílie, vybraný dizajn, čierne tričko aspoň s 50 % obsahom bavlny a žehličku a postupujte podľa tohto návodu.

Vyrobte si halloweenske ozdoby na nechty

Creative Halloween nail stickers.
Kreatívne halloweenske nálepky na nechty.

Nebojte sa a tento Halloween obliecť inak a vychutnajte si vlnu obdivných reakcií, keď ľuďom oznámite, že ste si svoj kostým vyrobili sami. Ak máte tlačiareň série PIXMA TS8350 a obrázok alebo dizajn, ktorý sa vám páči, môžete si ľahko spraviť aj dekorácie na nechty.

Potrebujete na to len naše vytlačiteľné nálepky na nechty a aplikáciou Nail Sticker Creator for Canon pre systém Android alebo iOS. Tu si môžete vybrať niektorý z duchárskych dizajnov, prípadne si vytvoriť svoj vlastný, vytlačiť ho na nálepky a ozdobiť si nimi nechty.

Get Inspired Halloween CNT

Popusťte na Halloween uzdu svojej kreativite.

*Tlačiarne kompatibilné s aplikáciou Creative Park.

Súvisiace články
Print your party

TLAČ A ŠIKOVNÉ RUKY

Vytlačte si všetko potrebné na večierok

Vdýchnite svojim plánom na večierok život s aplikáciou Creative Park.

Tis the season to be creative - six things you can make yourself this Christmas using your printer

KREATÍVNE VÝTVORY Z TLAČIARNE

Predvianočný čas je dokonalý pre kreatívne projekty – pozrite si šesť nápadov, na ktoré môžete využiť tlačiareň.

Objavte svoju kreativitu a vyrobte si tohto roku vlastné vianočné darčeky, dekorácie a hry. Všetky šablóny si môžete zadarmo prevziať a vytlačiť.

Printer fun for everyone

KREATÍVNA TLAČ

Zábava na tlačiarni pre každého

Šesť spôsobov, ako môže tlačiareň PIXMA dodať energiu vašej domácnosti, vašim rodinným aktivitám a vašim zariadeniam.

Súvisiace produkty

Súvisiace produkty

Súvisiace produkty

Súvisiace články

„Nechajte sa inšpirovať“ je pre vás najdôležitejším zdrojom užitočných rád pri tvorbe fotografií, návodov pre kupujúcich a výstižných rozhovorov – všetko, čo potrebujete vedieť pri hľadaní toho najlepšieho fotoaparátu či tlačiarne, aby ste mohli vdýchnuť život svojmu najbližšiemu tvorivému nápadu.

Späť na všetky tipy a techniky