Bezdrôtová mobilná tlač a skenovanie

Aplikácia Easy-PhotoPrint pre zariadenia iPhone, iPad a iPod Touch

Canon Easy-PhotoPrint (Canon iEPP) je bezplatná aplikácia, ktorá vám umožňuje jednoducho tlačiť fotografie a skenovať zo zariadení iPhone, iPod touch alebo iPad na kompatibilných tlačiarňach PIXMA a SELPHY* prostredníctvom lokálnej bezdrôtovej siete (Wi-Fi).

Funkcie

• Automaticky nájde tlačiarne v sieti Wi-Fi

• Tlačte obrázky z vašich mobilných zariadení

• Skenujte priamo do zariadení iPhone, iPod touch alebo iPad (iba univerzálne tlačiarne PIXMA)

Použitie
Jednoducho prevezmite aplikáciu Canon iEPP do vášho mobilného zariadenia a spustite ju ťuknutím na ikonu Canon iEPP.

* Ak chcete získať informácie o kompatibilite, pozrite si technické parametre produktu

Aplikácia Easy-PhotoPrint vám umožňuje vybrať jednu alebo viac fotografií vo formáte JPEG a vytlačiť naraz až 20 kópií. Môžete si vybrať, či chcete tlačiť s okrajmi alebo či radšej použijete bezokrajovú tlač a jednoducho si môžete vybrať aj zo širokej ponuky veľkostí a typov papiera.

1. Prejdite na položku na [Photo Albums/Albumy fotografií].

2. Ťuknite na fotografie a pridajte ich do poradovníka tlačových úloh (viditeľného v pravom hornom rohu)

 

3. Prejdite do poradovníka tlačových úloh, potvrďte nastavenia a ťuknite na položku [Print/Tlačiť]. 4. Zobrazí sa stránka s informáciami o priebehu tlače.

Nasnímanie fotografie a tlač

Spustite fotoaparát priamo cez aplikáciu Canon iEPP a okamžite tlačte nasnímané fotografie.1. Prejdite na položku [Camera/Fotoaparát].  2. Nasnímajte fotografiu.

 

 

3. Prezrite si náhľad obrázka, ťuknite na položku [Use/Použiť], ak chcete tlačiť alebo [Retake/Opakovať záber], ak chcete znova snímať. 4. Potvrďte nastavenia a ťuknite na položku [Print/Tlačiť].

Skenujte dokumenty a fotografie (len univerzálne tlačiarne PIXMA)

Skenujte z kompatibilnej multifunkčnej tlačiarne Canon a ukladajte fotografie alebo dokumenty do zariadenia iPhone, iPod touch alebo iPad ako súbory PDF alebo JPEG.


1. Prejdite na položku [Scan Settings/Nastavenie skenovania].  2. Potvrďte nastavenia a vyberte položku [Scan/Skenovať].

 


3. Prezrite si výsledok skenovania a prejdite na ďalší krok. 4. Údaje môžete posielať e-mailom alebo ukladať ich vo formáte JPEG či PDF.

Skenované dokumenty alebo fotografie (súbory PDF alebo JPG) môžete posielať do tlače.

1. Prejdite na položku [Scanned Items/Skenované položky].  2. Vyberte dokument, ktorý chcete vytlačiť.

 

3. Ťuknite na položku [Print/Tlačiť]. 4. Zobrazí sa stránka s informáciami o priebehu tlače.

Ak chcete vytlačiť súbor PDF (ktorý nebol oskenovaný v aplikácii iEPP), najprv je potrebné zobraziť súbor v aplikácii na priehliadanie súborov PDF a potom ho poslať do aplikácie iEPP.


1. Zobrazte náhľad súboru PDF a vyberte položku [Print/Tlačiť].  2. Potvrďte nastavenia a ťuknite na položku [Print/Tlačiť]. Zobrazí sa stránka s informáciami o priebehu tlače

Aplikácia Easy-PhotoPrint pre zariadenie iPad

Aplikácia Canon iEPP pre zariadenie iPad má rovnaké funkcie ako v zariadeniach iPhone a iPod Touch, a okrem toho sú tlačidlá [Photo Albums/Albumy fotografií], [Scanned Items/Skenované položky], [Print Settings/Nastavenia tlače] a [Print/Tlačiť] viditeľné už na prvý pohľad. Navyše v zariadení iPad sa orientácia obrazovky automaticky otáča, čo uľahčuje používanie.