sports
alt text goes here

LIVE FOR THE STORY

Dych vyrážajúce športové výkony v netradičných lokáciách, nafotené špičkovou technikou. Zaznamenajte individuálne či skupinové športy vo všetkých možných podobách! Hľadajte pohyb vo vode, na piesku, na ihriskách či v tej najzapadnutejšej uličke vášho sídliska. Leto je plné pohybu, nájdite a zvečnite obratnosť, šikovnosť a zručnosť!

SÚŤAŽTE


Kto z koho

Tentoraz nás budú zaujímať športovci, ktorí dokážu neuveriteľné veci. Deti, kamaráti, profesionáli či len náhodní okološportujúci. Sústreďte sa na emócie, snímajte detailne celý priebeh jedinečných pohybov, hľadajte športové príbehy, ktorým jedna fotka nestačí. Vašou úlohou je pohrať sa s technikou a najmä vystihnúť ten pravý okamih, kľúčový moment a vrchol celej akcie. Nahrajte najlepšiu fotku na Instagram, označte #mycanonsport a @canonczsk a vyhrajte úžasné ceny Canon!

  1. Canon EOS 250D + 18 - 55 mm
  2. Canon SELPHY CP 1300
  3. Canon PIXMA TS6250
  4. Voucher do Canon Akademie
  5. Voucher do Canon Akademie

Príbehy

Vyhľadajte si rozhovory a inšpirujúce príbehy ľudí zapálených pre fotografovanie a naučte sa všetko o rôznych tvorivých žánroch.

Všetky príbehy

Photographer Richard Walch looks out over a coastline, taking a photo with his Canon camera.

Rady a techniky

S pomocou našich tipov a návodov získate základné zručnosti potrebné na fotografovanie, vyskúšate nové tvorivé techniky alebo zdokonalíte svoje výsledky.

Všetky rady a techniky

A man stands under a city centre bridge beside a road to take a photo with a Canon camera.

Najnovšie články

Zaregistrujte sa a dostávajte náš informačný leták

Získajte všetky najčerstvejšie novinky a informácie o produktoch

ZAREGISTRUJTE SA TERAZ