Canon EF 50mm f/1.4 USM

EF 50mm f/1.4 USM

Kompaktný vysoko výkonný štandardný objektív EF 50mm f/1.4 USM prináša vždy skvelý výkon pri každom druhu fotografie, a to vďaka rýchlosti maximálnej clony a systému rýchleho zaostrovania.

Výhody

  • Rýchla uzávierka f/1,4
  • Štandardné 46° zorné pole
  • USM motorček zaostrenia s nepretržitým manuálnym zaostrovaním
  • Najmenšia vzdialenosť zaostrenia 45 cm
  • Asférický prvok objektívu
  • Veľkosť filtra 58 mm

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon EF 50mm f/1.4 USM

Univerzálny, kompaktný dizajn štandardného objektívu


Gaussovská optika v spojení s dvoma prvkami vysoko refrakčných šošoviek pomáha fotografom zo všetkých oblastí snímať čisté zábery bez šumu, dokonca aj pri úplne otvorenej clone s hodnotou f/1,4. Objektív je ideálny na fotografovanie krajiny a cestovateľských zážitkov, ako aj portrétov a reportáží.

Ultrazvukové zaostrenie


Automatické zaostrenie je vďaka ultrazvukovému motoru neuveriteľne rýchle a takmer nehlučné. Vynikajúci pridržiavací moment zaručí presné dosiahnutie bodu zaostrenia bez prekmitávania. A čo viac, kompletné manuálne prepísanie umožní upraviť zaostrenie bez nutnosti opustiť režim AF.

Jemné rozostrenie pozadia


Prakticky kruhová membrána clony dodáva nezaostreným častiam záberov jemnejší, rovnorodejší dojem. Ostré objekty v popredí vyniknú na jemnom rozostrenom pozadí.

Vrstva Super Spectra


Vrstvy Super Spectra zabezpečujú presné vyváženie farieb a zdôrazňujú kontrast. Zároveň znižujú oslnivý jas a zdvojenie – častý problém spôsobený odrazom svetla od senzora fotoaparátu.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon EF 50mm f/1.4 USM, jeho funkciách a možnostiach využitia.

Galéria ukážok

Zobraziť Galériu

Related Products