Canon EF-S 10-22mm f/3.5-4.5 USM

EF-S 10-22mm f/3.5-4.5 USM

Objektív s extrémne širokouhlou transfokáciou s možnosťami dynamického expresívneho prednesu pre fotoaparáty EOS s namontovaným bleskom EF-S; výnimočne malý a ľahký pre maximálnu mobilitu.

Výhody

  • Výnimočne širokouhlá transfokácia pre všetky jednotky s namontovaným bleskom EF-S
  • Vynikajúca kvalita obrazu
  • Ľahký a kompaktný
  • Zaostrovacia vzdialenosť len 24 cm.
  • Rýchly, takmer bezhlučný USM AF
  • Vrstvy Super Spectra
  • Kruhová clona
  • Voliteľná exkluzívna clona objektívu

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon EF-S 10-22mm f/3.5-4.5 USM

Super širokouhlý objektív pre snímače veľkosti APS-C


Vďaka efektívnemu rozsahu ohniskovej vzdialenosti približne 16 – 35 mm vo formáte 35 mm je model EF-S 10-22mm f/3.5-4.5 USM výnimočným objektívom s vynikajúcou kvalitou obrazu, ktorý privedie vaše fotografie do nových dimenzií a oblastí dramatického vyjadrenia.

Za hranicami ľudského vnímania


Extrémne širokouhlá transfokácia vám poskytuje nielen slobodu dosiahnuť, čo si zaumienite, jediným záberom, ale aj dramaticky mení perspektívu, čím umožňuje dynamický výraz. Objektív vám umožňuje sa dostať do úplnej blízkosti objektov za súčasného zvýraznenia rozdielu veľkostí medzi blízkym objektom a pozadím. Kreatívni fotografi môžu tento fenomén použiť na dosiahnutie dokonalého oddelenia medzi pozadím a objektom pre silný dojem prítomnosti alebo efektu posunu zaostrenia, kedy je všetko z popredia i pozadia presne zaostrené.

Malý, ľahký a poruke


Model EF-S 10-22mm f/3.5-4.5 USM, ktorý je vzhľadom na svoju ohniskovú vzdialenosť neobyčajne ľahký a kompaktný, má taktiež neuveriteľne nízku minimálnu vzdialenosť zaostrenia v hodnote len 24 cm.

Rýchle zaostrenie


USM kruhového typu pracuje v súčinnosti s fotoaparátom na zabezpečenie super-rýchleho precízneho automatického zaostrovania a predvídaného sledovania s manuálnym nahradením dostupným kedykoľvek.

Navrhnutý pre digitál


Tento objektív navrhnutý špeciálne pre digitálne fotografovanie má špeciálne tvarované prvky objektívu a povlaky Super Spectra na potlačenie efektu duchov a oslnenia, ktoré môžu byť spôsobené odrazmi zo snímača fotoaparátu. Exkluzívna voliteľná clona objektívu môže ďalej znižovať pravdepodobnosť výskytu efektu oslnenia.

Rozmazanie pozadia


Kruhová clona poskytuje príjemné rozmazanie pozadia pri fotografovaní so širokou clonou, čo je ideálne na vytváranie dojmu hĺbky a na dosiahnutie toho, aby váš objekt alebo model vystúpil do popredia.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon EF-S 10-22mm f/3.5-4.5 USM, jeho funkciách a možnostiach využitia.

EF-S 10-22mm f/3.5-4.5 USM Hodnotenia a recenzie

Galéria ukážok

Zobraziť Galériu

Môžeme vám pomôcť s výberom objektívu?

Náš vyhľadávač objektívov vás prevedie celým sortimentom a pomôže vám pri hľadaní toho pravého objektívu pre vás a váš fotoaparát EOS.

Širokouhlé objektívy

Rozšírte si zorné pole a zmestite do záberu viac pomocou našich širokouhlých objektívov.