CINEMA RAW LIGHT

Rozsiahle profesionálne formáty a nástroje zaznamenávania

Vyberte si zo širokej ponuky formátov záznamov vrátane troch možností Cinema RAW Light, ako aj formátov XF-AVC a MP4. Zachyťte rozšírený dynamický rozsah pomocou záznamov Canon Log 3, PQ a HLG pri použití profesionálnych nástrojov, ako napríklad Waveform Monitor a False Colour.
EOS R5 C

Univerzálne interné formáty záznamu

Fotoaparát EOS R5 C obsahuje funkciu 12-bitového interného nahrávania videozáznamov vo formáte Cinema RAW Light až 2,6 GB/s. Model EOS R5 C má k dispozícii tri možnosti nastavenia Cinema RAW Light: LT (Light (Mierne)), ST (Standard (Štandardné)) a HQ (High Quality (Vo vysokej kvalite)), ktoré poskytujú väčšiu flexibilitu pracovného toku pre vaše potreby produkcie.

K dispozícii je aj množstvo ďalších profesionálnych možností nahrávania, vrátane 10-bitových formátov 4:2:2, ako sú spoľahlivé XF-AVC od spoločnosti Canon v štandarde ALL-I alebo Long GOP do 810 Mb/s, HEVC MP4 až do 540 Mb/s a 8-bitové 4:2:0 H.264 MP4 až 150 Mb/s.

Okrem toho sú k dispozícii možnosti orezať snímač z formátov 8K Full Frame na 5,9K Super 35 mm a 3K Super 16 mm pre kompatibilné optické objektívy a znížené rýchlosti prenosu údajov.

EOS R5 C

Výnimočný dynamický rozsah

Fotoaparát EOS R5 C má k dispozícii interné formáty záznamu PQ a HLG a tiež Canon Log 3 na dosiahnutie výnimočného dynamického rozsahu, pričom sa zachovajú detaily v tieni aj na svetle. PQ aj HLG poskytujú obsah vo formátoch pripravených pre HDR, pre film a televíziu, vo farebnom priestore BT.2020, zatiaľ čo Canon Log 3 poskytuje kreatívnu flexibilitu na hodnotenie záznamu v postprodukcii.

EOS R5 C

Dve mediálne karty a simultánne nahrávanie

Dva sloty na mediálne karty (1x CFExpress typ B / 1x UHS-II SD) ponúkajú dômyselné možnosti simultánneho nahrávania, pri ktorých je možné na každú kartu nahrať rôzne formáty, rozlíšenia a bitové hĺbky, čím podporujú rôzne profesionálne pracovné postupy. K dispozícii sú aj tradičné 4:2:0 8-bitové proxy a reléové/dvojslotové zaznamenávanie.

EOS R5 C

Externý záznam 8K RAW cez HDMI

EOS R5 C je schopný prenášať RAW cez HDMI do kompatibilných záznamových zariadení Atomos, ako je NINJA V+ na 10-bitový záznam 8K ProRes RAW do 30 snímok/s. Proxy XF-AVC sa tiež môžu súčasne zaznamenať na kartu SD pre efektívnosť postprodukčných pracovných postupov.

EOS R5 C

Profesionálne filmárske nástroje

Model EOS R5 C disponuje širokou škálou profesionálnych filmárskych nástrojov, ako je napríklad monitor priebehu signálu Waveform Monitor na analýzu jasu obrazu zľava doprava a nástroj False Colour na vizuálne znázornenie expozície na základe farebnej škály. Medzi ďalšie funkcie patrí nahrávanie skutočnou rýchlosťou filmovej kamery 24p DCI, 180-stupňový uhol uzávierky, podpora Look File na importovanie 3D LUT a vstup/výstup časového kódu.

ZAREGISTRUJTE SA TERAZ

Zaregistrujte svoj záujem o Canon EOS R5 C

Buďte prvý, kto dostane najnovšie informácie o EOS R5 C, ponuky, tipy a návody, najčerstvejšie novinky a pozvánky na udalosti vo vašom okolí od spoločnosti Canon.