AUTOMATICKÉ ZAOSTROVANIE NA OČI V REÁLNOM ČASE

Rýchle, presné a spoľahlivé zaostrovanie

Vyskúšajte prelomovú technológiu Dual Pixel CMOS AF od spoločnosti Canon. Dosiahnite presné sledovanie zaostrenia pomocou funkcií Eye AF a EOS iTR AF X, aj keď sa objekt pozerá mimo kameru. Inovatívny sprievodca zaostrením s funkciou Dual Pixel pomáha filmárom aj pri manuálnom zaostrovaní, aby dosiahli ostrý obraz.
EOS R5 C

Rozšírené automatické zaostrovanie a rozpoznávanie objektov

Technológia Dual Pixel CMOS AF od spoločnosti Canon je v tomto odvetví známa ako systém, na ktorý sa môžu spoľahnúť profesionálni filmári a fotografi. EOS R5 C zdedil zdokonalenú verziu tohto systému, ktorá obsahuje funkcie Eye AF a EOS iTR AF X. Táto technológia využíva pokročilý algoritmus hĺbkového učenia, ktorý presne rozpoznáva tváre, a to aj vtedy, keď je viditeľné iba jedno oko, a sleduje objekt aj vtedy, keď sa pozerá mimo fotoaparátu.

Profesionálne nastavenie automatického zaostrenia

Model EOS R5 C ponúka rovnaké exkluzívne nastavenia automatického zaostrovania ako fotoaparáty Cinema EOS, napríklad Face Only a Face Priority, aby sa zabezpečilo, že fotoaparát bude reagovať na zmeny v scéne tak, ako má. Jemné nastavenia rýchlosti a odozvy automatického zaostrovania možno tiež vykonať na dosiahnutie pomalého filmového zaostrovania, či okamžitého automatického zaostrenia pri rýchlej akcii.

EOS R5 C

Sprievodca zaostrením s funkciou Dual Pixel

Systém Dual Pixel CMOS AF od spoločnosti Canon možno využiť aj vtedy, keď operátor fotoaparátu používa manuálne zaostrenie. Sprievodca zaostrením je presný a inovatívny nástroj, ktorý vizuálne informuje operátora, či je objektu zameraný dopredu alebo dozadu. Keď sa vizuálna pomôcka sprievodcu zaostrením na displeji LCD alebo v hľadáčiku zmení na zelenú, dosiahlo sa ostré manuálne zaostrenie.

ZAREGISTRUJTE SA TERAZ

Zaregistrujte svoj záujem o Canon EOS R5 C

Buďte prvý, kto dostane najnovšie informácie o EOS R5 C, ponuky, tipy a návody, najčerstvejšie novinky a pozvánky na udalosti vo vašom okolí od spoločnosti Canon.