Canon EF 75-300mm f/4-5.6 III USM

EF 75-300mm f/4-5.6 III USM

EF 75-300mm f/4-5.6 III USM je jedným z najmenších a najľahších telefotografických transfokačných objektívov vo svojej triede a je ideálny pre fotografov, ktorí pracujú s obmedzeným rozpočtom. Skvelý pre športy, prírodu a portréty.

Výhody

  • Cenovo prijateľný telefotografický zoomový objektív
  • USM motorček automatického zaostrovania
  • Vrstvy Super Spectra
  • Dizajn s nízkou hmotnosťou
  • Veľkosť filtra 58 mm
  • Najmenšia vzdialenosť zaostrenia 1,5m

Detailnosť

Pozrite sa bližšie na produkt Canon EF 75-300mm f/4-5.6 III USM

Ľahké telefotografické priblíženie vďaka systému USM


Najľahší teleskopický objektív vo svojej triede so 4x transfokáciou. Ideálny pre fotografovanie športov, portrétov, voľnej prírody a podobne. Telefotografický efekt objektívu komprimuje perspektívu a obmedzuje hĺbku ostrosti, čim efektívne rozostruje pozadie. Pri ohniskovej vzdialenosti 300 mm je možné vyplniť snímku pohľadnicou vo vzdialenosti 1,5 metra.

Plne elektronická objímka objektívu


Integrovaný motorček pre AF prináša rýchly výkon automatického zaostrovania. Elektromagnetická membrána objektívu zabezpečuje neskutočne presnú kontrolu nastavenia polohy clony.

Vrstva Super Spectra


Vrstvy Super Spectra zabezpečujú presné vyváženie farieb a zdôrazňujú kontrast. Zároveň znižujú oslnivý jas a zdvojenie – častý problém spôsobený odrazom svetla od senzora fotoaparátu.

Ultrazvukové zaostrenie


Automatické zaostrenie je vďaka ultrazvukovému motoru neuveriteľne rýchle a takmer nehlučné. Vynikajúci pridržiavací moment zaručí presné dosiahnutie bodu zaostrenia bez prekmitávania.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon EF 75-300mm f/4-5.6 III USM, jeho funkciách a možnostiach využitia.

EF 75-300mm f/4-5.6 III USM Hodnotenia a recenzie

Galéria ukážok

Zobraziť Galériu

Môžeme vám pomôcť s výberom objektívu?

Náš vyhľadávač objektívov vás prevedie celým sortimentom a pomôže vám pri hľadaní toho pravého objektívu pre vás a váš fotoaparát EOS.