EOS 1300D Lifestyle-

Canon Photo Companion

Naučte sa nové techniky fotografovania a využívajte svoj nový fotoaparát naplno.

Vydajte sa na cestu

Aplikácia Sprievodca fotografovaním nahrádza aktuálne aplikácie Sprievodca a je určená na rozšírenie vašich vedomostí o fotografovaní tým, že umožňuje prístup k článkom a návodom určeným presne pre vás. Prevezmite si ju hneď, zaregistrujte sa u spoločnosti Canon a nasnímajte ten dokonalý záber.

Čo je aplikácia Sprievodca fotografovaním?

Vydajte sa na cestu fotografovania – najprv sa naučte ovládať expozíciu a postupným učením sa dostaňte až k radám a technikám pre profesionálov.

Prispôsobený profil

Po prevzatí iba vyberte svoj fotoaparát a spôsob, akým fotografujete a my vyberieme články a videá presne pre vás. Prejdite si cvičenia a tipy a odomykajte nové a pokročilejšie, až kým sa nedostanete na najvyššiu úroveň.

Na stránke profilu môžete sledovať svoj postup a meniť svoje preferencie.

Mobile

Nechajte sa inšpirovať

Vydajte sa na výlet s našimi sprievodcami mestami a fotografujte mestá ako Londýn alebo Amsterdam spôsobom, aký ste nikdy nevideli.

Zistite, ako Canon Ambassador a Canon Explorer fotografi prerazili vo svete fotografie, pozrite si, čo iní používatelia Canon nahrali do našej Galérie, inšpirujte sa a skúšajte nové veci.
snímku vytvoril: Brent Stirton, Canon Ambassador

Brent Stirton, Canon Ambassador

Techniky fotografovania

Prečítajte si naše tipy o kompozícii, aby váš objekt vynikol a vďaka našim video návodom vytvárajte pôsobivé časozberné záznamy.

Mobile Photography Techniques
Compatibility

Kompatibilita

Táto aplikácia je momentálne kompatibilná iba s fotoaparátmi 80D, 1300D, 1200D, 100D, 750D, 760D, 7D Mark II, 700D, M3, M5, M6 a M10, čoskoro však pridáme ďalšie zariadenia.

Vydajte sa na cestu

Aplikácia Sprievodca fotografovaním nahrádza aktuálne aplikácie Sprievodca a je určená na rozšírenie vašich vedomostí o fotoaparátoch tým, že umožňuje prístup k článkom a návodom určeným presne pre vás. Prevezmite si ju hneď a nasnímajte ten dokonalý záber.