Canon_Photo_Companion_App_Sunset_Family
alt text goes here


CANON

PHOTO COMPANION

Váš osobný sprievodca pri rozprávaní príbehov.

Prevziať v systéme iOS

Prevziať v systéme Android

Vydajte sa na cestu

Naša aplikácia Photo Companion ponúka prispôsobený obsah, podnety a inšpirácie, ktoré vás budú viesť na vašej ceste pri fotografovaní. Je to dokonalý spoločník každého rozprávača vizuálnych príbehov.

Vyskúšajte si personalizované cvičenia, návody a rady

Pomocou cvičení, návodov a rád prispôsobených modelu fotoaparátu, úrovni zručností a záujmom sa dozviete, ako vytvárať fotografie, na ktoré budete hrdí – a vdýchnuť príbehom život.

Tutorials_Tips_Lady

Zlepšujte sa

Či už ste nováčik, alebo skúsený fotograf, vždy sa je čo učiť. Zlepšujte sa a odomykajte nové, pokročilé cvičenia a rady, vďaka ktorým bude vaše vzdelávanie ešte vzrušujúcejšie.

Track your progress as you improve

Učte sa za pochodu, nech už ste kdekoľvek

Vďaka ideálne veľkému, ľahko použiteľnému obsahu a videám prístupným aj počas vášho presunu máte túto aplikáciu vždy poruke, aby vám v prípade núdze poskytla potrebnú pomoc. Akoby ste pri fotografovaní mali svojho vlastného asistenta.

Learn on the go, wherever you are

Inšpirujte sa novými nápadmi a výzvami

Nový obsah, podnety a nápady sa budú pravidelne pridávať, aby pomohli podnietiť iskru vašej tvorivosti. Rovnako sa budete učiť a získavať inšpirácie od profesionálov a fotografov, ako ste vy – takže si rozšírite svoje obzory.

Be inspired by new ideas and challenges

Spoznajte svoj fotoaparát a dajte svojej kreativite krídla

Aplikácia obsahuje na mieru upravený obsah a videá pre všetky najnovšie modely fotoaparátov Canon EOS*, preto sa dozviete viac o svojom fotoaparáte, zistíte, ako ho používať a skutočne popustiť uzdu svojmu tvorivému potenciálu.

*Ďalej nájdete informácie o kompatibilite.

Unleash your creativity with your camera know-how

Kompatibilita aplikácie Photo Companion

Táto aplikácia je momentálne súčasťou zákazkového obsahu pre fotoaparáty EOS 4000D, EOS 2000D, EOS 1200D, EOS 1300D, EOS 100D, EOS 200D, EOS 700D, EOS 750D, EOS 760D, EOS 800D, EOS 5D Mark IV, EOS 77D, EOS 80D, EOS 6D Mark II, EOS 7D Mark II, EOS M100, EOS M50, EOS M10, EOS M3, EOS M5 a EOS M6.

Ak máte starší model fotoaparátu, jej obsah sa prispôsobí – preto môžete aplikáciu používať aj naďalej.

Jazyky

Dostupné v arabčine, češtine, dánčine, holandčine, angličtine, fínčine, francúzštine, nemčine, maďarčine, taliančine, nórčine, poľštine, portugalčine, ruštine, slovenčine, španielčine, švédčine a turečtine.

Stories are all around us

Príbehy sú všade okolo nás

Sledujte Holly pri zachytávaní záberov milovaných miest prostredníctvom ľudí, ktorých stretáva – a odhaľte jej príbeh.

Pozrieť video

Príbehy rozpovedané vaším spôsobom

Odovzdávajte svoje fotografie a videá zo všetkých zariadení a spravuje všetky fotografie na jednom mieste.