Canon Camera

Kompaktné digitálne modely

Canon Fotoaparát PowerShot ZOOM (čierny) so zdokonaleným firmvérom

Pozrite sa bližšie s týmto ergonomicky tvarovaným kompaktným telefotografickým monokulárnym fotoaparátom v čiernom prevedení. Disponuje rýchlym 3-krokovým zoomom, ktorý je ideálny na diskrétne vyhľadávanie a sledovanie so snímačom s rozlíšením 12 MP, a vďaka vylepšenému firmvéru poskytuje dátumovú a časovú pečiatku, vyšší rozsah ISO a predĺženú dobu nahrávania.

Predstavujeme model Canon PowerShot ZOOM Black s vylepšeným firmvérom

Vylepšený firmvér ponúka okrem funkcií fotoaparátu PowerShot ZOOM black* tieto tri funkcie: vyšší rozsah ISO, predĺžené nahrávanie videozáznamu a snímky s dátumovou a časovou pečiatkou.

Vyšší rozsah ISO

Vzhľadom na osobitné potreby pri monitorovaní sa ISO zvýšilo z hodnoty ISO 3200 na ISO 12800, čím sa zvýšila citlivosť v slabo osvetlených podmienkach. Táto mimoriadna citlivosť znamená, že objekty možno ľahšie identifikovať aj v tmavších situáciách.5

Predĺžené nahrávanie videozáznamu

Na rozdiel od obmedzenej dĺžky nahrávania 9 min 59 s pri štandardnom modeli PowerShot ZOOM disponuje tento model vylepšenou dĺžkou nahrávania, keďže sníma nepretržité video v rozlíšení Full HD až 29 min 59 s. Zabudovaná batéria ponúka až 60 minút doby nahrávania, vďaka čomu je zariadenie ideálne na získavanie dôkazov.6

Dátumová a časová pečiatka

Pre tento model je jedinečná možnosť časového označenia fotografie, ktoré môže pomôcť zdokumentovať udalosti pri získavaní dôkazov, čo je ideálne pre záchranné a uniformované služby.

Malý, výkonný, vreckový

Tento špeciálny model PowerShot ZOOM je matne čierny, a preto vhodný pre záchranné a uniformované služby, či vládnych používateľov. Vďaka špeciálnej aktualizácii firmvéru ponúka množstvo nových funkcií, ktoré nenájdete na spotrebiteľskom modeli.

Vreckový model z radu PowerShot, s ktorým sa dostanete vždy bližšie

Toto prenosné digitálne monokulárne zariadenie ponúka diskrétne bezpečnostné monitorovanie a sledovanie vďaka vynikajúcej ergonómii a matnej čiernej povrchovej úprave s nabíjaním USB-C2 pre maximálnu všestrannosť.

Výkonnejší pre konkrétne potreby

Nahrávajte záznamy vo Full HD až do 29 min 59 s6 alebo snímajte fotografie s rozlíšením 12 MP a dátumovou pečiatkou3. Vďaka vysokej citlivosti ISO5 môžete dosiahnuť dobré výsledky dokonca aj pri slabom osvetlení.

CANON PowerShot ZOOM Black

Intuitívne ovládanie s dobrým dosahom

S plne automatickým ovládaním a základnými nastaveniami ponúka tento fotoaparát 3-krokový zoom vrátane optickej ohniskovej vzdialenosti 100 mm a 400 mm1 a digitálnej ohniskovej vzdialenosti 800 mm, aby ste sa k objektu bez problémov dostali bližšie.

CANON PowerShot ZOOM Black

Jasný a stály obraz

Snímajte s absolútnou istotou vďaka zosilnenému 4-osovému optickému stabilizátoru obrazu a pozrite si presne to, čo snímate, prostredníctvom jasného a ostrého elektronického hľadáčika s rozlíšením 2,36 MP

Pripojte, ovládajte, vytvárajte

Aplikácia Canon Camera Connect vám umožní snímať na diaľku pomocou pripojenia Wi-Fi. Pomocou pripojenia Bluetooth®4 k inteligentnému zariadeniu môžete snímky taktiež označiť geografickými značkami.

Pozrite sa bližšie. A ešte bližšie.

Zo 100 mm na 400 mm a potom ešte ďalej.

Technické parametre

 • Notification Imagee

  Vysoká citlivosť ISO5

  Snímajte a sledujte aj pri skutočne slabom osvetlení

 • Notification Imagee

  Dátumová a časová pečiatka

  Zaznamenávajte dôkazy s dátumovou a časovou pečiatkou3

 • Notification Imagee

  3-krokový zoom

  Rýchle prepínanie medzi 100 mm, 400 mm, 800 mm1 ohniskovými vzdialenosťami

 • Notification Imagee

  12-megapixelový snímač

  Zaznamenávajte podrobné fotografie

 • Notification Imagee

  Videozáznamy v rozlíšení Full HD

  Zaznamenávajte vysokokvalitné videozáznamy s frekvenciou 30p/25p/24p

 • Notification Imagee

  USB-C

  Rýchle a pohodlné nabíjanie2

 • Notification Imagee

  Elektronický hľadáčik

  Prezerajte, snímajte a meňte nastavenia pomocou jasného elektronického hľadáčika s rozlíšením 2,36 MP

 • Notification Imagee

  Optická 4-osová stabilizácia obrazu

  Snímajte a pozerajte sa s fotoaparátom v ruke s menšou mierou únavy

 • Notification Imagee

  Diaľkové ovládanie

  Ovládanie pomocou aplikácie Canon Camera Connect na diskrétne snímanie

 • Notification Imagee

  Rýchle sériové snímanie

  Zachytávajte dynamické scény pri frekvencii až 10 sn./s.

Chcete, aby vás kontaktoval zástupca spoločnosti Canon?

Požiadajte o ďalšie informácie kliknutím na tlačidlo, aby vás kontaktoval produktový špecialista zo spoločnosti Canon
CANON PowerShot ZOOM Black

Obsah balenia

 • Fotoaparát PowerShot ZOOM Black so zdokonaleným firmvérom

 • Prepojovací kábel IFC-100U

 • Remienok na zápästie WS-800

 • Súprava používateľských príručiek

Canon Fotoaparát PowerShot ZOOM (čierny) so zdokonaleným firmvérom
Hodnotenia a recenzie

Príslušenstvo

Spoločnosť Canon odporúča toto príslušenstvo od iných výrobcov, aby pomohlo chrániť a vylepšiť váš zážitok z používania modelu PowerShot ZOOM. Vyplňte nasledujúci krátky formulár a požiadajte o to, aby vás kontaktoval produktový špecialista zo spoločnosti Canon

Súvisiace produkty

Kliknutím na odkazy nižšie sa dozviete viac o sortimente ďalekohľadov Canon, ktoré ponúkajú vynikajúcu optickú kvalitu a stabilizáciu obrazu pre perfektne stabilný obraz.

 • PowerShot ZOOM

  PowerShot ZOOM

  V prípade záujmu o fotoaparát PowerShot ZOOM Black bez vylepšeného firmvéru si pozrite nižšie uvedené podrobné informácie.
 • Canon Camera

  MORSKÉ ĎALEKOHĽADY

  Ideálne na jachting a iné použitie v prostredí so sladkou alebo morskou vodou. Tieto ďalekohľady zaisťujú pohodlné sledovanie aj v búrlivejších vodách.

  • Na výber 10- až 18-násobné zväčšenie
  • Optický stabilizátor obrazu na stabilné pozorovanie
  • Odolnosť voči poveternostným a iným vplyvom
 • Canon Camera

  ĎALEKOHĽADY NA SLEDOVANIE DIVÁCKYCH ŠPORTOV

  Naše kompaktné a prenosné ďalekohľady na preteky prinášajú pohodlné priblíženie. Optický stabilizátor obrazu ponúka mimoriadne stabilné pohľady pri držaní v rukách a široké zorné pole uľahčuje sledovanie trate alebo oblohy a rýchlo sa pohybujúcich cieľov.

  • Na výber 8- až 12-násobné zväčšenie
  • Optický stabilizátor obrazu na stabilné pozorovanie
  • Kompaktný a ľahký
 • Canon Camera

  ĎALEKOHĽADY NA POZOROVANIE HVIEZD

  Naše ďalekohľady na pozorovanie hviezd majú väčšie šošovky objektívu, aby do nich v noci preniklo viac svetla, a vyššie zväčšenia, aby ste dovideli ďalej. Stabilizátor obrazu stabilizuje obraz pri pozorovaní hviezd s držaním v rukách, alebo môžete ďalekohľad jednoducho pripojiť k statívu.

  • Na výber 10- až 18-násobné zväčšenie
  • Optický stabilizátor obrazu na stabilné pozorovanie
  • Pohodlné držanie
  1. Zväčšenie je 1,2x/4,8x/9,6x pri 100/400/800 mm, uvedené ohniskové vzdialenosti predstavujú 35 mm ekvivalenty a 800 mm je 2x digitálny zoom 400 mm optickej ohniskovej vzdialenosti.
  2. Fotoaparát sa dodáva bez nabíjačky. Minimálnou požiadavkou na nabíjanie je napájací zdroj typu USB PD, ktorý poskytuje minimálne 5 V a 1,5 A, s výstupom USB typu C, a použitie dodaného kábla USB typu C na typ C.
  3. Dátumová pečiatka len pre fotografie.
  4. Vybavené nízkoenergetickou technológiou Bluetooth®. Slovo a logá Bluetooth® sú registrované ochranné známky spoločnosti Bluetooth SIG, Inc. a akékoľvek použitie týchto značiek spoločnosťou Canon Europe Ltd. je licencované. Ostatné ochranné známky a obchodné názvy patria príslušným vlastníkom. Wi-Fi® je registrovaná ochranná známka združenia Wi-Fi Alliance. Slovo, známka a logá Bluetooth® sú registrované ochranné známky spoločnosti Bluetooth SIG, Inc. a akékoľvek použitie týchto označení spoločnosťou Canon Inc. je licencované. Ostatné ochranné známky a obchodné názvy patria príslušným vlastníkom.
  5. V porovnaní so štandardným rozsahom citlivosti ISO 100 – 3200 bude obraz pri použití fotoaparátu vo vysokom rozsahu ISO 6400 – 12800 vykazovať určitý šum (drsnosť, bod lesku, pruhy atď.) a nerovnomernosť farieb. Výkon automatického zaostrenia pri slabom osvetlení (pri používaní rozsahu ISO 6400 – 12800) je rovnaká ako pri štandardnom rozsahu ISO 100 – 3200.
  6. Maximálny čas nahrávania videa je dlhší, ale niekedy závisí od prostredia/situácie pri snímaní. Nahrávanie sa môže zastaviť skôr, ako sa dosiahne čas 29:59. Neexistuje žiadna záruka, že zakaždým budete môcť nahrávať až do maximálneho času nahrávania videa.