PIXMA Wireless Printing and App Compatibility

PIXMA Wireless Printing a kompatibilita s touto aplikáciou

Skontrolujte kompatibilitu tlačiarne PIXMA s rôznymi aplikáciami a dostupnými možnosťami bezdrôtovej tlače.

Na tejto stránke sa dočítate o rôznych možnostiach bezdrôtovej tlače a aplikáciách, ktoré sú k dispozícii pri používaní tlačiarne PIXMA. Pre každú možnosť bezdrôtovej tlače nájdete krátke vysvetlenie dostupných funkcií a zoznam kompatibilných tlačiarní PIXMA.

Upozorňujeme, že ak váš model tlačiarne PIXMA nie je uvedený v tomto zozname, nie je kompatibilný s danou aplikáciou alebo možnosťou tlače.

Pomocou nižšie uvedených kariet zobrazíte jednotlivé dostupné možnosti bezdrôtovej tlače.

Bezdrôtové pripojenie

Kompatibilná bezdrôtová tlačiareň PIXMA vám umožňuje tlačiť z prostredia PC, tabletu alebo mobilného zariadenia bez nevyhnutnosti pripájať akékoľvek káble. Pozrite si zoznam tlačiarní PIXMA, ktoré ponúkajú bezdrôtové pripojenie k sieti.Upozorňujeme, že ak váš model tlačiarne PIXMA nie je uvedený v tomto zozname, nepodporuje bezdrôtové pripojenie.

Pokyny na pripojenie tlačiarne PIXMA k bezdrôtovej sieti nájdete v našich inštalačných príručkách pre bezdrôtové pripojenie zariadení PIXMA. Viac informácií nájdete aj na našej stránke s najčastejšie kladenými otázkami po výbere vášho zariadenia zo zoznamu vyššie. Ak sa vaše zariadenie nenachádza v zozname, navštívte našu stránku sortimentu PIXMA, kde nájdete celkovú ponuku tlačiarní PIXMA.


AirPrint™ a logo AirPrint sú ochranné známky spoločnosti Apple Inc.

Google Cloud Print™ je registrovaná ochranná známka spoločnosti Google Inc.

Späť na začiatok

Aplikácia Canon PRINT Inkjet/SELPHY

Canon PRINT Inkjet/SELPHY je bezplatná softvérová aplikácia, ktorá umožňuje zákazníkom používajúcim zariadenia iPad, iPhone alebo iPod Touch a inteligentné telefóny alebo tablety s operačným systémom Android využívať tlačové možnosti zariadení PIXMA, ako je napr. bezdrôtová tlač a skenovanie.

Túto aplikáciu môžete použiť aj s tlačiarňami pripojenými na cloud, čo vám umožní využívať prostredníctvom internetu tlačiareň na diaľku a tlačiť priamo z cloudových služieb.

Pozrite si zoznam tlačiarní PIXMA, ktoré sú kompatibilné s mobilnou aplikáciou Canon PRINT Inkjet/SELPHY.* Tlačiareň PIXMA PRO-1 je kompatibilná len v prípade, ak je k smerovaču pripojená ethernetovým káblom.

Upozorňujeme, že ak váš model tlačiarne PIXMA nie je uvedený v tomto zozname, nie je kompatibilný s aplikáciou PIXMA Printing Solutions.

Pomocou nižšie uvedených tlačidiel prevezmite aplikáciu a vyhľadajte aktuálnu verziu aplikácie a informácie o kompatibilite.


iPad, iPhone, iPod a iPod touch sú ochranné známky spoločnosti Apple Inc. registrované v Spojených štátoch a iných krajinách. AirPrint™ a logo AirPrint sú ochranné známky spoločnosti Apple Inc.

Android™ je registrovaná ochranná známka spoločnosti Google Inc. Google Cloud Print™ je registrovaná ochranná známka spoločnosti Google Inc.

Späť na začiatok

Apple AirPrint

Technológia AirPrint umožňuje okamžitú tlač fotografií, e-mailov, webových stránok a dokumentov zo zariadení iPad, iPhone a iPod touch bez toho, aby ste museli inštalovať ovládače či preberať softvér. Vaše zariadenie automaticky rozpozná tlačiareň s podporou rozhrania AirPrint vo vašej sieti Wi-Fi, a preto vám stačí zvoliť tlačiareň s rozhraním AirPrint a dať pokyn k tlači.

Zariadenie značky Apple a tlačiareň PIXMA, ktoré chcete použiť, musia byť pripojené k rovnakej bezdrôtovej sieti (nazývanej aj sieť WLAN). Ďalšie informácie o pripojení tlačiarne PIXMA nájdete v príručkách k nastaveniu bezdrôtového pripojenia tlačiarní PIXMA.

Pozrite si zoznam tlačiarní PIXMA kompatibilných s aplikáciou Apple AirPrint.Upozorňujeme, že ak váš model tlačiarne PIXMA nie je uvedený v tomto zozname, nie je kompatibilný s aplikáciou Apple AirPrint.

Bližšie informácie o technológii Apple AirPrint nájdete v používateľskej príručke k aplikácii Apple AirPrint. Viac informácií nájdete aj na našej stránke s najčastejšie kladenými otázkami po výbere vášho zariadenia zo zoznamu vyššie. Ak sa vaše zariadenie nenachádza v zozname, navštívte našu stránku sortimentu PIXMA, kde nájdete celkovú ponuku tlačiarní PIXMA.


iPad, iPhone, iPod a iPod touch sú ochranné známky spoločnosti Apple Inc. registrované v Spojených štátoch a iných krajinách. AirPrint™ a logo AirPrint sú ochranné známky spoločnosti Apple Inc.

Google Cloud Print™ je registrovaná ochranná známka spoločnosti Google Inc.

Späť na začiatok

PIXMA Cloud Link

Vychutnajte si slobodu tlače priamo z internetu s tlačiarňami s podporou cloudu. Tlačiarne s rozšírenou funkciou PIXMA Cloud Link vám umožňujú tlačiť on-line obsah priamo z obrazovky tlačiarne.

Pomocou funkcie PIXMA Cloud Link máte prístup k nasledujúcim funkciám.

  • Vytlačte svoje dokumenty z on-line úložísk, ako je Dropbox a Evernote
  • Prehľadávajte a tlačte vysokokvalitné obrázky zo svojich online fotoalbumov v službách image.canon, Flickr a Photobucket
  • Tlačte obľúbené fotografie z Facebooku a Twittera priamo z obrazovky tlačiarne PIXMA alebo mobilnej aplikácie
  • Tlačte a vytvárajte profesionálne vyzerajúce pohľadnice, kalendáre alebo úžasné 3D papierové skladačky pomocou obsahu zo služby Creative Park alebo exkluzívnej služby CREATIVE PARK PREMIUM spoločnosti Canon.
Pozrite si zoznam tlačiarní PIXMA kompatibilných s aplikáciou PIXMA Cloud Link.*Len prostredníctvom inteligentného telefónu alebo tabletu (nie je dostupné z tlačiarne)

Späť na začiatok

Ďalšie tlačiarne s podporou cloudu

Nasledujúce tlačiarne s podporou cloudu sú vybavené staršou verziou funkcie PIXMA Cloud Link, ktorá zabezpečuje prístup k o niečo nižšiemu počtu funkcií - 

  • Priamo z obrazovky tlačiarne prehľadávajte a tlačte svoje obľúbené fotografie z albumov online v službe image.canon.
  • Tlačte kalendáre, kancelárske dokumenty a ďalšie šablóny vždy, keď ich potrebujete, a to priamo zo služby PIXMA Cloud.Upozorňujeme, že ak váš model tlačiarne PIXMA nie je uvedený v ani jednom zozname, nie je kompatibilný s aplikáciou PIXMA Cloud Link.

Viac informácií nájdete aj na našej stránke s najčastejšie kladenými otázkami po výbere vášho zariadenia zo zoznamu vyššie. Ak sa vaše zariadenie nenachádza v zozname, navštívte našu stránku sortimentu PIXMA, kde nájdete celkovú ponuku tlačiarní PIXMA.


*len PIXMA MX725, MX924, MX925

AirPrint™ a logo AirPrint sú ochranné známky spoločnosti Apple Inc

Google Cloud Print™ je registrovaná ochranná známka spoločnosti Google Inc.

Späť na začiatok

Možno budete potrebovať aj...

Feedback