PIXMA Wireless Printing and App Compatibility

PIXMA Wireless Printing a kompatibilita s touto aplikáciou

Skontrolujte kompatibilitu tlačiarne PIXMA s rôznymi aplikáciami a dostupnými možnosťami bezdrôtovej tlače.

Na tejto stránke sa dočítate o rôznych možnostiach bezdrôtovej tlače a aplikáciách, ktoré sú k dispozícii pri používaní tlačiarne PIXMA. Pre každú možnosť bezdrôtovej tlače nájdete krátke vysvetlenie dostupných funkcií a zoznam kompatibilných tlačiarní PIXMA.

Upozorňujeme, že ak váš model tlačiarne PIXMA nie je uvedený v tomto zozname, nie je kompatibilný s danou aplikáciou alebo možnosťou tlače.

Pomocou nižšie uvedených kariet zobrazíte jednotlivé dostupné možnosti bezdrôtovej tlače.

Bezdrôtové pripojenie

Kompatibilná bezdrôtová tlačiareň PIXMA vám umožňuje tlačiť z prostredia PC, tabletu alebo mobilného zariadenia bez nevyhnutnosti pripájať akékoľvek káble. Pozrite si zoznam tlačiarní PIXMA, ktoré ponúkajú bezdrôtové pripojenie k sieti.Upozorňujeme, že ak váš model tlačiarne PIXMA nie je uvedený v tomto zozname, nepodporuje bezdrôtové pripojenie.

Pokyny na pripojenie tlačiarne PIXMA k bezdrôtovej sieti nájdete v našich inštalačných príručkách pre bezdrôtové pripojenie zariadení PIXMA. Viac informácií nájdete aj na našej stránke s najčastejšie kladenými otázkami po výbere vášho zariadenia zo zoznamu vyššie. Ak sa vaše zariadenie nenachádza v zozname, navštívte našu stránku sortimentu PIXMA, kde nájdete celkovú ponuku tlačiarní PIXMA.


AirPrint™ a logo AirPrint sú ochranné známky spoločnosti Apple Inc.

Google Cloud Print™ je registrovaná ochranná známka spoločnosti Google Inc.

Späť na začiatok

Aplikácia Canon PRINT Inkjet/SELPHY

Canon PRINT Inkjet/SELPHY je bezplatná softvérová aplikácia, ktorá umožňuje zákazníkom používajúcim zariadenia iPad, iPhone alebo iPod Touch a inteligentné telefóny alebo tablety s operačným systémom Android využívať tlačové možnosti zariadení PIXMA, ako je napr. bezdrôtová tlač a skenovanie.

Túto aplikáciu môžete použiť aj s tlačiarňami pripojenými na cloud, čo vám umožní využívať prostredníctvom internetu tlačiareň na diaľku a tlačiť priamo z cloudových služieb.

Pozrite si zoznam tlačiarní PIXMA, ktoré sú kompatibilné s mobilnou aplikáciou Canon PRINT Inkjet/SELPHY.* Tlačiareň PIXMA PRO-1 je kompatibilná len v prípade, ak je k smerovaču pripojená ethernetovým káblom.

Upozorňujeme, že ak váš model tlačiarne PIXMA nie je uvedený v tomto zozname, nie je kompatibilný s aplikáciou PIXMA Printing Solutions.

Pomocou nižšie uvedených tlačidiel prevezmite aplikáciu a vyhľadajte aktuálnu verziu aplikácie a informácie o kompatibilite.


iPad, iPhone, iPod a iPod touch sú ochranné známky spoločnosti Apple Inc. registrované v Spojených štátoch a iných krajinách. AirPrint™ a logo AirPrint sú ochranné známky spoločnosti Apple Inc.

Android™ je registrovaná ochranná známka spoločnosti Google Inc. Google Cloud Print™ je registrovaná ochranná známka spoločnosti Google Inc.

Späť na začiatok

Apple AirPrint

Technológia AirPrint umožňuje okamžitú tlač fotografií, e-mailov, webových stránok a dokumentov zo zariadení iPad, iPhone a iPod touch bez toho, aby ste museli inštalovať ovládače či preberať softvér. Vaše zariadenie automaticky rozpozná tlačiareň s podporou rozhrania AirPrint vo vašej sieti Wi-Fi, a preto vám stačí zvoliť tlačiareň s rozhraním AirPrint a dať pokyn k tlači.

Zariadenie značky Apple a tlačiareň PIXMA, ktoré chcete použiť, musia byť pripojené k rovnakej bezdrôtovej sieti (nazývanej aj sieť WLAN). Ďalšie informácie o pripojení tlačiarne PIXMA nájdete v príručkách k nastaveniu bezdrôtového pripojenia tlačiarní PIXMA.

Pozrite si zoznam tlačiarní PIXMA kompatibilných s aplikáciou Apple AirPrint.Upozorňujeme, že ak váš model tlačiarne PIXMA nie je uvedený v tomto zozname, nie je kompatibilný s aplikáciou Apple AirPrint.

Bližšie informácie o technológii Apple AirPrint nájdete v používateľskej príručke k aplikácii Apple AirPrint. Viac informácií nájdete aj na našej stránke s najčastejšie kladenými otázkami po výbere vášho zariadenia zo zoznamu vyššie. Ak sa vaše zariadenie nenachádza v zozname, navštívte našu stránku sortimentu PIXMA, kde nájdete celkovú ponuku tlačiarní PIXMA.


iPad, iPhone, iPod a iPod touch sú ochranné známky spoločnosti Apple Inc. registrované v Spojených štátoch a iných krajinách. AirPrint™ a logo AirPrint sú ochranné známky spoločnosti Apple Inc.

Google Cloud Print™ je registrovaná ochranná známka spoločnosti Google Inc.

Späť na začiatok

Cloud Link

Vychutnajte si slobodu tlače priamo z internetu s tlačiarňami s podporou cloudu. Tlačiarne s rozšírenou službou Cloud Link vám umožňujú tlačiť online obsah priamo z obrazovky tlačiarne.

Pomocou služby Cloud Link máte prístup k nasledujúcim funkciám –

  • Vytlačte svoje dokumenty z on-line úložísk, ako je Dropbox a Evernote
  • Prehľadávajte a tlačte vysokokvalitné obrázky zo svojich online fotoalbumov v službách image.canon, Flickr a Photobucket
  • Tlačte obľúbené fotografie zo sietí Facebook a Twitter priamo z obrazovky tlačiarne alebo mobilnej aplikácie
  • Tlačte a vytvárajte profesionálne vyzerajúce pohľadnice, kalendáre alebo úžasné 3D papierové skladačky pomocou obsahu zo služby Creative Park alebo exkluzívnej služby CREATIVE PARK PREMIUM spoločnosti Canon.
Pozrite si zoznam tlačiarní kompatibilných so službou Cloud Link*Len prostredníctvom inteligentného telefónu alebo tabletu (nie je dostupné z tlačiarne)

Späť na začiatok

Ďalšie tlačiarne s podporou cloudu

Nasledujúce tlačiarne s podporou cloudu sú vybavené staršou verziou funkcie PIXMA Cloud Link, ktorá zabezpečuje prístup k o niečo nižšiemu počtu funkcií - 

  • Priamo z obrazovky tlačiarne prehľadávajte a tlačte svoje obľúbené fotografie z albumov online v službe image.canon.
  • Tlačte kalendáre, kancelárske dokumenty a ďalšie šablóny vždy, keď ich potrebujete, a to priamo zo služby PIXMA Cloud.Upozorňujeme, že ak váš model tlačiarne PIXMA nie je uvedený v ani jednom zozname, nie je kompatibilný s aplikáciou PIXMA Cloud Link.

Viac informácií nájdete aj na našej stránke s najčastejšie kladenými otázkami po výbere vášho zariadenia zo zoznamu vyššie. Ak sa vaše zariadenie nenachádza v zozname, navštívte našu stránku sortimentu PIXMA, kde nájdete celkovú ponuku tlačiarní PIXMA.


*len PIXMA MX725, MX924, MX925

AirPrint™ a logo AirPrint sú ochranné známky spoločnosti Apple Inc

Google Cloud Print™ je registrovaná ochranná známka spoločnosti Google Inc.

Späť na začiatok

Možno budete potrebovať aj...

Feedback