Canon imageFORMULA DR-C225W

imageFORMULA DR-C225W

Vstavané rozhranie Wi-Fi v skeneri DR-C225W umožňuje bezdrôtové skenovanie z mobilných zariadení, tabletov a počítačov. Táto funkcia je ideálna pri zdieľaní jedného zariadenia v rámci kancelárie, pri skenovaní dokumentov na predajných pultoch, ako aj na domáce skenovanie.

DR-C225W

Výhody

 • Mimoriadne kompaktný pôdorys s jedinečným dizajnom dráhy papiera v tvare písmena J
 • Vysokorýchlostné skenovanie cez rozhranie Wi-Fi rýchlosťou až 50 obr./min.
 • Kompletný softvérový balíček pre všetky vaše skenovacie potreby
 • Pokročilé funkcie spracovania obrazu
 • Jednoduché a ľahké skenovania vďaka intuitívnym funkciám

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon imageFORMULA DR-C225W

Flexibilné skenovanie a zdieľanie


Skener DR-C225W so vstavaným rozhraním Wi-Fi ponúka lepší používateľský zážitok a umožňuje rýchlejšie rozhodovanie. Umožňuje zariadeniam iPad®, iPhone® a zariadeniam so systémom Android efektívne a hromadne zaznamenať dokumenty priamo na predajnom mieste. Dôležité údaje o zákazníkoch možno rýchlo overiť a okamžite odoslať do firemných platforiem typu cloud či systémov na správu údajov pre rýchlejšie spracovanie. Skener DR-C225W možno bezdrôtovo zdieľať v rámci viacerých firemných oddelení či malých kancelárií. Jednoduchý nástroj Wireless Connection Setup umožňuje plynulejšie prepínanie medzi režimom prístupového bodu a režimom stanice (režim infraštruktúry). Skener DR-C225W môže fungovať aj prostredníctvom štandardného pripojenia USB.

Kompaktný profil, inšpiratívny dizajn


Vďaka jedinečnému vertikálnemu dizajnu podávača dokumentov v tvare písmena J zaberá zariadenie DR-C225W počas skenovania menej miesta na stole. Skener možno pohodlne umiestniť na malý úzky stolík, okennú parapetu či predajný pult, kde je nedostatok miesta.

Rýchle a všestranné skenovanie


Vysokorýchlostné obojstranné skenovanie až do rýchlosti 50 obr./min. v režime Wi-Fi¹, ktoré ponúka skener DR-C225W, pomôže tímom pracovať rýchlo a efektívne. Automatický podávač dokumentov na 30 listov vybavený ultrazvukovou detekciou dvojitého podania spoľahlivo spracuje hromadu rôznych dokumentov. Voliteľné podávanie s priamou dráhou umožňuje jednoduché skenovanie občianskych preukazov, fotografií či papiera s dĺžkou 3 m.

Pokročilé spracovanie obrazu


Skener DR-C225W je vybavený pokročilými funkciami spracovania obrazu vrátane automatickej detekcie farieb, vylepšenia textu a vyrovnania zošikmenia. Technológia MultiStream™ umožňuje súčasný výstup obrazu z rôznych režimov skenovania.

CaptureOnTouch


Zažite jednoduchšie a intuitívnejšie skenovanie s používateľským rozhraním softvéru CaptureOnTouch založeným na navigovaní krok za krokom pomocou ikon. Vďaka novo vylepšeným funkciám máte na dosah ruky rad výkonných, ale jednoduchých možností skenovania a úpravy dokumentov. V plne automatickom režime softvér CaptureOnTouch automaticky použije najvhodnejšie nastavenia skenovania pre daný obsah dokumentu.

CaptureOnTouch Mobile


Táto bezplatná mobilná aplikácia, ktorá je k dispozícii na prevzatie, umožňuje hromadné skenovanie dokumentov priamo do vášho mobilného zariadenia či tabletu a je vybavená pokročilými funkciami spracovania obrazu, ako sú napríklad automatická detekcia veľkosti dokumentu, vyrovnanie zošikmenia či vymazanie prázdnej strany.

¹ Rýchlosti skenera sa môžu líšiť v závislosti od siete Wi-Fi.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon imageFORMULA DR-C225W, jeho funkciách a možnostiach využitia.

icon

Rýchlosť skenovania pri formáte A4 (jednostranne)

Automatic document feeder

Automatický podávač dokumentov

Scanning speed A4 (single sided)

Denný objem skenovania

Double-sided scanning

Obojstranné skenovanie

USB connection

Pripojenie cez USB

Use and share wirelessly

Bezdrôtové používanie a zdieľanie

Tilting control panel

Jednoduché intuitívne skenovanie

eCOPY

Vytváranie a úprava dokumentov PDF

icon

Automatický podávač dokumentov

 • Skener

 • Dokumentácia

 • Inštalačný disk

 • Disk so softvérom eCopy PDF Pro

 • Kábel USB

 • Sieťový adaptér

 • Napájací kábel

Dodávaný softvér

Získajte viac informácií o softvéri, ktorý je súčasťou tohto skenera.

Aplikácie Canon

Capture on Touch

CaptureOnTouch 3

Pomocou praktického používateľského rozhrania CaptureOnTouch môžete bez problémov skenovať papierové dokumenty do digitálnych archívov a ukladať alebo posielať ich na viacero miest vrátane cloudových služieb. Pomocou technológie OCR môžete vytvárať dokumenty s možnosťou prehľadávania.

Kompatibilita: Windows, Mac

CaptureOnTouch Pro

Tento skener je vybavený softvérom CaptureOnTouch Pro, profesionálnym softvérom na skenovanie od spoločnosti Canon s jednoduchou obsluhou. Skenujte a oddeľujte bezproblémovo dávky naskenovaných dokumentov, integrujte svoj skener Canon do pracovných postupov firmy aj manipulácie s dokumentmi a zvýšte svoju produktivitu.

Kompatibilita: Windows

Ďalšie informácie >

CaptureOnTouch Pro

Aplikácia mobilného skenovania

COT Mobile

CaptureOnTouch Mobile

Aplikácia CaptureOnTouch Mobile je bezplatná a ľahko ovládateľná aplikácia, ktorá vám umožňuje skenovať z vybraných skenerov imageFORMULA od spoločnosti Canon priamo do mobilných zariadení prostredníctvom siete Wi-Fi.

 • Šetrite svoj čas pomocou obojstranného skenovania dokumentov jedných prechodom.
 • Vytvárajte profesionálne naskenované snímky pomocou automatickej detekcie veľkosti dokumentu, vyrovnania zošikmenia či vymazania prázdnej strany.
 • Dostupné pre platformy Android a iPhone/iPad
Prevziať z lokality App Store
Prevziať z lokality Google Play

Aplikácie od iných vývojárov softvéru

eCOPY

Výkonná a ľahko ovládateľná aplikácia na prezeranie, vytváranie, úpravu a konvertovanie dokumentov PDF. Aplikácia eCopy ponúka komplexné možnosti označovania, vytvárania anotácií a úprav vrátane vytvárania formulárov s automatickým rozpoznávaním polí. K dispozícii je aj kompletný balík na zabezpečenie dokumentov a podpisové nástroje.
Kompatibilita: Windows

Paperport

Posuňte správu dokumentov na vyššiu úroveň vďaka ľahko ovládateľnému, ale výkonnému softvéru, ktorý vám pomôže získať zo skenera od spoločnosti Canon čo najviac. Skenujte, organizujte, hľadajte a zdieľajte dokumenty, čím eliminujete nielen množstvo papiera, ale získate tiež efektívnejší prehľad nad správou svojej domácej kancelárie.
Kompatibilita: Windows

OmniPage

Technológia OmniPage so zabudovanou technológiou OCR pretvára dokumenty naskenované pomocou skenera od spoločnosti Canon do podoby, v ktorej ich môžete ľahko upravovať. Môžete konvertovať papierové dokumenty na upravovateľné digitálne súbory, ktoré majú rovnaké rozloženie ako v pôvodnom dokumente – vrátane stĺpcov, farieb, obrázkov a grafiky.
Kompatibilita: Windows

Presto BizCard

Vďaka softvéru Presto! už nikdy nestratíte svoje obchodné kontakty. Softvér BizCard pre váš skener. Umožňuje rýchlu a jednoduchú konverziu dôležitých kontaktných údajov nasnímaných z vizitiek do prehľadávateľnej a upravovateľnej digitálnej databázy, ktorú je možné ľahko spravovať a synchronizovať.
Kompatibilita: Windows, Mac

Presto PageManager

Nástroj PageManager je výkonný nástroj pre používateľov systému Mac, ktorý ponúka účinnú správu dokumentov. Má v sebe zabudovanú technológiu jednoduchého rozpoznávania textu (OCR) and tiež vám umožňuje uchovávať, upravovať, organizovať a zdieľať naskenované digitálne dokumenty. Kombinácia profesionálneho spracovania súborov a jednoduchého používateľského rozhrania.
Kompatibilita: Mac

Súprava pre vývojárov softvéru

BSDP

Náš program Business Solutions Developer Programme (BSDP) vám poskytne prístup k rôznym technickým informáciám potrebným na vytváranie aplikácií pre náš rad podnikateľských produktov. Viac informácií o našich protokoloch SDK nájdete na webovej stránke vývojárskeho programu Canon Developer Programme.