Canon imageFORMULA DR-C225W

imageFORMULA DR-C225W

Vstavané rozhranie Wi-Fi v skeneri DR-C225W umožňuje bezdrôtové skenovanie z mobilných zariadení, tabletov a počítačov. Táto funkcia je ideálna pri zdieľaní jedného zariadenia v rámci kancelárie, pri skenovaní dokumentov na predajných pultoch, ako aj na domáce skenovanie.

DR-C225W

Výhody

 • Mimoriadne kompaktný pôdorys s jedinečným dizajnom dráhy papiera v tvare písmena J
 • Vysokorýchlostné skenovanie cez rozhranie Wi-Fi rýchlosťou až 50 obr./min.
 • Kompletný softvérový balíček pre všetky vaše skenovacie potreby
 • Pokročilé funkcie spracovania obrazu
 • Jednoduché a ľahké skenovania vďaka intuitívnym funkciám

Detailnosť

Pozrite sa bližšie na produkt Canon imageFORMULA DR-C225W

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon imageFORMULA DR-C225W, jeho funkciách a možnostiach využitia.

icon

Rýchlosť skenovania pri formáte A4 (jednostranne)

Automatic document feeder

Automatický podávač dokumentov

Scanning speed A4 (single sided)

Denný objem skenovania

Double-sided scanning

Obojstranné skenovanie

USB connection

Pripojenie cez USB

Use and share wirelessly

Bezdrôtové používanie a zdieľanie

Tilting control panel

Jednoduché intuitívne skenovanie

eCOPY

Vytváranie a úprava dokumentov PDF

icon

Automatický podávač dokumentov

 • Skener

 • Dokumentácia

 • Inštalačný disk

 • Disk so softvérom eCopy PDF Pro

 • Kábel USB

 • Sieťový adaptér

 • Napájací kábel

DR-C225W Video

Dodávaný softvér

Získajte viac informácií o softvéri, ktorý je súčasťou tohto skenera.

Aplikácie Canon

Capture on Touch

CaptureOnTouch 3

Pomocou praktického používateľského rozhrania CaptureOnTouch môžete bez problémov skenovať papierové dokumenty do digitálnych archívov a ukladať alebo posielať ich na viacero miest vrátane cloudových služieb. Pomocou technológie OCR môžete vytvárať dokumenty s možnosťou prehľadávania.

Kompatibilita: Windows, Mac

CaptureOnTouch Pro

Tento skener je vybavený softvérom CaptureOnTouch Pro, profesionálnym softvérom na skenovanie od spoločnosti Canon s jednoduchou obsluhou. Skenujte a oddeľujte bezproblémovo dávky naskenovaných dokumentov, integrujte svoj skener Canon do pracovných postupov firmy aj manipulácie s dokumentmi a zvýšte svoju produktivitu.

Kompatibilita: Windows

Ďalšie informácie >

CaptureOnTouch Pro

Aplikácia mobilného skenovania

COT Mobile

CaptureOnTouch Mobile

Aplikácia CaptureOnTouch Mobile je bezplatná a ľahko ovládateľná aplikácia, ktorá vám umožňuje skenovať z vybraných skenerov imageFORMULA od spoločnosti Canon priamo do mobilných zariadení prostredníctvom siete Wi-Fi.

 • Šetrite svoj čas pomocou obojstranného skenovania dokumentov jedných prechodom.
 • Vytvárajte profesionálne naskenované snímky pomocou automatickej detekcie veľkosti dokumentu, vyrovnania zošikmenia či vymazania prázdnej strany.
 • Dostupné pre platformy Android a iPhone/iPad
Prevziať z lokality App Store
Prevziať z lokality Google Play

Aplikácie od iných vývojárov softvéru

eCOPY

Výkonná a ľahko ovládateľná aplikácia na prezeranie, vytváranie, úpravu a konvertovanie dokumentov PDF. Aplikácia eCopy ponúka komplexné možnosti označovania, vytvárania anotácií a úprav vrátane vytvárania formulárov s automatickým rozpoznávaním polí. K dispozícii je aj kompletný balík na zabezpečenie dokumentov a podpisové nástroje.
Kompatibilita: Windows

Paperport

Posuňte správu dokumentov na vyššiu úroveň vďaka ľahko ovládateľnému, ale výkonnému softvéru, ktorý vám pomôže získať zo skenera od spoločnosti Canon čo najviac. Skenujte, organizujte, hľadajte a zdieľajte dokumenty, čím eliminujete nielen množstvo papiera, ale získate tiež efektívnejší prehľad nad správou svojej domácej kancelárie.
Kompatibilita: Windows

OmniPage

Technológia OmniPage so zabudovanou technológiou OCR pretvára dokumenty naskenované pomocou skenera od spoločnosti Canon do podoby, v ktorej ich môžete ľahko upravovať. Môžete konvertovať papierové dokumenty na upravovateľné digitálne súbory, ktoré majú rovnaké rozloženie ako v pôvodnom dokumente – vrátane stĺpcov, farieb, obrázkov a grafiky.
Kompatibilita: Windows

Presto BizCard

Vďaka softvéru Presto! už nikdy nestratíte svoje obchodné kontakty. Softvér BizCard pre váš skener. Umožňuje rýchlu a jednoduchú konverziu dôležitých kontaktných údajov nasnímaných z vizitiek do prehľadávateľnej a upravovateľnej digitálnej databázy, ktorú je možné ľahko spravovať a synchronizovať.
Kompatibilita: Windows, Mac

Presto PageManager

Nástroj PageManager je výkonný nástroj pre používateľov systému Mac, ktorý ponúka účinnú správu dokumentov. Má v sebe zabudovanú technológiu jednoduchého rozpoznávania textu (OCR) and tiež vám umožňuje uchovávať, upravovať, organizovať a zdieľať naskenované digitálne dokumenty. Kombinácia profesionálneho spracovania súborov a jednoduchého používateľského rozhrania.
Kompatibilita: Mac

Súprava pre vývojárov softvéru

BSDP

Náš program Business Solutions Developer Programme (BSDP) vám poskytne prístup k rôznym technickým informáciám potrebným na vytváranie aplikácií pre náš rad podnikateľských produktov. Viac informácií o našich protokoloch SDK nájdete na webovej stránke vývojárskeho programu Canon Developer Programme.